Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 12.01.2023 o 00:18, Jan napisał(-a):

 

Ostatnio słyszałem historię od jednego sprzedawcy ze mial w salonie kilka wizytacji anonimowych przedstawicieli Kruka i potem jego klienci mieli problemy bo wylądowali na mitycznej czarnej liście. Ot historia, ale oczywiście nie mogę jej zweryfikować.

 

@desmo czy nie dajesz sie podpuszczać? Albo mnie coś ominęło albo nie wiem ale nie widziałem nigdzie informacji ze dyskutujesz z oficjalnym przedstawicielem Kruka


Użytkownik sam się nakręcił myśląc ,że rozmawia z osobą reprezentującą dystrybutora ( lub wieloma osobami, rożnej płci).W ten tunel jak widać skutecznie wpuścił kilku innych.

 

Jeśli ktoś ma choć podstawowe pojęcie o PR to oczywiście nie uwierzyłby w takie działanie firmy. Jaki interes miałaby tak duża i szanowana firma aby podbijać niewygodny dla siebie temat? Firmy wiedzą że to tylko pogorszyłoby sytuacje a druga strona tylko czeka aby temat się tlił.

 

Przy okazji ujawniło się pare prostackich zachowań no ale każde forum to jakiś przekrój nas samych. Wynik w normie.

 

Takie trochę niezamierzone badanie pulsu dało jednak dobry rezultat.

Jeśli forum jest poczytne to znaczy że podwyższone ciśnienie ma zdecydowana mniejszość. Pozytywne jest to że tylko kilku użytkowników podłapało temat , znaczy większość tutaj rozumie jak działa PR i etykieta.


Jeśli forum jest marginalne to swojskie klimaty nie mają żadnego większego znaczenia (zasięgu).

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie musiał wracać, on tu cały czas jest. 😉


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Krzysiek_Long napisał(-a):


 

 

Przy okazji ujawniło się pare prostackich zachowań no ale każde forum to jakiś przekrój nas samych.

 

 

 

Ale słoma wyszła z buta. Wskakuj na hulajnoge i pędż dalej.

Edytowane przez zbyniu70

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na fb widzialem 36mm mint chyba na Oyster z karbowanym bezelem poniżej retail

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Krzysiek_Long napisał(-a):


Użytkownik sam się nakręcił myśląc ,że rozmawia z osobą reprezentującą dystrybutora ( lub wieloma osobami, rożnej płci).W ten tunel jak widać skutecznie wpuścił kilku innych.

 

Jeśli ktoś ma choć podstawowe pojęcie o PR to oczywiście nie uwierzyłby w takie działanie firmy. Jaki interes miałaby tak duża i szanowana firma aby podbijać niewygodny dla siebie temat? Firmy wiedzą że to tylko pogorszyłoby sytuacje a druga strona tylko czeka aby temat się tlił.

 

Przy okazji ujawniło się pare prostackich zachowań no ale każde forum to jakiś przekrój nas samych. Wynik w normie.

 

Takie trochę niezamierzone badanie pulsu dało jednak dobry rezultat.

Jeśli forum jest poczytne to znaczy że podwyższone ciśnienie ma zdecydowana mniejszość. Pozytywne jest to że tylko kilku użytkowników podłapało temat , znaczy większość tutaj rozumie jak działa PR i etykieta.


Jeśli forum jest marginalne to swojskie klimaty nie mają żadnego większego znaczenia (zasięgu).

 

 

Jesteś cipka.😉

 

Edytowane przez Kurzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, KrysH napisał(-a):

To że istnieją takie "czołgi" zegarkowe to ja wiem ale my mówimy tutaj o Rolexach. 

To wybacz ale oprócz Rolexów to jak tak to większość zegarków na bransoletach to czołgi 😀


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 13.01.2023 o 10:52, Bugs napisał(-a):

Nie, prędzej to znowu @Lotus 😂

 

3 godziny temu, beniowski napisał(-a):

Panowie, Lotus wrócił!😂

 

Mówiłem że to on - na początku myślałem że desmo wie coś o czym my nie wiemy ale potem to już widać było jego styl.

Zdumiewa mnie upór z jakim wraca w kolejnych różnych wcieleniach i miesza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Bugs napisał(-a):

 

 

Mówiłem że to on - na początku myślałem że desmo wie coś o czym my nie wiemy ale potem to już widać było jego styl.

Zdumiewa mnie upór z jakim wraca w kolejnych różnych wcieleniach i miesza.

Tyle książek do przeczytania, filmów do obejrzenia, spacerow do zrobienia czy podróży do odbycia, a niektorzy muszą koniecznie być gwiazdorskim ekspertem w internecie i to staje się celem ich życia. 

Edytowane przez beniowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, mario1971 napisał(-a):

Brałeś co mieli, ale gdybyś miał wybór, pewnie wziąłbyś w większym rozmiarze. U mnie na łapie starsza wersja 39mm.  

20211002_162424-01.jpeg

Ps. Na 100% nie jest dla mnie za duży. 😉


Ja miałem 39mm i źle mi leżał. W ogóle mi się przez to nie podobał. Pozbyłem się go a teraz mam 36tke i jest perfekt  😊

 

Poniżej porównanie 

 

 

05680BC8-10F6-4D54-96D0-11A1A4230689.jpeg

7DF1F34C-460A-439F-ABCD-0FDFBC16E047.jpeg

Edytowane przez nixon111

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę Was zmartwić albo ucieszyć panowie ale Lotus - król multikont, to wtyka Kruka na forum.
Niezależnie od jego wypocin przeszłych i przyszłych mamy z Krukiem swoje doświadczenia i warto o nich pisać bo inaczej nic się nie zmieni.

Nadal będziemy wodzeni za nos tracąc czas, pieniądze i nerwy w kontaktach z nierzetelnym dystrybutorem.

Jeśli po opisywanych tu niejednokrotnie przygodach  z Krukiem nie odechciało Wam się zegarków to budujcie sobie alternatywne kanały bo na W.Kruk nie sposób polegać.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, nixon111 napisał(-a):


Ja miałem 39mm i źle mi leżał. W ogóle mi się przez to nie podobał. Pozbyłem się go a teraz mam 36tke i jest perfekt  😊

 

Poniżej porównanie 

 

 

05680BC8-10F6-4D54-96D0-11A1A4230689.jpeg

7DF1F34C-460A-439F-ABCD-0FDFBC16E047.jpeg

Mniejszy zdecydowanie ładniej leży🙂


Instagram: przemekspce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, desmo napisał(-a):

Muszę Was zmartwić albo ucieszyć panowie ale Lotus - król multikont, to wtyka Kruka na forum.
Niezależnie od jego wypocin przeszłych i przyszłych mamy z Krukiem swoje doświadczenia i warto o nich pisać bo inaczej nic się nie zmieni.

Nadal będziemy wodzeni za nos tracąc czas, pieniądze i nerwy w kontaktach z nierzetelnym dystrybutorem.

Jeśli po opisywanych tu niejednokrotnie przygodach  z Krukiem nie odechciało Wam się zegarków to budujcie sobie alternatywne kanały bo na W.Kruk nie sposób polegać.

 


 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Edytowane przez Krzysiek_Long

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja z kolei mam 39mm i jak założyłem 36 na testy poczułem się 10 lat starszy :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Bartek79 napisał(-a):

Dobrego wieczoru koledzy

 

 

 

💪

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, PICAD napisał(-a):

A ja z kolei mam 39mm i jak założyłem 36 na testy poczułem się 10 lat starszy :)

 


Ja cenię za wygodę ale też bardziej mi się podoba 😀

Godzinę temu, a_team napisał(-a):

Drugi chyba lepiej się prezentuje, widocznie masz mały nadgarstek emoji6.png


Raczej mały. Okolice 17,5 cm 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Bugs napisał(-a):

 

 

Mówiłem że to on - na początku myślałem że desmo wie coś o czym my nie wiemy ale potem to już widać było jego styl.

Zdumiewa mnie upór z jakim wraca w kolejnych różnych wcieleniach i miesza.


W mojej ocenie on myślał że czyta go dziennie 3mln ludzi a w związku z tym dystrybutor powołał sztab kryzysowy, zatrudnił agencje PR i zaczął z nim negocjować aby uspokoić nastroje społeczne oczywiście. 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Bartek79 napisał(-a):

Dobrego wieczoru koledzy

 

IMG-4836.jpg

Jaki to model ️ 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Krzysiek_Long napisał(-a):

 

Edytowane przez Kurzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.