Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Magia Roleksa tak działa. 

Godzinę temu, nicon napisał(-a):

Czyli chciałeś Submarinera, ale zamówiłeś 2 zegarki których nie chciałeś, po czym jeden z nich kupiłeś i go nie nosisz?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki trochę złośliwy komentarz.... ale może mylnie odebrałem. Cóż, sam się wystawiłem :)

Ale masz rację, kupiłbym Suba, gdybym miał wybór i była dostępność. Chciałem mieć Rolka lub Omegę Seamaster, ale właśnie ta ograniczona dostępność przeważyła. Kusiła chęć zrozumienia co w nim jest takiego wyjątkowego, że czekać trzeba latami. W dalszym ciągu chętnie zamówiłbym Suba, niedawno ponownie pytałem o taką możliwość. Tak czy inaczej EX2 też mnie cieszy, bardzo wygodny w noszeniu, niebrzydki i do tego precyzyjny instrument. A zakładam rzadko bo noszę na zmianę z 4 innymi zegarkami. R cenowo jest najbardziej z nich wartościowy więc trochę go oszczędzam, zresztą najczęściej noszę Garmina.


Wysłane z mojego SM-S906B przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 hour ago, nicon said:

Czyli chciałeś Submarinera, ale zamówiłeś 2 zegarki których nie chciałeś, po czym jeden z nich kupiłeś i go nie nosisz?

Przetłumaczę ten tekst dla Ciebie z "rolexowym" tłumaczeniem:

 

Kolega pomimo ze nie mógł zamówić suba to udało mu się dostać ExII (czytaj "lepszy zegarek"). Mało tego, czeka jeszcze cierpliwie na Air-Kinga (czytaj "drugi rolex do kolekcji"). Nie nosi ExII za często bo jest to jego porsche 911 więc "wyjeżdża" z garażu jak jest ładna pogoda. 

 

Wiem ze itak odpiszesz zaraz coś uszczypliwego bo tylko tak potrafisz ale może dojdziesz powoli do wniosku ze Twoje wpisy na forum są toksyczne. 

 

Nie pozdrawiam. 

11 minutes ago, alex_k said:

Taki trochę złośliwy komentarz.... emoji1787.png ale może mylnie odebrałem. Cóż, sam się wystawiłem :)

Ale masz rację, kupiłbym Suba, gdybym miał wybór i była dostępność. Chciałem mieć Rolka lub Omegę Seamaster, ale właśnie ta ograniczona dostępność przeważyła. Kusiła chęć zrozumienia co w nim jest takiego wyjątkowego, że czekać trzeba latami. W dalszym ciągu chętnie zamówiłbym Suba, niedawno ponownie pytałem o taką możliwość. Tak czy inaczej EX2 też mnie cieszy, bardzo wygodny w noszeniu, niebrzydki i do tego precyzyjny instrument. A zakładam rzadko bo noszę na zmianę z 4 innymi zegarkami. R cenowo jest najbardziej z nich wartościowy więc trochę go oszczędzam, zresztą najczęściej noszę Garmina.


Wysłane z mojego SM-S906B przy użyciu Tapatalka
 

Nie przejmuj się wpisami nicona, on często złośliwie odpisuje ludziom. Gratuluje super zegarka. idealnie leży na twoim nadgarstku, tez mam ExII ale polara i kocham ten zegarek. Życzę postępów w kolekcji, udanych dalszych zakupów oraz aby rolex częściej widniał na ręce! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie przejmuj się wpisami nicona, on często złośliwie odpisuje ludziom. Gratuluje super zegarka. idealnie leży na twoim nadgarstku, tez mam ExII ale polara i kocham ten zegarek. Życzę postępów w kolekcji, udanych dalszych zakupów oraz aby rolex częściej widniał na ręce! 

Można kulturalnie pisać na forum ? Można

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, KrysH napisał(-a):

Przetłumaczę ten tekst dla Ciebie z "rolexowym" tłumaczeniem:

Kolega pomimo ze nie mógł zamówić suba to udało mu się dostać ExII (czytaj "lepszy zegarek"). Mało tego, czeka jeszcze cierpliwie na Air-Kinga (czytaj "drugi rolex do kolekcji"). Nie nosi ExII za często bo jest to jego porsche 911 więc "wyjeżdża" z garażu jak jest ładna pogoda. 

 

Spece od MLM mogą to wykorzystać na szkoleniach. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, alex_k napisał(-a):

Taki trochę złośliwy komentarz.... emoji1787.png ale może mylnie odebrałem. Cóż, sam się wystawiłem :)

Ale masz rację, kupiłbym Suba, gdybym miał wybór i była dostępność. Chciałem mieć Rolka lub Omegę Seamaster, ale właśnie ta ograniczona dostępność przeważyła. Kusiła chęć zrozumienia co w nim jest takiego wyjątkowego, że czekać trzeba latami. W dalszym ciągu chętnie zamówiłbym Suba, niedawno ponownie pytałem o taką możliwość. Tak czy inaczej EX2 też mnie cieszy, bardzo wygodny w noszeniu, niebrzydki i do tego precyzyjny instrument. A zakładam rzadko bo noszę na zmianę z 4 innymi zegarkami. R cenowo jest najbardziej z nich wartościowy więc trochę go oszczędzam, zresztą najczęściej noszę Garmina.


Wysłane z mojego SM-S906B przy użyciu Tapatalka
 

Spoko, ja też źle zrozumiałem, bo myślałem że od kupna 2 raz na ręku, a pisałeś że w tym roku. Też kupiłem 16570 jak nie miałem kasy na Suba żeby zobaczyć o co chodzi w Rolexach, ale dość szybko sprzedałem bo to jednak nie ten model.

 

48 minut temu, KrysH napisał(-a):

Przetłumaczę ten tekst dla Ciebie z "rolexowym" tłumaczeniem:

 

Kolega pomimo ze nie mógł zamówić suba to udało mu się dostać ExII (czytaj "lepszy zegarek"). Mało tego, czeka jeszcze cierpliwie na Air-Kinga (czytaj "drugi rolex do kolekcji"). Nie nosi ExII za często bo jest to jego porsche 911 więc "wyjeżdża" z garażu jak jest ładna pogoda.

Rozumiem że gadasz po rolexowemu ale co znaczy ExII "lepszy zegarek", lepszy od Suba którego w rzeczywistości chce @alex_k czy od czego? Sam autor pisze że nie ma do końca czego chciał.

Edytowane przez nicon

1dFQTya.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz rocznica suba i daytony - dobrze, ze pepsi juz zmienili 😁

027D872E-B5DC-4F2A-9FAC-5BD365B77A3E.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie przejmuj się wpisami nicona, on często złośliwie odpisuje ludziom. Gratuluje super zegarka. idealnie leży na twoim nadgarstku, tez mam ExII ale polara i kocham ten zegarek. Życzę postępów w kolekcji, udanych dalszych zakupów oraz aby rolex częściej widniał na ręce! 
Dzięki, w punkt!



Wysłane z mojego SM-T875 przy użyciu Tapatalka


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, artme napisał(-a):

Zaraz rocznica suba i daytony - dobrze, ze pepsi juz zmienili 😁

027D872E-B5DC-4F2A-9FAC-5BD365B77A3E.jpeg

Ale pojechałeś po suwakach. 😬


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, mario1971 napisał(-a):

Ale pojechałeś po suwakach. 😬

Nie bawie sie suwakami - tak jak telefon robi, tak daje - od suwakow mam lustrzanke i rawy, ale od dawna przestalo mi sie chciec tej zabawy 😎

A teraz - wreszcie przyszlo mi przymierzyc zawodnika w identycznej konfiguracji jaka zamowilem i to w dodatku w swietle dziennym... warto czekac 😁

8B69A376-5982-4023-AA2D-CEB6CC1BDB01.jpeg

1CD64D14-A433-4E65-A217-4A3C3297C75D.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mariusz, Datejust to chyba nie Twój styl. Nie będzie dla Ciebie zbyt eleganciaro? 😜


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20230303-082524.jpg 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 hours ago, artme said:

Nie bawie sie suwakami - tak jak telefon robi, tak daje - od suwakow mam lustrzanke i rawy, ale od dawna przestalo mi sie chciec tej zabawy 😎

A teraz - wreszcie przyszlo mi przymierzyc zawodnika w identycznej konfiguracji jaka zamowilem i to w dodatku w swietle dziennym... warto czekac 😁

8B69A376-5982-4023-AA2D-CEB6CC1BDB01.jpeg

1CD64D14-A433-4E65-A217-4A3C3297C75D.jpeg

To by była też moja konfiguracja jakbym zamawiał Datejusta. Obawiam się ze wszystkie miętowe tarcze beda wycofane w tym roku i zobaczymy tego miętusa podchodzącego pod 100k - to taka moja predykcja. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, KrysH napisał(-a):

To by była też moja konfiguracja jakbym zamawiał Datejusta. Obawiam się ze wszystkie miętowe tarcze beda wycofane w tym roku i zobaczymy tego miętusa podchodzącego pod 100k - to taka moja predykcja. 

Jak chcą pompować jakiś balonik to niech wycofają nieczytelne wzorki. Mała strata. Różne kolory tarcz w DJach to prosta, bezkosztowa, klasyczna opcja mająca poszerzać target. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, KrysH napisał(-a):

To by była też moja konfiguracja jakbym zamawiał Datejusta. Obawiam się ze wszystkie miętowe tarcze beda wycofane w tym roku i zobaczymy tego miętusa podchodzącego pod 100k - to taka moja predykcja. 

Dlaczego mieliby zaprzestawać produkcji modelu który dopiero co się pojawił i chyba się bardzo dobrze sprzedaje?

Edytowane przez beniowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie bawie sie suwakami - tak jak telefon robi, tak daje - od suwakow mam lustrzanke i rawy, ale od dawna przestalo mi sie chciec tej zabawy
A teraz - wreszcie przyszlo mi przymierzyc zawodnika w identycznej konfiguracji jaka zamowilem i to w dodatku w swietle dziennym... warto czekac
8B69A376-5982-4023-AA2D-CEB6CC1BDB01.thumb.jpeg.c8ab3cae8c82c6c041ab369319cbf503.jpeg
1CD64D14-A433-4E65-A217-4A3C3297C75D.thumb.jpeg.61fcad62d8b439b2310bf27f8ee92de0.jpeg

No mintgreen jest super. Też czekam na swojego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minutes ago, beniowski said:

Dlaczego mieliby zaprzestawać produkcji modelu który co dopiero się pojawił i chyba się bardzo dobrze sprzedaje?

Myślę że Rolex po prostu zmieni ta tarcze na inna - DJ jako model pozostanie oczywiście ale ta miętowa tarcza bardzo możliwe że będzie wycofana. Taka tylko moja intuicja. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, mario1971 napisał(-a):

Mariusz, Datejust to chyba nie Twój styl. Nie będzie dla Ciebie zbyt eleganciaro? 😜

Jak dojdzie, to bede pewnie juz po 60-tce, wiec w sam raz 😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś różne słońca macie w tej Wielkopolsce Panowie 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje jest poranne, przed 10-tą rano 😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, mario1971 napisał(-a):

Pepsi w naturalnym oświetleniu (bez ostrego słońca) wygląda wybornie.

cf2b5aa83ecf7c5084d14ee45b31924c.jpg

Przy każdym świetle wygląda wybornie. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Dorian06 napisał(-a):

Przy każdym świetle wygląda wybornie. 

W pełnym słońcu czasami plastikowo. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, mario1971 napisał(-a):

W pełnym słońcu czasami plastikowo. 

W moim tego nie zauważyłem. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.