Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

49 minut temu, nicon napisał(-a):

To oczywiste że 36mm, szczególnie przy pstrokatych dodatkach fluted czy jubilee. 41 to może wyglądać dobrze jak się ma naturalnie nadgarstek 21cm albo 50kg nadwagi.

No teraz to pojechałeś po całości. To dla jakich nadgarstków/jakiej nadwagi jest taki np. Sky-Dweller, przy którym DJ 41 to mały zegarek jest🤣

Edytowane przez beniowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, beniowski napisał(-a):

No teraz to pojechałeś po całości. To dla jakich nadgarstków/jakiej nadwagi jest taki np. Sky-Dweller, przy którym DJ 41 to mały zegarek jest🤣

To chyba oczywiste, dla byczków z nadgarstkiem +22cm lub nadwagą +100kg. 😁

 

Mój lewy nadgarstek oscyluje pomiędzy 18,5 (zima) a 19,5cm (lato) i wcale nie uważam, by był zbyt lichy do noszenia Datejust 41. Ale każdy ma swój punkt widzenia na świat i rzeczy z nim związane. 

 

Ps. 

Nowy awatar. 👍 Palisz fajki?


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, beniowski napisał(-a):

No teraz to pojechałeś po całości. To dla jakich nadgarstków/jakiej nadwagi jest taki np. Sky-Dweller, przy którym DJ 41 to mały zegarek jest🤣

Sam nie wiem, nie widziałem takiego jeszcze, chyba że w USA ;). Endrju Golara profeszynal fajer mógłby, ale nawet on nosi klasyczne 39.5mm GMT, Suba NoDate i 36mm DD 😎.

 

5883afd17bf154_81896675.jpg

 

AnE6eMOj_t.png

 

andrzej_golota.jpg

 

 


1dFQTya.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, nicon napisał(-a):

Sam nie wiem, nie widziałem takiego jeszcze, chyba że w USA ;). Endrju Golara profeszynal fajer mógłby, ale nawet on nosi klasyczne 39.5mm GMT, Suba NoDate i 36mm DD 😎.

 

5883afd17bf154_81896675.jpg

 

AnE6eMOj_t.png

 

andrzej_golota.jpg

 

 

No i powiedz, że te 36 DD wygląda u niego ok?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, nicon napisał(-a):

Sam nie wiem, nie widziałem takiego jeszcze, chyba że w USA ;). Endrju Golara profeszynal fajer mógłby, ale nawet on nosi klasyczne 39.5mm GMT, Suba NoDate i 36mm DD 😎.

 

 

 

 

 

 

 

 

No i doczekaliśmy się: Andrju Golota arbitrem elegancji i szyku 🤣. Wiedziałem że to gość z klasą, tylko nikt go naprawdę nie odkrył. A jaką polszczyzną piękną mówi!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  

10 minut temu, sanik napisał(-a):

No i powiedz, że te 36 DD wygląda u niego ok?

 

No uniósłby pewnie lepiej te 40, ale wygląda i tak 100 razy lepiej niż 42mm monstra na 16cm nadgarstkach popularne tutaj prawie w każdym wątku. Albo 47mm "PAM musi być duży" xD.

  

4 minuty temu, beniowski napisał(-a):

No i doczekaliśmy się: Andrju Golota arbitrem elegancji i szyku 🤣. Wiedziałem że to gość z klasą, tylko nikt go naprawdę nie odkrył. A jaką polszczyzną piękną mówi!

Może mistrzem mowy polskiej nie zostanie, ale w sumie to na tle współczesnych sportowców, szczególnie z jego branży to jest wręcz wzorem w dziedzinie klasycznej sportowej elegancji.

 

40A9B70E-88A7-4166-89F9-912FA5446B99.jpe

Edytowane przez nicon

1dFQTya.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strasznie pszasne te DJ w tej pstrokaciznie. Dodać jeszcze bikolor i pałacyk z wieżyczkami jak znalazl. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, nicon napisał(-a):

No uniósłby pewnie lepiej te 40, ale wygląda i tak 100 razy lepiej niż 42mm monstra na 16cm nadgarstkach popularne tutaj prawie w każdym wątku. Albo 47mm "PAM musi być duży" xD.

Pamy to wyglądają komicznie na wątłych nadgarstkach Azjatów, a oni uwielbiają tę markę. Niedawno widziałem małego Chińczyka ze złotym Sky-Dwellerem na nadgarstku - biedaczyna aż stękał, jak rękę podnosił 😀.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, nicon napisał(-a):

To oczywiste że 36mm, szczególnie przy pstrokatych dodatkach fluted czy jubilee. 41 to może wyglądać dobrze jak się ma naturalnie nadgarstek 21cm albo 50kg nadwagi.

Jak chce się kontynuować oldskulowy klimat małych DJów sprzed lat to najlepiej jak kolega Ceteh czy Smycel nabyć DJa sprzed lat. Współczesne 36 są nadal dobre na mniejsze nadgarstki ale nie mają tamtego klimatu. DJ41 to zupełnie inna koncepcja. Bardzo uniwersalnego zegarka w normalnym rozmiarze. Zmieniając DJ41 na SUBa czy GMT ( a także jakikolwiek  ok 40 mm zegarek )  i odwrotnie nie potrzebuję dnia na neuroadaptację .

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Celuj sobie, bo ja swojego z dnia na dzień zaczynam coraz bardziej doceniać. Zapytasz pewnie za co? Za inność, niezwykłość barwy, czystość na tarczy i jednocześnie jej stonowanie. Cały czas się poznajemy, a Mint pokazuje mi swoje nowe oblicza. W porównaniu do Blue mogę powiedzieć to, że miętowa tarcza nie jest aż tak oczojebna.    
20230125_123401-01.thumb.jpeg.53ca9613b465a15745ba818267ebe189.jpeg

Miałem dzisiaj wybór na co się zapisać i zdecydowałem, że na razie wezmę polara Potrzebuję coś na codzień, bo DJ łapie rysy i będzie pewnie ciężko Jak będzie opcja zapisać się na kilka, to minta też wezmę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, a_team napisał(-a):


Miałem dzisiaj wybór na co się zapisać i zdecydowałem, że na razie wezmę polara emoji14.png Potrzebuję coś na codzień, bo DJ łapie rysy i będzie pewnie ciężko emoji16.pngJak będzie opcja zapisać się na kilka, to minta też wezmę emoji14.png

Wow, mogłeś się w końcu na coś zapisać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wow, mogłeś się w końcu na coś zapisać?

Tak, w Niemczech W Polsce na razie nie chcą moich pieniędzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minutes ago, a_team said:


Tak, w Niemczech emoji16.png W Polace na razie nie chcą moich pieniędzy emoji14.png

Dobrze, dodatkowo zaoszczędzisz na kursie EUR :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, a_team napisał(-a):


Tak, w Niemczech emoji16.png W Polace na razie nie chcą moich pieniędzy emoji14.png

Ekstra, a jak suby/gmt?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ekstra, a jak suby/gmt?

Nie wiem jak GMT, Sub w stali chyba był dostępny, nie pytałem o nie, miałem kilka modeli, o które zapytał mój brat i mógł mnie wpisać na jednego Od ręki nie ma nic, ale na listę wpisują, nawet na Daydate U nas dostałem info, że w tym roku będzie ciężko na Daydate się wpisać. Jeśli wszystko pójdzie ok, to jak pojadę po Explorera II zapiszę się na inne modele

Przy okazji jak tam będzie mój brat, to może zapytać o jakiś konkretny model
Dobrze, dodatkowo zaoszczędzisz na kursie EUR

I nie tylko, u nas kosztuje 9800€ a w Niemczech 9500€

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, a_team napisał(-a):


I nie tylko, u nas kosztuje 9800€ a w Niemczech 9500€ emoji6.png

Nie tylko zapłacisz mniej podatku, ale dodatkowo nie trafi on do polskiego rządu, ciężko przeliczyć taki plus na pieniądze. 


1dFQTya.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie tylko zapłacisz mniej podatku, ale dodatkowo nie trafi on do polskiego rządu, ciężko przeliczyć taki plus na pieniądze. 

To jest plus bezcenny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, a_team napisał(-a):


Miałem dzisiaj wybór na co się zapisać i zdecydowałem, że na razie wezmę polara emoji14.png Potrzebuję coś na codzień, bo DJ łapie rysy i będzie pewnie ciężko emoji16.pngJak będzie opcja zapisać się na kilka, to minta też wezmę emoji14.png

Polar na Twojej grabie będzie dobrze wyglądał. 

20220810_154948-01.jpeg


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Polar na Twojej grabie będzie dobrze wyglądał. 
20220810_154948-01.thumb.jpeg.e1223c9259121c3361e3f2b233ad2abd.jpeg

Też tak myślę, szkoda, że to czekanie takie długie, o ile nie anulują U Ciebie wygląda super, ta biała tarcza pewnie mega czytelna, masz go jeszcze ? Chce go do wszystkiego mieć na codzień, może na zmianę jeszcze z innym zegarkiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, a_team napisał(-a):


Nie wiem jak GMT, Sub w stali chyba był dostępny, nie pytałem o nie, miałem kilka modeli, o które zapytał mój brat i mógł mnie wpisać na jednego emoji6.png Od ręki nie ma nic, ale na listę wpisują, nawet na Daydate emoji6.png U nas dostałem info, że w tym roku będzie ciężko na Daydate się wpisać. Jeśli wszystko pójdzie ok, to jak pojadę po Explorera II zapiszę się na inne modele emoji106.png

Przy okazji jak tam będzie mój brat, to może zapytać o jakiś konkretny model emoji106.png
I nie tylko, u nas kosztuje 9800€ a w Niemczech 9500€ emoji6.png

Pisałem jakiś tydzień temu żeby tak zrobić? I bardzo dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, DrQQ napisał(-a):

Dzień dobry i dobry wieczór zarazem 😃

29EBAF5D-42D9-4DBD-B320-3A858A6B95A0.jpegSuper ! Gdzie to ? Wielkie zazdro 😄

 

Edytowane przez mroova
Zniknął mój wpis, że bardzo zazdroszczę 🙂 Gdzie jesteś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pisałem jakiś tydzień temu żeby tak zrobić? I bardzo dobrze.

Kobieta w niemieckim AD podobno mówiła, że listy w Polsce, Czechach i Słowacji są zamknięte, ale nie wiem czy to prawda, bo w Polsce tak, w Czechach mi pisali, że zapisują osobiście a na Słowacji według strony nie ma AD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, a_team napisał(-a):


Też tak myślę, szkoda, że to czekanie takie długie, o ile nie anulują emoji2.pngU Ciebie wygląda super, ta biała tarcza pewnie mega czytelna, masz go jeszcze ? emoji846.png Chce go do wszystkiego mieć na codzień, może na zmianę jeszcze z innym zegarkiem emoji6.png

Tak - zegarek jest bardzo, ale to bardzo czytelny. Obecnie cieszy nowego właściciela. Z dużym prawdopodobieństwem jeszcze do niego wrócę... 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, mario1971 napisał(-a):

Tak - zegarek jest bardzo, ale to bardzo czytelny. Obecnie cieszy nowego właściciela. Z dużym prawdopodobieństwem jeszcze do niego wrócę... 

Mariusz, a ja mam do Ciebie inne pytanie. Wiem, że masz DJ na jubilee, tak samo Pepsi. Jak brałeś Pepsi/Batmana to brałeś pod uwagę bransoletę oyster w ogóle? 


instagram.com/crownandlume 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.