Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, pk_kamil napisał(-a):

@Nomateusa skąd pomysł akurat na ten model R.?

 

Uważam, że jest ponadczasowy i zdecydowanie najładniejszy z całej gamy Rolexa, w moim subiektywnym spojrzeniu oczywiście - przymierzałem Suba, wszystkie konfiguracje GMT, Exa, SeaDwellera, YM, Day-datea, natomiast Daytona mi się zupełnie nie podoba. Jedyne co z nim dla mnie konkuruje to Day-date, ale tutaj finansowo musiałbym się mocno nadwyrężyć, czego nie chciałem. Poza tym konfiguracja, która mi się podoba, czyli ta poniżej, jest BARDZO ciężka na nadgarstku. W przyszłości będę myślał o Rootbeerze, a gdzieś w okolicach 50 urodzin pewnie o Day-date (może jakiś vintage?), aczkolwiek do tego czasu mam jeszcze 19 lat, na pewno zmienię zdanie wielokrotnie. 

 

326466609_653700259776001_473361482701715191_n.thumb.jpg.43fd1a676a63f4e3d0daffdae2a86426.jpg326409395_524907656394292_2490575238183411583_n.thumb.jpg.3f2916ccf9153b3fd013f13aaf34a877.jpg


instagram.com/crownandlume 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graty DJ! Mi obok DJ, Batmana i AK, brakuje tylko suba z datą i tak sobie czekam powoli jak się sytuacja na rynku rozwinie. Zdecydowanie pierwszy na liście zakupowej :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pięknie dziękuję wszystkim za gratulacje!  Proszę mi wybaczyć mały spam jeśli takowy się wydarzy w następnych kilku dniach!

Nie krępuj się. Po to jest to forum, żeby pogadać o zegarkach, pochwalić się, pooglądać u kolegów inne modele albo konfiguracje Zawsze może się coś spodobać i może motywacji człowiek nabierze do kupna

Ten Twój srebrny na prawdę ładnie wygląda i też chciałbym go mieć w kolekcji w rozmiarze 41 mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, tommly napisał(-a):

Maybe baby?

 

 

15 godzin temu, robol1 napisał(-a):

co sie zmienilo przedwczoraj?Putler coś nowego ogłosił?

 

Kolejny zegarek kupiłem. Na pewno już ostatni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno nic nie wrzucałem i aktualnie nie schodzi z nadgarstka 🤪

IMG_2805.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, mrstatler napisał(-a):

Jestem prawie jedozegarkowcem przez ten egzemplarz. Od kupna w czerwcu zabiera 90% czasu na nadgarstku.6085c9cf6dc4f876c99172c53ebe8501.jpg

Jacku wcale Ci się nie dziwię, też chyba bym go nosił non stop. Chyba, bo jak już wspominałem z Rolkiem mi nie po drodze, a jednak lubię zegarki z niebieską tarczą i bądź tu człowieku mądry 😝


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jestem prawie jedozegarkowcem przez ten egzemplarz. Od kupna w czerwcu zabiera 90% czasu na nadgarstku.6085c9cf6dc4f876c99172c53ebe8501.jpg&key=b7fdb73b9af14d8f1a09796215c1d28c11c2544fe1e1455ba5535ae1b426334c

Prawidłowo 2e16f239e71c5c2d640140882dd7de55.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie słabe, bo robione w ciemności, ale sam zegarek super wygodny. Facet od zegarka ma także Daytonę Suba Comex, muszę kiedyś strzelić foto.

791B5261-AC7E-4F3B-AD5B-2B1CE754F1AC.jpeg

Edytowane przez beniowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, beniowski napisał(-a):

Zdjęcie słabe, bo robione w ciemności, ale sam zegarek super wygodny. Facet od zegarka ma także Daytonę Comex, muszę kiedyś strzelić foto.

 

 

Były Daytony Comex ? Może to pomyłka, a chodziło Ci o Suby lub Seadwellery Comex ?


" Nikomu nieznane tajemne serce zegara " - Elias Canetti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, mylof napisał(-a):

 

Były Daytony Comex ? Może to pomyłka, a chodziło Ci o Suby lub Seadwellery Comex ?

Sub Comex, mea culpa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Była tu taka specjalistka co nam wmawiała, że była Daytona Comex i się nie znamy 🤠

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A tak w międzyczasie...
Sklep ROLEX nad Jeziorem Como, miejscowość Lecco:) Niestety jak dotarłem, 19.45, był już zamknięty:(
20230215_194511.thumb.jpg.e6ef6b88cbd34bf855b63f8271aebd65.jpg
 
Egon Olsen by go otworzył

Wysłane z mojego SM-G991B przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 12.02.2023 o 19:10, mroova napisał(-a):

 

Na przełomie listopada i grudnia zapłaciłem fachmanowi 5 koła za pomalowanie 2 - pokojowego mieszkania 36 m kw. Nałożyło mi się kilka tematów (wyjazd na wakacje, niska mobilność i dostępność po urazie kręgosłupa, "zaraz Święta" itp.) więc na początku listopada nie miałem czasu na wybranie innego. Na szczęście czynsz z najmu za 2 m-ce już pokrył wydatek, więc bólu d...y wielkiego nie było.

 

Ale: gościowi zajęło to dwa dni roboty (wiem z wieloletniego doświadczenia że tyle im taki lokal zajmuje, zresztą gościu potwierdził że uwinął się w dwa dni). Czyli mamy 2,5 tysia na rękę za dzień roboty - świetne pieniądze, ja tyle nie zarabiam. 

no to czas zacząć malować mieszkania skoro tyle nie zarabiasz.

Każdy z nas narzeka na ceny usług budowlanych,ale czemu większość nie chce robić "brudnych" robót?-pytanie retoryczne

 

 

Edytowane przez robol1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, robol1 napisał(-a):

no to czas zacząć malować mieszkania skoro tyle nie zarabiasz.

Każdy z nas narzeka na ceny usług budowlanych,ale czemu większość nie chce robić "brudnych" robót?-pytanie retoryczne

 

 

Może chodzi o to że te ceny są niewspółmiernie wysokie w stosunku do zarobków w innych zawodach? Programiści czy dyrektorzy finansowi też potrafią sporo zarobić. Tylko jeśli wszyscy zostaliby malarzami pokojowymi czy programistami, to kto by ci dzieci wykształcił w szkole albo bułki upiekł na kanapkę do pracy? Czytając twoją wypowiedz trochę jak w dzikich latach 90-tych się poczułem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no to czas zacząć malować mieszkania skoro tyle nie zarabiasz.
Każdy z nas narzeka na ceny usług budowlanych,ale czemu większość nie chce robić "brudnych" robót?-pytanie retoryczne
 
 

Kto chce, to pomaluje, kto nie chce, to da zrobić komuś innemu, bo nie ma czasu, umiejętności itp. Nie ma się co zastanawiać nad tym Nie każdy też czuje potrzebę przebranżowienia się, aczkolwiek zawsze można coś w swoim życiu zmienić, żeby starać się więcej zarabiać i spełniać swoje marzenia.

Ja np. zrezygnowałem z etatu 4 lata temu i jest coraz lepiej, dlatego w końcu mogłem sobie pozwolić na Rolexa a i kolejne mam w planach. Druga sprawa, to jeśli mamy oszczędności, to warto je bezpiecznie inwestować, bo przynoszą nam odsetki i zwiększają kapitał. Łatwiej wtedy zgromadzić kasę na kolejne zakupy Ja się tym zajmuje zawodowo, dlatego mi jest trochę łatwiej


Przyspamuje od rana i jadę na śniadanie i kawę. Udanego dnia i weekendu

8560de667020d1b0b5e4105107ed0d7a.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I podejrzewam ze cena byla z materiałem wiec pewnie sama robocizna byla sporo tańsza ;)

 


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Jan napisał(-a):

I podejrzewam ze cena byla z materiałem wiec pewnie sama robocizna byla sporo tańsza

 

Oczywiście że źle podejrzewasz.

 

2 godziny temu, robol1 napisał(-a):

Każdy z nas narzeka na ceny usług budowlanych,ale czemu większość nie chce robić "brudnych" robót?

 

Odpowiedź masz w drugim zdaniu mojego postu.

Jakieś dwadzieścia lat temu sam malowałem takie mieszkania, może trzeba będzie schować wygodnictwo / dumę w kieszeń i znów chwycić wałek ? To mieszkania "pod wynajem" więc jakość nie jest priorytetem tylko ROE. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, beniowski napisał(-a):

Może chodzi o to że te ceny są niewspółmiernie wysokie w stosunku do zarobków w innych zawodach? Programiści czy dyrektorzy finansowi też potrafią sporo zarobić. Tylko jeśli wszyscy zostaliby malarzami pokojowymi czy programistami, to kto by ci dzieci wykształcił w szkole albo bułki upiekł na kanapkę do pracy? Czytając twoją wypowiedz trochę jak w dzikich latach 90-tych się poczułem.

Każdy może próbować wykonywać każdy zawód, lekarzom też się zazdrości zarobków ale tłumu chętnych do zawodu nie ma. Swoją drogą ten co najbardziej domaga się darmowych leków i lekarza od ręki bierze kasę z rączki do rączki bez złotówki podatku. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry,

nadal W.Kruk liczy euro po 4.9?

I czy może coś się może zmieniło i można zapłacić przelewem w walucie Euro?

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry,
nadal W.Kruk liczy euro po 4.9?
I czy może coś się może zmieniło i można zapłacić przelewem w walucie Euro?
pozdrawiam
Tak, po 4.9, cena z tego tygodnia, płatne w złotówkach.
Dlaczego mieliby przyjmować przelew w Euro?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.