Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

33 minuty temu, beniowski napisał(-a):

Moim zdaniem Jubilee do GMT w ogóle nie pasuje.

+1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, Bartek79 napisał(-a):

Pozdro Bracie😉

za***isty canvas 👊


1dFQTya.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, mario1971 napisał(-a):

Co do Batmana mam jasność. W kwestii Pepsi zostawiam takie porównanie, oceńcie sami.

191a76dec0f30ddf4a24c6e5b09b4ae4.jpg

Zdecydowanie Oyster.👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, beniowski napisał(-a):

Moim zdaniem Jubilee do GMT w ogóle nie pasuje.

 

4 godziny temu, sanik napisał(-a):

+1

 

9 minut temu, zbyniu70 napisał(-a):

Zdecydowanie Oyster.👍

Czyli że co, że pieniądze wyrzucone w błoto? Przeglądałem inne fora, na których umieszczono ankietę, i wszędzie wygrywał Oyster.  


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyli że co, że pieniądze wyrzucone w błoto? Przeglądałem inne fora, na których umieszczono ankietę, i wszędzie wygrywał Oyster.  

Zazdroszczo, bo sami nie majo na żubili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, mario1971 napisał(-a):

 

 

Czyli że co, że pieniądze wyrzucone w błoto?

Nie w błoto, tylko w Kruka 😜 

 

Jako zamiennik może być dla odmiany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Szyszkops napisał(-a):


Zazdroszczo, bo sami nie majo na żubili emoji41.png

Mówisz, że to wredne typki z wylaną żółcią? 🤣


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyli że co, że pieniądze wyrzucone w błoto? Przeglądałem inne fora, na których umieszczono ankietę, i wszędzie wygrywał Oyster.  

Mario niektórzy wolą jubilee niektórzy oystera. Noś na jakim Ci bardziej pasuje Ja akurat w pepsi wybrałbym jubilee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, a_team napisał(-a):


Mario niektórzy wolą jubilee niektórzy oystera. Noś na jakim Ci bardziej pasuje emoji6.png Ja akurat w pepsi wybrałbym jubilee emoji6.png

Mi akurat obie wersje do Pepsi pasują. Gdybym był bardziej manualny, zmieniałbym sobie bransoletę dla urozmaicenia raz w tygodniu. 😊


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Just now, mario1971 said:

Mi akurat obie wersje do Pepsi pasują. Gdybym był bardziej manualny, zmieniałbym sobie bransoletę dla urozmaicenia raz w tygodniu. 😊

 

Ja nie namawiam, ale może po prostu potrzebujesz mieć 2 sztuki pepsi GMT, każda na innej bransie ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mi akurat obie wersje do Pepsi pasują. Gdybym był bardziej manualny, zmieniałbym sobie bransoletę dla urozmaicenia raz w tygodniu. 

Gdybyś był bardziej manualny, to byś sobie zrobił jakąś bransoletę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, mario1971 napisał(-a):

 

 

Czyli że co, że pieniądze wyrzucone w błoto? Przeglądałem inne fora, na których umieszczono ankietę, i wszędzie wygrywał Oyster.  

Vox populi, vox dei. No ale skoro już kupiłeś (i to za tyle kasy), to trzeba nosić 😀.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, logann napisał(-a):

 

Ja nie namawiam, ale może po prostu potrzebujesz mieć 2 sztuki pepsi GMT, każda na innej bransie ;) 

Potrzebne są 4, 2 pepsi i 2 batmany na różnych bransoletach, nie sposób z czegoś zrezygnować, to praktycznie inne zegarki.


1dFQTya.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, nicon napisał(-a):

Potrzebne są 4, 2 pepsi i 2 batmany na różnych bransoletach, nie sposób z czegoś zrezygnować, to praktycznie inne zegarki.

Zbieżność wypowiedzi zupełnie przypadkowa. 🤣 

 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Ja nie namawiam, ale może po prostu potrzebujesz mieć 2 sztuki pepsi GMT, każda na innej bransie  

Najlepsze rozwiązanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, a_team napisał(-a):


Najlepsze rozwiązanie emoji16.pngemoji106.png

Ja czekam na pepsi jubilee bo to dla mnie najlepsza kombinacja. Sub nudny, batman nie dla mnie. Wychodzi na to ze z diverow w/w pepsi spelni moje oczekiwania…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja czekam na pepsi jubilee bo to dla mnie najlepsza kombinacja. Sub nudny, batman nie dla mnie. Wychodzi na to ze z diverow w/w pepsi spelni moje oczekiwania…

U mnie SUB i Pepsi (zdecydowanie na jubilee, chociaż jako zamiennik nie wykluczam oyster, bo moim zdaniem trochę ustępuje tej pierwszej) stanowią idealną parkę z Rolexa. Batman zupełnie nie moja bajka.

Ps. pisanie, że SUB jest nudny to chyba tylko dla tych co uważają, że w Rolexie bransoleta jest przyspawana. Moim zdaniem on też potrafi mieć pazur ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Szyszkops napisał(-a):


Zazdroszczo, bo sami nie majo na żubili emoji41.png

Ten temat to odgrzewanie kotleta  10 raz, nudne to trochę się robi.😏

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Krystian napisał(-a):


U mnie SUB i Pepsi (zdecydowanie na jubilee, chociaż jako zamiennik nie wykluczam oyster, bo moim zdaniem trochę ustępuje tej pierwszej) stanowią idealną parkę z Rolexa. Batman zupełnie nie moja bajka.

Ps. pisanie, że SUB jest nudny to chyba tylko dla tych co uważają, że w Rolexie bransoleta jest przyspawana. Moim zdaniem on też potrafi mieć pazur ;)

No chyba jednak nie…. Natomiast jesli komus sub sie nie nudzi i sie podoba to super

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No chyba jednak nie…. Natomiast jesli komus sub sie nie nudzi i sie podoba to super

Jak ktoś miał kilka razy Suba, to pewnie jest nudny, dla mnie pewnie nie będzie, ale wypowiem się, jak już go będę miał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, zbyniu70 napisał(-a):

Ten temat to odgrzewanie kotleta  10 raz, nudne to trochę się robi.😏

Bez przesady. Dobrego schabowego na kości nigdy dosyć - odpowiednio przyrządzony zawsze dobrze smakuje. 😁


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że większość będzie odmiennego zdania, ale dla mnie zdecydowanie pierwszy z lewej…


"Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa" - Julian Tuwim. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tej fotki tak to mniej więcej wychodzi. Czasami jednak bluzka, spodnie lub marynarka, a także zegarek ubrany na ciało wygląda zupełnie inaczej niż na fotce, wystawie lub manekinie. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.