Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie wyskoczyło mi na Instagramie, sztos!
651D727D-148F-4BDE-B971-5AF79265320A.thumb.jpeg.fa49e60a928f1c0721399dd737e2d0f2.jpegC07C09B7-C9FD-4FC5-94BD-E2986310FCDF.thumb.jpeg.2c2f1676b1faa692059abc19130e8158.jpegEF7435DD-365D-49B5-BF96-93B52989CBB6.thumb.jpeg.092848dbc8114fa980fbee1cab53cbfc.jpeg05E649C4-0F80-48CB-9CD0-1A3B53FB93C0.thumb.jpeg.3f9dcc82544142861e1ecd79aaeec595.jpeg9A6B1910-B042-4878-9952-93CC5EF433B1.thumb.jpeg.e0fc15cab553cbdab6af1bdbcb7944bc.jpeg

Biere 3 dla siebie i rodziny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sprawdziłem co w środku i kto to zrobil, ale design sztos! I się upierać będę.
 

Gdyby Rolex zrobił te kolory w ceramice to byłby świętym gralem.

Panowie i Panie, nie chcę wchodzić do gniazda szerszeni, ale troszkę Rolex mógłby poeksperymentować w podobnym kierunku i dać taki „cool i fresh” wygląd do swoich sportowych modeli.

Edytowane przez 70soul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rolex od eksperymentowania ma Tudora a i tak ludzie uganiają się za czarnym 58 bo najbardziej Rolexowy

BCA0FA9B-BB15-4C65-BC51-21565C2A74C0.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie sprawdziłem co w środku i kto to zrobil, ale design sztos! I się upierać będę.
 
Gdyby Rolex zrobił te kolory w ceramice to byłby świętym gralem.
Panowie i Panie, nie chcę wchodzić do gniazda szerszeni, ale troszkę Rolex mógłby poeksperymentować w podobnym kierunku i dać taki „cool i fresh” wygląd do swoich sportowych modeli.

Ta Daytona uważam, że nie wygląda źle, ale mocno sportowo-letnio-wakacyjny zegarek i niestety, ale pierwsze co mi się skojarzyło, to Omega PO z pomarańczowym bezelem. Chyba wolałbym coś nowego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, 70soul napisał(-a):

... Rolex mógłby poeksperymentować w podobnym kierunku i dać taki „cool i fresh” wygląd do swoich sportowych modeli.

Zrobił to z Bobrem. Na najciekawsze kolory kilka lat czekania. Obecnie są wycofane.  :(Dowodzi to, że ludzie chcą jakiś wariaci kolorów. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, a_team napisał(-a):

Ta Daytona uważam, że nie wygląda źle...

Widze, ze musisz jeszcze troche na tym forum posiedziec i poczytac, bo "to cos" nie ma nic wspolnego z "gustownym" i klasycznym odzwierciedleniem czegos, co jest KLASYKĄ 😎 Kombinowac mozna, jednak trzeba miec "to cos", aby moc walczyc z taka historia... 😎 Tutaj jest jakas "plastikowa zabawka" 🤮

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Dorian06 napisał(-a):

Zrobił to z Bobrem. Na najciekawsze kolory kilka lat czekania. Obecnie są wycofane.  :(Dowodzi to, że ludzie chcą jakiś wariaci kolorów. 

Bobry załapały się na R-hype, nawet AirKing znalazł „amatorów” 😄

W normalnych czasach bronią się tylko klasyki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Widze, ze musisz jeszcze troche na tym forum posiedziec i poczytac, bo "to cos" nie ma nic wspolnego z "gustownym" i klasycznym odzwierciedleniem czegos, co jest KLASYKĄ Kombinowac mozna, jednak trzeba miec "to cos", aby moc walczyc z taka historia... Tutaj jest jakas "plastikowa zabawka"

Wiem, że plastikowa, widać po kopercie Sam pewnie nie kupiłbym, ale jako alternatywa dla potrzebujących, może coś w ten deseń

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, desmo napisał(-a):

Bobry załapały się na R-hype, nawet AirKing znalazł „amatorów” 😄

W normalnych czasach bronią się tylko klasyki

Moje odczucia na temat bobra są ogólnie znane. 😆

Bóbr


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybym musiał wybrać jeden zegarek do końca życia, to chyba mogę zaryzykować stwierdzenie, że mógłby to być właśnie ten DJ

d52c8774037310077b59349257d86fe5.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbym miał być jednozekarkowcem, to za te, co mam, mógłbym wziąć sobie DD ze srebrna tarcza, ale nie wiem czy dj36 nie jest równie fajny albo niewiele gorszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Datejust to bardzo wdzięczny i wyjątkowo komfortowy zegarek.

bce487572d3adc42e777933e4f84d3ce.jpg


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakbym miał być jednozekarkowcem, to za te, co mam, mógłbym wziąć sobie DD ze srebrna tarcza, ale nie wiem czy dj36 nie jest równie fajny albo niewiele gorszy.

Daydate pewnie też byłby świetnym wyborem, chociaż jeszcze nie miałem go na ręce. Ciekawe jak po codziennym użytkowaniu wyglądałoby złoto czy platyna z DD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, 70soul napisał(-a):

Nie sprawdziłem co w środku i kto to zrobil, ale design sztos! I się upierać będę.
 

Gdyby Rolex zrobił te kolory w ceramice to byłby świętym gralem.

Panowie i Panie, nie chcę wchodzić do gniazda szerszeni, ale troszkę Rolex mógłby poeksperymentować w podobnym kierunku i dać taki „cool i fresh” wygląd do swoich sportowych modeli.

 

Dawno nie widziałem takiego szczytu bezguścia jak to wklejone tu przez kogoś obrzydliwe badziewie.


" Nikomu nieznane tajemne serce zegara " - Elias Canetti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każda potwora znajdzie swojego amatora, chociaż mnie osobiście ta pseudo Daytona z orange bezelem nie ujęła. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Dawno nie widziałem takiego szczytu bezguścia jak to wklejone tu przez kogoś obrzydliwe badziewie.

O gustach podobno się nie dyskutuje, ale na forum zegarkowym to chyba nie przejdzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 21.02.2023 o 10:27, artme napisał(-a):

Widze, ze musisz jeszcze troche na tym forum posiedziec i poczytac, bo "to cos" nie ma nic wspolnego z "gustownym" i klasycznym odzwierciedleniem czegos, co jest KLASYKĄ 😎 Kombinowac mozna, jednak trzeba miec "to cos", aby moc walczyc z taka historia... 😎 Tutaj jest jakas "plastikowa zabawka" 🤮

Nie kojarzy mi się to nawet z plastikiem. Bardziej z pstrokatymi RM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, 70soul napisał(-a):

Nie kojarzy mi się to nawet z plastikiem. Bardziej z pstrokatymi RM.

RM sa super 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako że siedziałem dziś niedaleko Pani Darii pozwoliłem sobie cyknąć małe co nieco i wrzucić tutaj. Ładnie świeci ;)

 

83CF0896-B30A-40F3-9198-8655A9F0EB62.jpeg


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Butik napisał(-a):

Jako że siedziałem dziś niedaleko Pani Darii pozwoliłem sobie cyknąć małe co nieco i wrzucić tutaj. Ładnie świeci ;)

 

 

Kto to jest p. Daria?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Psycholog Pani Igi  

Była z nią audycja w 357 zdaje się…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.