Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedy do słodkiego klasyka dodasz łyżkę ( plaster) miodu…

 

49432CE6-9F2E-4CBE-A064-C5D08C95DE61.jpeg

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kiedy do słodkiego klasyka dodasz łyżkę ( plaster) miodu…
 
49432CE6-9F2E-4CBE-A064-C5D08C95DE61.thumb.jpeg.4c3d35a545a2afc3d6575b4e00cb9338.jpeg

Na zdjęciach go oglądałem i nie wyglądał źle, z resztą DJ to na razie mój ulubiony Gdzie jesteś ? Kupujesz czy tylko przymiarka ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam oryginał bez miodu - chciałem tylko jak normalny klient pooglądać i przymierzyć , kawę wypić, o zegarkach pogadać bez przynoszenia pizzy, zamykania kiosku czy szyderczych uwag.

Chciałem przypomnieć sobie jak powinna wyglądać relacja sprzedawca/klient a nie rząd/suweren…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam oryginał bez miodu - chciałem tylko jak normalny klient pooglądać i przymierzyć , kawę wypić, o zegarkach pogadać bez przynoszenia pizzy, zamykania kiosku czy szyderczych uwag.
Chciałem przypomnieć sobie jak powinna wyglądać relacja sprzedawca/klient a nie rząd/suweren…

A gdzie takie egzemplarze można przymierzyć ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolonia, Berlin,Frankfurt, Monachium, Paryż,Barcelona , Londyn, Madryt,Florencja,Wenecja…

we Włoszech praktycznie wszędzie masz Rolexy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak na marginesie, to macie może jakieś przecieki kiedy będą ogłoszone nowości Rolexa i czy coś już wiadomo ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak mamy.Już wkrótce,już niedługo.Musisz być cierpliwy.Lada chwila będziesz mógł juz cieszyć sie renderami bo nie zobaczysz na żywo żadnego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, a_team napisał(-a):

Tak na marginesie, to macie może jakieś przecieki kiedy będą ogłoszone nowości Rolexa i czy coś już wiadomo ? emoji6.png

 

Watches and Wonders 2023.


" Nikomu nieznane tajemne serce zegara " - Elias Canetti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Watches and Wonders 2023.

27.03.2023 - 02.04.2023 Jeszcze trochę czasu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod koniec stycznia z AD (przy okazji innego tematu) potwierdzenie powyższego miałem:

"Pod koniec marca spodziewamy się prezentacji nowych modeli, proszę odwiedzać stronę Rolex."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, desmo napisał(-a):

Kolonia, Berlin,Frankfurt, Monachium, Paryż,Barcelona , Londyn, Madryt,Florencja,Wenecja…

we Włoszech praktycznie wszędzie masz Rolexy

 

W Polsce też już można pooglądać wiele ciekawych modeli i jakoś nikt z salonu Kruka nie wyrzuca.


" Nikomu nieznane tajemne serce zegara " - Elias Canetti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
W Polsce też już można pooglądać wiele ciekawych modeli i jakoś nikt z salonu Kruka nie wyrzuca.

Pooglądać w gablocie, ale przymierzyć, to już nie jest tak łatwo. Wyrzucać mnie nie wyrzucili, ale butik zamknięty na czas odbioru był przed moim przyjściem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, mylof napisał(-a):

 

W Polsce też już można pooglądać wiele ciekawych modeli i jakoś nikt z salonu Kruka nie wyrzuca.

Serio, handlarze pozwalają już Krukowi żeby pozwolił klientom przymierzać każdy model w gablocie? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Serio, handlarze pozwalają już Krukowi żeby pozwolił klientom przymierzać każdy model w gablocie? 

Wątpie, mi np. Datejusta żadnego nie dali do przymiarki, chociaż był w gablocie z tym cyfrrblatem niebieskim we wzorki Daydate na oczy nie widziałem, pewnie nie było, albo nie wystawiali. Jedynie skydweller w złocie i gmt w złocie do przymiarek oraz seadweller stal i two tone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, a_team napisał(-a):


Wątpie, mi np. Datejusta żadnego nie dali do przymiarki, chociaż był w gablocie z tym cyfrrblatem niebieskim we wzorki emoji846.png Daydate na oczy nie widziałem, pewnie nie było, albo nie wystawiali. Jedynie skydweller w złocie i gmt w złocie do przymiarek oraz seadweller stal i two tone emoji846.png

Bo teraz handlarze i fliperzy przestali je brać 😎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, mylof napisał(-a):

 

Watches and Wonders 2023.

Jak ktoś ma ochotę się wybrać to ja będę w Genewie na W&W 1.04.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, 70soul napisał(-a):

Właśnie wyskoczyło mi na Instagramie, sztos!

Sztos??? 😳 Masakra jakas... 😝

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet fajnie wygląda.  


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, RysiekOchodzki napisał(-a):

DaySwatch?

To samo pomyślałem 😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.