Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, agremi napisał(-a):

Zgodnie z tą logiką damska biżuteria powinna być z żółtego/różowego złota, lub ze stali. Srebro, białe złoto i inne kruszce nie mają sensu. 
 

Właściwie to kolorowe złoto też bez sensu. Miedź pewnie by wystarczyła. 🙏


Przyznaje, że nie skojarzyłem, bo nie noszę biżuterii ani nie traktuje tak zegarka, a już  zawłaszcza takiego jak Sub. Czyli taka bransoletka z białego złota co nawet czas pokazuje, może coś w tym jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Krakus1 napisał(-a):

To prawda 😉🤣 

Miłego wieczoru 

IMG_20230225_190140.jpg

No to jest stejtment! Ta krata na dole to bokserki czy regularne spodnie 😉

7 minut temu, Jan napisał(-a):

W eleganckich zegarkach podoba mi sie (w białym złocie czy platynie ) to że o użytym kruszcu wie właściciel i fascynaci a cała reszta nawet tego nie zauważy.

 

W sportowych jak sub czy pepsi białe zloto to w moim odczuciu smaczek, mrugnięcie okiem "kto ma wiedzieć ten wie". Żółte złoto to już f you watch bo tego nie da się nie zauważyć 😂

Jest nawet taki termin nieco marketingowy „stealth wealth” który idealnie opisuje potrzebę posiadania produktów mających cieszyć głównie właściciela . Duże logo jest wymogiem reklamowym  więc w prywatnym użyciu jest nieco kontrowersyjne. Ale są konwencje w których idealnie pasuje. Dla mnie złoto ma przede wszystkim wartość kolorystyczną dodatku więc od białego wolę mniej problematyczną w użytkowaniu stal. Ale akurat Rolex przez jakiś czas dobrze radził sobie z wyraźnym odróżnieniem białego złota w sportach (Smerfowy SUB czy Daytona) aż zgrzeszył zbyt szybkim wypuszczeniem Pepsi w stali „ deprecjonując” nieco wyjątkowość wersji WG. ( niebieska czy meteorytowe tarcza kolejnych  edycji to było przyznanie się do błędu) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, desmo napisał(-a):

No to jest stejtment! Ta krata na dole to bokserki czy regularne spodnie 😉

Piżama 🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 24.02.2023 o 19:14, desmo napisał(-a):

Jak potrzebuję dyskretnego GMT,  biorę Batmana, jak chcę zwrócić uwagę, zakładam Pepsi a jak nie przeszkadza mi  wytykanie palcami, zakładam Pepsi na jubilee 😎


A kiedy chcesz zwrócić uwagę? 😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, memento mori napisał(-a):


A kiedy chcesz zwrócić uwagę? 😜

No nie za często faktycznie dlatego głównie w domu noszę 😁 …ale zdarza się , ostatnio na przykład gdy zapisuję się na Rolexa z ulicy  , Patka też „kupowałem” nosząc Pepsi 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, tbn napisał(-a):

Czyli się uwiarygadniasz Pepsiakiem. ;)

Uwiarygadniam w tym sensie,  że kupuję i noszę zegarki, które inni flipują. Ale najbardziej pomaga jako conversation starter - zawsze pada pytanie - dlaczego nie kupuję dalej w Polsce - a odpowiedź zwykle wystarcza by uwiarygodnić moją wizytę za granicą. Generalnie czuję się dziś za granicą jak za komuny - wszyscy chcą pomóc.😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przymierzam się do zakupu Rolexa Oyster Perpetual, ale obsługa Kruka online zachowuje się, jakby chcieli mi to uniemożliwić, więc mam pytanie do was, jeśli przerabialiście temat zapisywania się na zegarek w salonie stacjonarnym - jak to w praktyce wygląda, czy operują konkretami (ja się dowiedziałem, że wybrany model - OP 34 mm - może być dostępny w ciągu 6-10 miesięcy), na ile wiążące jest takie "oficjalne zapytanie" (jak nazwał to w mailu pan z Kruka), czy wpłaca się jakiś zadatek (a może pełną kwotę). Pytam, bo nie po drodze mi z żadnym salonem Kruka dysponującym tą ofertą, a nie będę specjalnie jechał do Warszawy czy Poznania, by nie wyjechać z żadnymi konkretami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przymierzam się do zakupu Rolexa Oyster Perpetual, ale obsługa Kruka online zachowuje się, jakby chcieli mi to uniemożliwić, więc mam pytanie do was, jeśli przerabialiście temat zapisywania się na zegarek w salonie stacjonarnym - jak to w praktyce wygląda, czy operują konkretami (ja się dowiedziałem, że wybrany model - OP 34 mm - może być dostępny w ciągu 6-10 miesięcy), na ile wiążące jest takie "oficjalne zapytanie" (jak nazwał to w mailu pan z Kruka), czy wpłaca się jakiś zadatek (a może pełną kwotę). Pytam, bo nie po drodze mi z żadnym salonem Kruka dysponującym tą ofertą, a nie będę specjalnie jechał do Warszawy czy Poznania, by nie wyjechać z żadnymi konkretami

Najlepiej zadzwonić do danego butiku i zapytać, czy jak przyjedziesz osobiście, to Cię zapiszą na ten model. Na najbardziej popularne stalowe nie zapisują na razie, ale nie wiem jak z OP 34mm

Nie operują stacjonarnie konkretami, bo nie wiedzą, sytuacja się zmienia. Ogólne info jest takie, że czekasz rok lub dłużej, ale czy będzie krócej czy o wiele dłużej, to nikt nie powie
Nie wpłaca się zaliczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przymierzam się do zakupu Rolexa Oyster Perpetual, ale obsługa Kruka online zachowuje się, jakby chcieli mi to uniemożliwić, więc mam pytanie do was, jeśli przerabialiście temat zapisywania się na zegarek w salonie stacjonarnym - jak to w praktyce wygląda, czy operują konkretami (ja się dowiedziałem, że wybrany model - OP 34 mm - może być dostępny w ciągu 6-10 miesięcy), na ile wiążące jest takie "oficjalne zapytanie" (jak nazwał to w mailu pan z Kruka), czy wpłaca się jakiś zadatek (a może pełną kwotę). Pytam, bo nie po drodze mi z żadnym salonem Kruka dysponującym tą ofertą, a nie będę specjalnie jechał do Warszawy czy Poznania, by nie wyjechać z żadnymi konkretami

Przyjmują deklarację chęci zakupu o ile na dany model jest to w ogóle możliwe, nie jest to wiążące dla żadnej ze stron, mogą sprzedać albo nie a Ty możesz odebrać albo nie. Czasy odbioru są podawane bardzo orientacyjnie - jeden mogłem odebrać już 2 razy w ciągu pierwotnego okresu oczekiwania, drugi jest już po tym okresie i cisza.
Zaliczek ani zadatków nie ma, przynajmniej na stalowe i bicolory.
Cena obowiązuje z dnia odbioru, nie dnia zapisu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, gajdowskip napisał(-a):

Przymierzam się do zakupu Rolexa Oyster Perpetual, ale obsługa Kruka online zachowuje się, jakby chcieli mi to uniemożliwić, więc mam pytanie do was, jeśli przerabialiście temat zapisywania się na zegarek w salonie stacjonarnym - jak to w praktyce wygląda, czy operują konkretami (ja się dowiedziałem, że wybrany model - OP 34 mm - może być dostępny w ciągu 6-10 miesięcy), na ile wiążące jest takie "oficjalne zapytanie" (jak nazwał to w mailu pan z Kruka), czy wpłaca się jakiś zadatek (a może pełną kwotę). Pytam, bo nie po drodze mi z żadnym salonem Kruka dysponującym tą ofertą, a nie będę specjalnie jechał do Warszawy czy Poznania, by nie wyjechać z żadnymi konkretami

Na OP to chyba obecnie nie ma zapisów i to bez względu na rozmiar. 

Na damskie DJ była możliwość.

Jak koledzy radzą, zadzwoń do wybranego butiku (najlepiej do kilku) i wybadaj konkrety.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyjmują deklarację chęci zakupu o ile na dany model jest to w ogóle możliwe, nie jest to wiążące dla żadnej ze stron, mogą sprzedać albo nie a Ty możesz odebrać albo nie. Czasy odbioru są podawane bardzo orientacyjnie - jeden mogłem odebrać już 2 razy w ciągu pierwotnego okresu oczekiwania, drugi jest już po tym okresie i cisza.
Zaliczek ani zadatków nie ma, przynajmniej na stalowe i bicolory.
Cena obowiązuje z dnia odbioru, nie dnia zapisu.

Na złote też nie chcieli zaliczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, gajdowskip napisał(-a):

Przymierzam się do zakupu Rolexa Oyster Perpetual, ale obsługa Kruka online zachowuje się, jakby chcieli mi to uniemożliwić, więc mam pytanie do was, jeśli przerabialiście temat zapisywania się na zegarek w salonie stacjonarnym - jak to w praktyce wygląda, czy operują konkretami (ja się dowiedziałem, że wybrany model - OP 34 mm - może być dostępny w ciągu 6-10 miesięcy), na ile wiążące jest takie "oficjalne zapytanie" (jak nazwał to w mailu pan z Kruka), czy wpłaca się jakiś zadatek (a może pełną kwotę). Pytam, bo nie po drodze mi z żadnym salonem Kruka dysponującym tą ofertą, a nie będę specjalnie jechał do Warszawy czy Poznania, by nie wyjechać z żadnymi konkretami

czekam na zielonego op 41 juz ponad 2 lata.W listopadzie 2023 bedzie 3 lata.

Gościu z kruka mówi ze jak otrzymam po 3 latach czekania to bedzie pełen sukces.

 

Ludzie,na durny OP 3 lata.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, robol1 napisał(-a):

czekam na zielonego op 41 juz ponad 2 lata.W listopadzie 2023 bedzie 3 lata.

Gościu z kruka mówi ze jak otrzymam po 3 latach czekania to bedzie pełen sukces.

 

Ludzie,na durny OP 3 lata.

 

Zobacz ile on kosztował jak się zapisywałeś, a ile będzie przy odbiorze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, robol1 napisał(-a):

czekam na zielonego op 41 juz ponad 2 lata.W listopadzie 2023 bedzie 3 lata.

Gościu z kruka mówi ze jak otrzymam po 3 latach czekania to bedzie pełen sukces.

 

Ludzie,na durny OP 3 lata.

 

3 lata na zielonego bobra. Grubo! Masz nerwy ze stali. 🤭 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 hour ago, robol1 said:

czekam na zielonego op 41 juz ponad 2 lata.W listopadzie 2023 bedzie 3 lata.

Gościu z kruka mówi ze jak otrzymam po 3 latach czekania to bedzie pełen sukces.

 

Przecież go już nie będzie do tej pory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, robol1 napisał(-a):

czekam na zielonego op 41 juz ponad 2 lata.W listopadzie 2023 bedzie 3 lata.

Gościu z kruka mówi ze jak otrzymam po 3 latach czekania to bedzie pełen sukces.

 

Ludzie,na durny OP 3 lata.

 

To w ostatnich latach taka tradycja…narodowa. Obiecanki nic nie kosztują…obiecujących.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czekam na zielonego op 41 juz ponad 2 lata.W listopadzie 2023 bedzie 3 lata.
Gościu z kruka mówi ze jak otrzymam po 3 latach czekania to bedzie pełen sukces.
 
Ludzie,na durny OP 3 lata.
 

Ja rozumiem DD albo Daytona, ale OP ? Jest masakra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do tego zaliczka 5k wzieta.

tak,na durnego OP.

Jednak ceny na wtórnym nie spadaja do poziomu retail więc czekam spokojnie aż coś się zmieni.

Zawsze przecież mogę zrezygnować i odzyskać zaliczke.

Możliwe że go nie bedą produkować do tego czasu i pokaża mi środkowy palec?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, robol1 napisał(-a):

do tego zaliczka 5k wzieta.

tak,na durnego OP.

Jednak ceny na wtórnym nie spadaja do poziomu retail więc czekam spokojnie aż coś się zmieni.

Zawsze przecież mogę zrezygnować i odzyskać zaliczke.

Możliwe że go nie bedą produkować do tego czasu i pokaża mi środkowy palec?

 

Pewnie. Tak było z Hulkiem. Dla Kruka to najlepsze rozwiązanie …Twoja zaliczka popracowała na ich kontach, teraz warta jest połowę tego co 3 lata temu , a to że Ty swojego zegarka nie odkupiłeś prosto z wystawy za premium na wtórnym to już Twój problem. „Nie mamy pańskiego płaszcza i co nam pan zrobi…”
5 k za OP ?!!!…” słuszną linię ma nasza władza” 

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pewnie. Tak było z Hulkiem. Dla Kruka to najlepsze rozwiązanie …Twoja zaliczka popracowała na ich kontach, teraz warta jest połowę tego co 3 lata temu , a to że Ty swojego zegarka nie odkupiłeś prosto z wystawy za premium na wtórnym to już Twój problem. „Nie mamy pańskiego płaszcza i co nam pan zrobi…”
5 k za OP ?!!!…” słuszną linię ma nasza władza” 

To ile - 20% brali zaliczki na OP???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez czekam 1,5 roku na czarnego OP 41mm, zamówiłem w Kruku w Browarze..szczęśliwie bez zaliczki, nie wiem czy się jednak nie rozmyślę..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OP jest na 3 miejscu jeżeli chodzi o brak dostępności. Zaraz po GMT i Submarinerze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mówią, że jeden znajlepszych stalowych Rolków, coś w tym może być
 
IMG_3486.thumb.jpeg.8ad8c98f9579ffa82e17249724622622.jpeg

Chyba mówią, ale u Ciebie na osiedlu

64cbed05b42129d8692b41b710519d8a.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.