Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, tbn napisał(-a):

Ale kto się ekscytuje ? Rolex dzisiaj to marka biżuteryjna, kolejne kolorki czy szlachetne metale mnie mało obchodzą, może pozostali mają inne podejście. :) Jestem ciekawy o tyle, czy jakiś profesjonal w stali się pojawi. Najbardziej w sumie Milgaus, chociaż spodziewam się, że skończy się jak z Air Kingiem.

No własnie chodzi o to że te kolorki to chyba własnie pod inwestorów, nie pod miłośników. Wrzucą kolor tarczy jak Tiffany blue i ludziska szaleją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, meinard napisał(-a):

Same same, but different

 

to jest nieoficjalne hasło reklamowe 👑 :))


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, beniowski napisał(-a):

Chodziło mi to to że napisałeś że "nie widać podziałki sekundowej sąsiadującej z logo, za to jest nad nią jasne pole, tak jak w DD właśnie.", a moim zdaniem takowa w DD jest.

Aa, nie, bardziej mi chodziło o to, że w każdym (oprócz DD) modelu z nakładanym logo, tuż nad koroną jest podziałka sekundowa, którą w takim kadrze byłoby widać. Wyjątkiem jest właśnie DD, gdzie nad logiem jest dziura na dzień tygodnia i dopiero nad nią podziałka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, meinard napisał(-a):

Aa, nie, bardziej mi chodziło o to, że w każdym (oprócz DD) modelu z nakładanym logo, tuż nad koroną jest podziałka sekundowa, którą w takim kadrze byłoby widać. Wyjątkiem jest właśnie DD, gdzie nad logiem jest dziura na dzień tygodnia i dopiero nad nią podziałka.

A to racja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lights atthebroad GIF by The Broad Museum

Edytowane przez Markiza

EXPERTEM nie jestem. Ale trochę się znam. 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, beniowski napisał(-a):

No własnie chodzi o to że te kolorki to chyba własnie pod inwestorów, nie pod miłośników. 

Ale uprościłeś. A po co komuś kolejny zegarek z czarną tarczą? Jak ktoś jest miłośnikiem i kolekcjonuje to nie może sobie kupić kolorowej tarczy, bo zaraz jest "inwestorem"? No chyba że to utożsamiasz - kolekcjoner=inwestor. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, beniowski napisał(-a):

No własnie chodzi o to że te kolorki to chyba własnie pod inwestorów, nie pod miłośników. Wrzucą kolor tarczy jak Tiffany blue i ludziska szaleją.

 

Może bardziej pod obecne trendy. Te kolorowe OP to fajne zegarki, po prostu nie coś co akurat mnie interesuje. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, facecik napisał(-a):

Ale uprościłeś. A po co komuś kolejny zegarek z czarną tarczą? Jak ktoś jest miłośnikiem i kolekcjonuje to nie może sobie kupić kolorowej tarczy, bo zaraz jest "inwestorem"? No chyba że to utożsamiasz - kolekcjoner=inwestor. 

No uprościłem. Wolałbym np. nowego Suba z czarną tarczą (znowu), ale z nowymi rozwiązaniami niż np. nowy kolor tarczy w Oysterze i nic więc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, beniowski napisał(-a):

No uprościłem. Wolałbym np. nowego Suba z czarną tarczą (znowu), ale z nowymi rozwiązaniami niż np. nowy kolor tarczy w Oysterze i nic więc.

Ale Ty już masz czarnego suba😉... z funkcją GMT. Zresztą, co tam można ulepszać w subie? Chyba tylko rozmiar i zapięcie😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Explorer 39 to byłaby super niespodzianka.

To tylko  moje myślenie życzeniowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, beniowski napisał(-a):

No uprościłem. Wolałbym np. nowego Suba z czarną tarczą (znowu), ale z nowymi rozwiązaniami niż np. nowy kolor tarczy w Oysterze i nic więc.

 

Mnie się ogólnie wydaje, że te coroczne premiery to kompletny nonsens. Jedynie marketingowe wydarzenie. Marki się starają na siłę coś pokazać, większość premier to właśnie nowe wersje tego samego. No ale biznes, trzeba upychać towar i zarabiać. ;)

3 minuty temu, facecik napisał(-a):

Ale Ty już masz czarnego suba😉... z funkcją GMT. Zresztą, co tam można ulepszać w subie? Chyba tylko rozmiar i zapięcie😉

 

Np. wrócić do proporcji z serii pięciocyfrowej. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, tbn napisał(-a):

Np. wrócić do proporcji z serii pięciocyfrowej. ;)

Brałbym, ale z ceramicznym bezelem. Mógłby być matowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też.Lubię jakość nowych Roleksów i estetykę starych. :)

Edytowane przez tbn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to już nic chyba z produkcji Rolexa nie potrzebuję. Kiedyś chciałem Sky-Dwellera, ale to jest za duży klocek dla mnie. No chyba że coś takiego, ale to jak będę po 50-tce 😁.

 

2095363491_CleanShot2023-03-23at15_24_25.png.e5e48f15744792e66c4e15d4e2dd665d.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja to już nic chyba z produkcji Rolexa nie potrzebuję. Kiedyś chciałem Sky-Dwellera, ale to jest za duży klocek dla mnie. No chyba że coś takiego, ale to jak będę po 50-tce .
 
2095363491_CleanShot2023-03-23at15_24_25.png.e5e48f15744792e66c4e15d4e2dd665d.png

Po co się ograniczać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rolex to fantastyczna marka, wiedza co robią i robią to doskonale. Widać ze patrzą w przód, nie spiesza się, nie ulegają trendom, cierpliwie i powoli ulepszają swoje zegarki. Trochę jak zawodnik sportowy który nie wdaje się w kłótnie, nie poddaje się emocjom i pozostaje skupiony na grze... Dlatego wygrywa każdy mecz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, a_team napisał(-a):


Po co się ograniczać ? emoji6.png

No przecież napisałem że po 50-tce, więc jeszcze moment😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, beniowski napisał(-a):

No przecież napisałem że po 50-tce, więc jeszcze moment😀

Ile tych momentów masz jeszcze do 50-tki? 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, tbn napisał(-a):

Mnie się ogólnie wydaje, że te coroczne premiery to kompletny nonsens. Jedynie marketingowe wydarzenie. Marki się starają na siłę coś pokazać, większość premier to właśnie nowe wersje tego samego. No ale biznes, trzeba upychać towar i zarabiać. ;)

Coroczne premiery "nowości" są bez sensu, szczególnie że Rolex robi jakąś istotną zmianę raz na 10 lat, kiedyś to było jeszcze rzadziej, co jest w sumie bardzo słuszną strategią. Niestety w świecie instagrama musi być ciągle coś nowego, dlatego muszą markować ruchy, zmienią kolorek tarczy, wkładki bezela etc.

 

Tylko że w Polsce ma to jeszcze jeden aspekt, to jedyny dzień kiedy otwierają są bramy krucze dla nędzników chcących zapisać się na listę chętnych do zakupu. Przykro by było im zabrać ten jedyny dzień nadziei xD.


1dFQTya.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, mario1971 napisał(-a):

Ile tych momentów masz jeszcze do 50-tki? 

Dokładnie ten jeden.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, nicon napisał(-a):

Coroczne premiery "nowości" są bez sensu, szczególnie że Rolex robi jakąś istotną zmianę raz na 10 lat, kiedyś to było jeszcze rzadziej, co jest w sumie bardzo słuszną strategią. Niestety w świecie instagrama musi być ciągle coś nowego, dlatego muszą markować ruchy, zmienią kolorek tarczy, wkładki bezela etc.

 

Tylko że w Polsce ma to jeszcze jeden aspekt, to jedyny dzień kiedy otwierają są bramy krucze dla nędzników chcących zapisać się na listę chętnych do zakupu. Przykro by było im zabrać ten jedyny dzień nadziei xD.

 

Ja ciągle czekam na doniesienia o "bitwie pod Krukiem", nowobogacka wersja "bitwy pod Lidlem". 🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, beniowski napisał(-a):

Dokładnie ten jeden.

To już czas na bycie dziadkiem. 😉


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, mario1971 napisał(-a):

To już czas na bycie dziadkiem. 😉

Posiadanie takiego DD czy bycie po 50?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, nicon napisał(-a):

(...)

Tylko że w Polsce ma to jeszcze jeden aspekt, to jedyny dzień kiedy otwierają są bramy krucze dla nędzników chcących zapisać się na listę chętnych do zakupu. Przykro by było im zabrać ten jedyny dzień nadziei xD.

Taki żart mi się przypomniał:

 

Na rynku zebrano mieszkańców, żeby przeprowadzić ankietę na temat seksu. Pada pierwsze pytanie:
- Kto współżyje codziennie proszę podnieść rękę.
Część ludzi podniosła rękę. Ankieter policzył i mówi:
- Kto współżyje raz w tygodniu proszę podnieść rękę.
Następnie podnieśli ręce współżyjący raz na 2 tygodnie, raz na miesiąc, itd.
W końcu ankieter mówi:
- Kto współżyje raz na rok, niech podniesie rękę.
- To ja, to ja - woła radośnie jakiś facet.
To z czego się pan tak cieszy?
- Bo to już jutro!

Edytowane przez Jogi

Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widział, ewentualnie porównywał ktoś z Was na żywo niebieskiego DJ'a z Rhodium?

Waham się pomiędzy tymi dwoma kolorami i nie wiem który będzie bardziej "daily".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.