Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Byly. Ponizej 24h przed premiera. Te dzis zaprezentowane to juz w wiekszosci lekko odgrzewane kotlety sprzed paru tygodni.

Zagraniczne fora zdazyly sie juz nad nimi napastwic i odeslac do lamusa.


bibbi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, mylof napisał(-a):

Nigdy nie było i nie będzie żadnych oficjalnych przecieków

Przecieki z samej swojej natury są nieoficjalne. Nikt tu przecież nie spodziewa się że to Rolex zrobi soft opening swoich nowości, co to za pomysł w ogóle.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, meinard napisał(-a):

Przecieki z samej swojej natury są nieoficjalne. Nikt tu przecież nie spodziewa się że to Rolex zrobi soft opening swoich nowości, co to za pomysł w ogóle.

 

 

Więc nie ma żadnych przecieków tylko domysły. Logiczne ?


" Nikomu nieznane tajemne serce zegara " - Elias Canetti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, mylof napisał(-a):

Więc nie ma żadnych przecieków tylko domysły. Logiczne ?

Tak, są to domysły, że mogą to być prawdziwe, nieoficjalne przecieki. Jedno drugiego nie wyklucza. 

 

Jeśli w poprzednich latach można było przed premierą zobaczyć obrazki późniejszych wypustów to jak byś to nazwał, jak nie przeciekami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, meinard napisał(-a):

Jeśli w poprzednich latach można było przed premierą zobaczyć obrazki późniejszych wypustów to jak byś to nazwał, jak nie przeciekami?

 

I gdzie Ty to niby widziałeś ?

Nie wiem czy wiesz, ale Rolex cieszy się opinią jednej z najbardziej dyskretnych firm na świecie. 


" Nikomu nieznane tajemne serce zegara " - Elias Canetti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem kilka postów wcześniej o teaserach na stronie internetowej Rolexa, które pojawiają się przed dniem premiery. Tylko na tej podstawie ktoś mógł zgadnąć co będzie (chyba rok temu Jennie Elle coś trafiła przesuwając filmik na stronie Roleca klatka po klatce). Ale to nie są żadne przecieki, ponieważ takowych nie ma i nie będzie. 


" Nikomu nieznane tajemne serce zegara " - Elias Canetti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja bym chciał ExII z ceramicznym czarnym bezelem, był kiedyś taki przeciek i okazał się pudło,

Ba, taki bezel bym kupił aftermarketowy, gdyby ktoś je robił...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, mylof napisał(-a):

Pisałem kilka postów wcześniej o teaserach na stronie internetowej Rolexa, które pojawiają się przed dniem premiery. Tylko na tej podstawie ktoś mógł zgadnąć co będzie (chyba rok temu Jennie Elle coś trafiła przesuwając filmik na stronie Roleca klatka po klatce). Ale to nie są żadne przecieki, ponieważ takowych nie ma i nie będzie. 

Najsłabszym ogniwem bezpieczeństwa informacji zawsze był i będzie człowiek.

Wystarczy jedna sfrustrowana osoba z dostępem do informacji, które w przypływie emocji zostaną ujawnione.

Nie możesz stwierdzić, że przecieków nie będzie. A w zasadzie możesz, ale stuprocentowej racji w tej tezie nie masz.

Edytowane przez Just1MoreWatch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Boogie napisał(-a):

a ja bym chciał ExII z ceramicznym czarnym bezelem, był kiedyś taki przeciek i okazał się pudło,

Ba, taki bezel bym kupił aftermarketowy, gdyby ktoś je robił...

Pamiętam, i to, że było pisane, że to by zabiło DNA tego explorera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, sanik napisał(-a):

Pamiętam, i to, że było pisane, że to by zabiło DNA tego explorera.

Kto by kiedyś pomyślał, że Daytona dostanie ceramiczny kapsel? Zrobili, i odfrunęła. 😆


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, mario1971 napisał(-a):

Kto by kiedyś pomyślał, że Daytona dostanie ceramiczny kapsel? Zrobili, i odfrunęła. 😆

Ale daytona to jedyne chrono Rolexa, a exII z ceramiką to byłby kolejny GMT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, mylof napisał(-a):

Nigdy nie było i nie będzie żadnych oficjalnych przecieków, więc nie pisz bzdur. Mogą być tylko pewne prywatne spekulacje, które mogą się sprawdzić lub nie. Jedyne co Rolex ujawni, to jakiś mały teaser na ich stronie internetowej dwa, może trzy dni przed poniedziałkiem. 

 

Godzinę temu, mylof napisał(-a):

 

Więc nie ma żadnych przecieków tylko domysły. Logiczne ?

 

Godzinę temu, mylof napisał(-a):

 

I gdzie Ty to niby widziałeś ?

Nie wiem czy wiesz, ale Rolex cieszy się opinią jednej z najbardziej dyskretnych firm na świecie. 

 

Mam wątpliwość, czy jesteś kimś kto nie potrafi wygoglować prostej frazy i wykrzykuje te tezy z przesadną pewnością siebie charakteryzującą przygłupów, czy trollem który to potrafi, ale ma ochotę triggerować innych w temacie.

 

W 2022 dzień przed W&W wyciekła cała mapa strony bo ktoś w IT nie podumał: https://www.watchuseek.com/threads/rolex-3-30-releases-leaked-by-accident.5394233/

W 2021 dzień przed, niebieski gmt na jubilee: https://www.watchuseek.com/threads/new-rolex-batman-leaked.5296586/

W 2019 też https://www.watchuseek.com/threads/rolex-tudor-baselworld-2019-leaks.4915817/

Wtedy też zapiekło nadmiernie pobudzonego redaktora, bo nie mógł pokazać nowości jako pierwszy:

 

Edytowane przez nicon

1dFQTya.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, nicon napisał(-a):

Mam wątpliwość, czy jesteś kimś kto nie potrafi wygoglować prostej frazy i wykrzykuje te tezy z przesadną pewnością siebie charakteryzującą przygłupów, czy trollem który to potrafi, ale ma ochotę triggerować innych w temacie.

 

Największym trollem tego forum jesteś ty i każdy to wie nie od dzisiaj. 

14 minut temu, nicon napisał(-a):

Mam wątpliwość, czy jesteś kimś kto nie potrafi wygoglować prostej frazy i wykrzykuje te tezy z przesadną pewnością siebie charakteryzującą przygłupów, czy trollem który to potrafi, ale ma ochotę triggerować innych w temacie.

 

A za takie teksty zgłaszam Cię do administratora forum.

Edytowane przez mylof

" Nikomu nieznane tajemne serce zegara " - Elias Canetti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, mylof napisał(-a):

 

I gdzie Ty to niby widziałeś ?

Nie wiem czy wiesz, ale Rolex cieszy się opinią jednej z najbardziej dyskretnych firm na świecie. 

Cię czytam, i mam wrażenie, że całe internety Cię ominęły, ze swoją całą lekkością roznoszenia po świecie najbardziej skrytych informacji :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minutes ago, nicon said:

W 2022 dzień przed W&W wyciekła cała mapa strony bo ktoś w IT nie podumał:


To był bug nie ficzer, wiec nie liczy się jako oficjalny przeciek (xD), a takich tutaj oczekujemy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, mario1971 napisał(-a):

Kto by kiedyś pomyślał, że Daytona dostanie ceramiczny kapsel? Zrobili, i odfrunęła. 😆


To chyba największa innowacja Roleksa w ciągu ostatnich dekad. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, mylof napisał(-a):

Największym trollem tego forum jesteś ty i każdy to wie nie od dzisiaj. 

A za takie teksty zgłaszam Cię do administratora forum.

Fox Tv Popcorn GIF by The Four


quartz bandit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja spokojnie czekam na premiery. Poki co z moim Wimbledonem. Nie obrazilbym sie jakby Rolex dodal do kolekcji DJ jakies fajne tarcze z arabskimi cyframi. Moze bulls eye 084410bd86924d60bd378c79b8363645.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega mylof chyba jest na jakiejś diecie bo wszystkie rozumy pozjadał ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przecinki, stosujmy przecinki! 

Może właśnie o to chodziło Będę pamiętał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, logann napisał(-a):


To był bug nie ficzer, wiec nie liczy się jako oficjalny przeciek (xD), a takich tutaj oczekujemy ;)

A może ktoś specjalnie udostępnił, wtedy by się liczył jako oficjalny, w końcu prosto z rolex.com 🙂.

 

BTW, Rolex outsourcuje CDN do firmy która ma biura m.in. w Krakowie. Obrazki nowości siedzą w cache co najmniej dzień przed, wystarczyłby 1 pracownik z kiepską etyką zawodową którego obchodzą nowinki w Rolexie. Tak naprawdę to i tak zadziwiające jak późno i jak mało tych leaków wychodzi.


1dFQTya.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już dzisiaj? Jadę się zapisać! default_wink.png



3fe18f7a43998d751d395bd8d6998cc2.jpg


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To już dzisiaj? Jadę się zapisać! default_wink.png



3fe18f7a43998d751d395bd8d6998cc2.jpg&key=18bbc9c5943fab1024e8cc3ca380ff5df40f585545ee39a8a3f1b2bf01a481e1

Na co jedziesz się zapisać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.