Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Ta tarcza do takiego bezela i bransy to już za dużo dobrego. Gładka będzie o wiele lepsza, nie znudzi się szybko i jest czytelniejsza.
 
41mm u DJ i jeszcze na jubilee to bardzo uniwersalny rozmiar, bardzo dobrze sprawujący się na nawet mniejszym nadgarstku.

Też mi się tak wydaje, tym bardziej, że moja referencja 126334 niby ma mieć 41mm, a linijka pokazuje 40mm z koronką. To nie jest duży zegarek i fajnie się układa, brałbym 41mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś bawię w Częstochowie, napadało z 10 cm, było trochę zabawy z odkopaniem fury 😀

IMG_20230121_095823.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, meinard napisał(-a):

Bańka aż tak pier***nęła że teraz już Rolexy w śniegu można znaleźć?!

Na gałęzi iglaka leżał. Ale musi fejk ;) być bo bez bransolety. Jednak nie przeszkadza mi to. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, meinard napisał(-a):

Bańka aż tak pier***nęła że teraz już Rolexy w śniegu można znaleźć?!

Na gałęzi iglaka leżał. Ale musi fejk ;) być bo bez bransolety. Jednak nie przeszkadza mi to. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, Dorian06 napisał(-a):

Na gałęzi iglaka leżał. Ale musi fejk ;) być bo bez bransolety. Jednak nie przeszkadza mi to. 

Nawet z tym Orisem to piękny zegarek. Zazdroszczę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, sviety napisał(-a):

Nawet z tym Orisem to piękny zegarek. Zazdroszczę ;)

Jak to nawet:P


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Dorian06 napisał(-a):

Jak to nawet:P

Pasek mi się nawet podoba. Ale jak by nie było tego logo. No bo tak jakby ubrać buty Nike do spodni Adiddasa ... u mnie by nie przeszło. Szanuję jednak naturę buntownika 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i przygody z Niemcami ciąg dalszy. Wczoraj dzwoniłem do jednego z butików (od jednego dostałem mailowo info, że nie można się zapisać na listę bez odwiedzin osobistych) i potwierdzili, że można się zapisać na email, przesyłają dokumenty i nawet po płatności mogą wysłać zegarek i nie trzeba po niego jechać. Wysłałem wieczorem emaila z pytaniem o modele. Dzwonili dzisiaj, że nie ma szans i trzeba osobiście się zapisać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, sviety napisał(-a):

... Ale jak by nie było tego logo. No bo tak jakby ubrać buty Nike do spodni Adiddasa ... 

Zawsze tak się noszę. Innej marki spodnie, buty i bluzy. 

 

1 godzinę temu, sviety napisał(-a):

... Szanuję jednak naturę buntownika 😁

:lol:


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, sviety napisał(-a):

No bo tak jakby ubrać buty Nike do spodni Adiddasa ... u mnie by nie przeszło. Szanuję jednak naturę buntownika 😁

Znaczy się, że jak gacie od Bossa, to spodnie, bluzka i buty, oraz zegarek musi być także od Hugo?  😜


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, mario1971 napisał(-a):

Znaczy się, że jak gacie od Bossa, to spodnie, bluzka i buty, oraz zegarek musi być także od Hugo?  😜

No jak nie, jak tak 😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest raczej w stylu, jak masz BMW, to nie dasz sobie kierownicy od Fiata, da się jechać, ale to nie to

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, mario1971 napisał(-a):

Znaczy się, że jak gacie od Bossa, to spodnie, bluzka i buty, oraz zegarek musi być także od Hugo?  😜

Wiem, mam manię natręctw czy coś w tym stylu ;)

Edytowane przez sviety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, eisbar03 napisał(-a):

Miłego emoji854.png
Muszę przyznać, że nie spidziewałem się że będzie tak cieszył.
Najwygodniejszy zegarek jaki do tej pory nosiłem.
0a68098f8bedd4d44df7be96cc7870e6.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

bo tak jest, że nikt nie docenia przed zakupem DJ, a potem jest objawienie :)

Kupisz inne Rolexy, a DJ będzie cierpliwie przypominać, że gdyby miał być tylko jeden zegarek do noszenia, to on jest właśnie tym jednym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Boogie napisał(-a):

bo tak jest, że nikt nie docenia przed zakupem DJ, a potem jest objawienie :)

Kupisz inne Rolexy, a DJ będzie cierpliwie przypominać, że gdyby miał być tylko jeden zegarek do noszenia, to on jest właśnie tym jednym

Niekoniecznie tym jedynym, ale na pewno jednym z bardziej uniwersalnych Rolków. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DJ jest bardzo wygodny, noszę cały dzień i jest ok. Nie wiem czy może być jedyny, bo jeszcze nie miałem innych Rolexów, ale spokojnie może konkurować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanie do kolegów którzy mieli do czynienia z tymi zegarkami : który jest wygodniejszy ,aktualny Sub czy aktualny Diver 300 na pasku gumowym ? z góry dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pytanie do kolegów którzy mieli do czynienia z tymi zegarkami : który jest wygodniejszy ,aktualny Sub czy aktualny Diver 300 na pasku gumowym ? z góry dziękuję

Wiesz, że nawet jeśli ktoś odpowie, to może się to nie pokryć wcale z Twoimi późniejszymi odczuciami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Krakus1 napisał(-a):

pytanie do kolegów którzy mieli do czynienia z tymi zegarkami : który jest wygodniejszy ,aktualny Sub czy aktualny Diver 300 na pasku gumowym ? z góry dziękuję

 


Dokładanie jak kolega mówi, przy moim nadgarstku 16cm, lepiej leżała 300. Niemniej u każdego będzie inaczej, musisz zmierzyć sam 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Krakus1 napisał(-a):

pytanie do kolegów którzy mieli do czynienia z tymi zegarkami : który jest wygodniejszy ,aktualny Sub czy aktualny Diver 300 na pasku gumowym ? z góry dziękuję

Na papierze Sub. A w realu może być różnie. 

Porównanie jest prostsze gdy weźmiemy Suba 40 mm i obecną SMP. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Krakus1 napisał(-a):

pytanie do kolegów którzy mieli do czynienia z tymi zegarkami : który jest wygodniejszy ,aktualny Sub czy aktualny Diver 300 na pasku gumowym ? z góry dziękuję

A moje zdanie weźmiesz pod uwagę? 😉 Jedynym problemem Suba jest długie i szerokie zapięcie - czasami czujesz się jak w zbroi. Sam zegarek nie jest tak wygodny jak np. Datejust, ale za to idealnie trzyma się na nadgarstku. 300-tka na gumie ma natomiast skłonności do latania po nadgarstku, ucieka na zewnątrz. Jak dopniesz ją ciaśniej, zostawia odciski, jak luźniej, masz dyskotekę na łapie. Mówię to na podstawie własnych odczuć. Mój 19cm nadgarstek puchnie nawet do 5mm w zależności od pory dnia, wysilenia i temperatury.

Reasumując, ja wskazałbym Suba jako wygodniejszy zegarek z tej dwójki.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, a_team napisał(-a):

DJ jest bardzo wygodny, noszę cały dzień i jest ok. Nie wiem czy może być jedyny, bo jeszcze nie miałem innych Rolexów, ale spokojnie może konkurować emoji16.png

Do jedynego brakuje mu trochę lżejszej konfiguracji. Albo jubilee albo karbowany bezel jeśli mielibyśmy jakiś mniej sportowy  element zostawić. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, że nawet jeśli ktoś odpowie, to może się to nie pokryć wcale z Twoimi późniejszymi odczuciami.

Dokładnie.
Dla mnie z tej dwójki Sub ale już poprzednia ceramiczna Omega nosi się lepiej.
Trzeba samemu ponosić bo nawet przymiarka to trochę za mało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, desmo napisał(-a):

Do jedynego brakuje mu trochę lżejszej konfiguracji. Albo jubilee albo karbowany bezel jeśli mielibyśmy jakiś mniej sportowy  element zostawić. 

Od 2 tygodni jak go noszę, zastanawiam się ciągle czy aby dobrą.  konfigurację wybrałem w kontekście jubilee. Coraz bardziej zastanawiam się nad tym czy nie lepszym połączeniem byłoby właśnie karbowany bezel plus oyster. Jednak jubilee i karbowany bezel jest mega bling. Oyster dałby bardziej sportowy look.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.