Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Zamiast tak pieprzyć głupoty i się sprzeczać co chwilę o to co komu się podoba, bo każdy ma inne zdanie, to wrzucilibyście zdjęcia sikorów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, Nomateus napisał(-a):

 
„Znak czasów” to najczęstszy tekst starych ludzi, ale niekoniecznie starych wiekiem. „Kiedyś to było” na drugim miejscu. Czy ja dobrze zrozumiałem, że nazwałeś „podludźmi” osoby oglądające kanał taki o którym tu rozmawiamy? A wiesz, że można oglądać YT oraz spotykać się z kolegami z forum? To się nie wyklucza..
 


Obejrzałeś pięć, nie dla Ciebie - to szanuje. Mój komentarz odnosił się do tego, że gość nie ma czasu dbać o figurę, bo haruje. I do tego, że to absurdalnym jest komentować jego wygląd fizyczny pod katem oceny treści na kanale, tylko tyle. 

Źle zrozumiałeś „młody człowieku”… w mojej wypowiedzi przyimek „pod” sparowany jest z innym słowem. Znak czasów. Abstrahując od krzykliwej formy nie ma tam za dużo oryginalnej  treści zegarkowej zamiast tego jest magiel towarzyski i mnóstwo subiektywnych, powierzchownych opinii dlatego kwalifikuję to jako stratę czasu.

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, desmo napisał(-a):

Źle zrozumiałeś „młody człowieku”… w mojej wypowiedzi przyimek „pod” sparowany jest z innym słowem. Znak czasów. Abstrahując od krzykliwej formy nie ma tam za dużo oryginalnej  treści zegarkowej zamiast tego jest magiel towarzyski i mnóstwo subiektywnych, powierzchownych opinii dlatego kwalifikuję to jako stratę czasu.

Znak czasów… 🤦🏻‍♂️ Przytyk, że nie zrozumiałem Twojego zdania, o co sam z reszta zapytałem, bo było napisane niejednoznacznie. Skoro czepiasz się języka, to mówię płynnie w czterech językach, a jestem młodym człowiekiem, który ogląda Nico, znak czasów. Kwalifikuję rozmowę ze „starszym człowiekiem”, który wszystko co „nowe i młode” traktuje jako strata czasu, jako zbędne. Szkoda się irytować obcym z internetu. 

Edytowane przez Nomateus

instagram.com/crownandlume 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Nomateus napisał(-a):

Znak czasów… 🤦🏻‍♂️ Przytyk, że nie zrozumiałem Twojego zdania, o co sam z reszta zapytałem, bo było napisane niejednoznacznie. Skoro czepiasz się języka, to mówię płynnie w czterech językach, a jestem młodym człowiekiem, który ogląda Nico, znak czasów. Kwalifikuję rozmowę ze „starszym człowiekiem”, który wszystko co „nowe i młode” traktuje jako strata czasu, jako zbędne. Szkoda się irytować obcym z internetu. 

„Mówisz płynnie w czterech językach” ale czy płynnie rozumiesz?  Bo nadal po swojemu interpretujesz to co napisałem. 
Odnosiłem się do konkretnych przykładów marnowania czasu wraz z uzasadnieniem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, desmo napisał(-a):

„Mówisz płynnie w czterech językach” ale czy płynnie rozumiesz?  Bo nadal po swojemu interpretujesz to co napisałem. 
Odnosiłem się do konkretnych przykładów marnowania czasu wraz z uzasadnieniem. 


Odpisałem na Twoją złośliwość „znak czasów”, bo poprosiłem o wyjaśnienie Twojego przyimka, co pewnie oznaczało, że „takich mamy młodych, nie rozumieją języka pisanego”. Nie dogadamy się, życzę spokojnego wieczoru. 

Edytowane przez Nomateus

instagram.com/crownandlume 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Nomateus napisał(-a):


Odpisałem na Twoją złośliwość „znak czasów”, bo poprosiłem o wyjaśnienie Twojego przyimka. Nie dogadamy się, życzę spokojnego wieczoru. 

No hard feelings - martwię się tak samo niektórymi pokoleniowymi nawykami swoich dzieci . Spokojnego wieczoru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, mario1971 napisał(-a):

Może być takie? emoji6.png

817f908e8640ee6074ced09738b45822.jpg

Miałeś taki zegar i go sprzedałeś.  😭


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Nomateus napisał(-a):

 
„Znak czasów” to najczęstszy tekst starych ludzi, ale niekoniecznie starych wiekiem. „Kiedyś to było” na drugim miejscu. Czy ja dobrze zrozumiałem, że nazwałeś „podludźmi” osoby oglądające kanał taki o którym tu rozmawiamy? A wiesz, że można oglądać YT oraz spotykać się z kolegami z forum? To się nie wyklucza..
 


Obejrzałeś pięć, nie dla Ciebie - to szanuje. Mój komentarz odnosił się do tego, że gość nie ma czasu dbać o figurę, bo haruje. I do tego, że to absurdalnym jest komentować jego wygląd fizyczny pod katem oceny treści na kanale, tylko tyle. 

Jak już wyrażamy swoje opinie, to wtrącę swoje 3 grosze do tłumaczenia jego nadwagi/otyłości - " nie ma czasu dbać, bo haruje". Tak może tłumaczyć się rodzic wielodzietnej rodziny, który musi brać kilka etatów żeby związać koniec z końcem. On nie ma takiej potrzeby, jest to jego wybór. Być może lenistwo. I oby nie musiał się przekonywać, że był zły. Obecnie 95% ludzi z otyłością nabywa cukrzycy 2 typu, nie wspominając o miażdżycy i wielokrotnie większej szansy na nowotwory, demencję. Wyglądu nie komentuję - każdemu podoba się co innego, rzecz gustu. Ale popularny obecnie ruch ciałopozytywności wyrządza ogromną krzywdę wielu, którym można by było zawczasu pomóc. Kilka jego nagrań widziałem, może nie jest moim ulubionym youtuberem zegarkowym, ale czasami ma fajne filmiki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Miałeś taki zegar i go sprzedałeś. 

Też nie umiem tego pojąć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Mihhau napisał(-a):

Jak już wyrażamy swoje opinie, to wtrącę swoje 3 grosze do tłumaczenia jego nadwagi/otyłości - " nie ma czasu dbać, bo haruje". Tak może tłumaczyć się rodzic wielodzietnej rodziny, który musi brać kilka etatów żeby związać koniec z końcem. On nie ma takiej potrzeby, jest to jego wybór. Być może lenistwo. I oby nie musiał się przekonywać, że był zły. Obecnie 95% ludzi z otyłością nabywa cukrzycy 2 typu, nie wspominając o miażdżycy i wielokrotnie większej szansy na nowotwory, demencję. Wyglądu nie komentuję - każdemu podoba się co innego, rzecz gustu. Ale popularny obecnie ruch ciałopozytywności wyrządza ogromną krzywdę wielu, którym można by było zawczasu pomóc. Kilka jego nagrań widziałem, może nie jest moim ulubionym youtuberem zegarkowym, ale czasami ma fajne filmiki.

 

Zgadzam się z tym, ale cała dyskusja o otyłości była moim zdaniem niezwiązana z tematem pod kątem oceny treści na kanale, dlatego o tym wspomniałem. Tak jak mówisz, jego wybór. I też uważam, że "cioałopozytywność" jest zła, natomiast w tym konkretnym przypadku wyciągnięta "z czapki", bo mówiliśmy o treściach jego produkcji. Oceniając poziom gry Magnusa Carlsena, mistrza świata w szachach, nie patrzymy wtedy na to jak jest ubrany, jaką ma fryzurę i jaki nosi zegarek - no może na to ostatnie patrzymy! 😅 


instagram.com/crownandlume 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic do chłopa nie mam, dopóki mi nikt tych wrzasków nie każe oglądać, ale tak mi się skojarzyło od razu 😬

 

image.png.06a540f741bf9b7e7503d9be0c7b7975.thumb.png.f91b58221a8f4fca1a4396b978163780.png

 

Any-man-who-must-say-I-am-king-true-king.gif.b69fe8cdd8b355bac49211d6b941dc04.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie to różowe złoto w Daytonie? 🤔


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To typy Adriana Barkera. Nic takiego nie będzie w tym roku moim zdaniem.


" Nikomu nieznane tajemne serce zegara " - Elias Canetti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czas, by Rolex stworzył coś zupełnie nowego, niczym AP ze swoim Code 11.59. 

 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, mario1971 napisał(-a):

Czas, by Rolex stworzył coś zupełnie nowego, niczym AP ze swoim Code 11.59. 

 

 

Oby to tylko nie wyglądało jako Code 11.59 😉


" Nikomu nieznane tajemne serce zegara " - Elias Canetti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, mylof napisał(-a):

 

Oby to tylko nie wyglądało jako Code 11.59 😉

Rolex raczej nie zrzyna od innych. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem zobaczymy nowa odsłonę milgaussa i yachtmastera w tytanie, możliwe ze na pasku. Daytona i Submariner bez zmian. Cichaczem liczę na jakiś fajny zwrot akcji w linii cellini. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja obstawiam Hulka w złocie :) 


Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, KrysH napisał(-a):

Moim zdaniem zobaczymy nowa odsłonę milgaussa i yachtmastera w tytanie, możliwe ze na pasku. Daytona i Submariner bez zmian. Cichaczem liczę na jakiś fajny zwrot akcji w linii cellini. 

Nie wyobrazam sobie zeby w takie rocznice nie zmienili suba i daytony. Moim zdaniem albo z tej okazji beda modele z platyny lub zlota z jakims kolorem tarczy albo zupelnie beda zmienione…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rolex nie słynie z epokowych zmian, tym bardziej, że sub jest świeży. Choć mogliby uczcić rocznicę suba, modelem w stylu preceramica (ale niby od tego jest Tudor).

Stawiam jednak na żąglowanie kolorkami i materiałami, może tytan się pojawi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładna pogoda, więc niech sobie pochodzi. Drugi raz dopiero w tym roku na ręce. Jak to z zakupem R bywa pojechałem 1,5 roku temu do Kruka z myślą, że zamówię Suba, a okazało się, że mogłem zamówić tylko AK i właśnie tego EX2. Ostatecznie AK do dziś nie dotarł. Więc niekoniecznie jest to co, chciałem default_smile.png 91aae00c8bccdb60cd45638b9a034fb4.jpg&key=2788057747e895202e7496545b3f1110bef7cc8760749d16dd672e703f6082a8bc131f6141a5887b6c7b1ec90a90130d.jpg&key=af2597eb9146481814fa563a8040c0dfda799b06a50ac19eb74579a8bf09ff12

Wysłane z mojego SM-S906B przy użyciu Tapatalka



Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli chciałeś Submarinera, ale zamówiłeś 2 zegarki których nie chciałeś, po czym jeden z nich kupiłeś i go nie nosisz?


1dFQTya.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.