Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, nicon napisał(-a):

Przy okazji, nowa strona rolex.com wygląda jakby ją student robił w wordpressie, do tego konfigurator crashuje się na telefonie.

 

Dobrze wiesz, że przy premierach w tej marce kultura organizacji (a szczególnie AD) zmienia się na stricte startupową. Wtedy nie pisze się testów jednostkowych jak i tak zaraz popłynie lawina hajsu. 😉 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, facecik napisał(-a):

Zapisałem się na zapis. Jednak. Jak się uda, trzeba będzie wiele poświęcić - czasu, pracy, inne zegarki być może. A tymczasem na ręku pierwszy nienaruszalny rolex, który wiele przeszedł i dał mi mnóstwo frajdy z posiadania i użytkowania.

IMG_20230327_1506360.thumb.jpg.7185160786925f96a75ca38c3891b380.jpg

Na co się szarpnąłeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, memento mori napisał(-a):

 

Dobrze wiesz, że przy premierach w tej marce kultura organizacji (a szczególnie AD) zmienia się na stricte startupową. Wtedy nie pisze się testów jednostkowych jak i tak zaraz popłynie lawina hajsu. 😉 

Zapomniałem, podczas targów szwajcarscy boomerzy zarządzający 100+ letnimi firmami zakładają hoodies, mikrodawkują LSD i robią crunche po nocach żeby dowieźć ficzery 😎.

Edytowane przez nicon

1dFQTya.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Just1MoreWatch napisał(-a):

Na co się szarpnąłeś?

Raczej na co mam zamiar się szarpnąć🙂 Nie mam jeszcze eleganckiego zegarka, choć elegancki to w moim przypadku do sweterka i 2-3 razy w roku do garnituru. Dlatego czarna tarcza i białe złoto (1908).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, facecik napisał(-a):

Raczej na co mam zamiar się szarpnąć🙂 Nie mam jeszcze eleganckiego zegarka, choć elegancki to w moim przypadku do sweterka i 2-3 razy w roku do garnituru. Dlatego czarna tarcza i białe złoto (1908).

Niestandardowo, szacunek.

Trzymam kciuki, myślę że Ci się uda!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Just1MoreWatch napisał(-a):

Niestandardowo, szacunek.

Trzymam kciuki, myślę że Ci się uda!

99% zaplanowanych spraw mi wychodzi. Ale ja nie mam wygórowanych oczekiwań. Może właśnie dlatego tak jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie się ta wersja Daytony mocno spodobała. 

image.thumb.png.fa27368c9e6c14bdb8aa7d91c37bcf15.png


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Raczej na co mam zamiar się szarpnąć Nie mam jeszcze eleganckiego zegarka, choć elegancki to w moim przypadku do sweterka i 2-3 razy w roku do garnituru. Dlatego czarna tarcza i białe złoto (1908).
Najpiękniejsza nowość wg mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, mrstatler napisał(-a):
13 minut temu, facecik napisał(-a):
Raczej na co mam zamiar się szarpnąćemoji846.png Nie mam jeszcze eleganckiego zegarka, choć elegancki to w moim przypadku do sweterka i 2-3 razy w roku do garnituru. Dlatego czarna tarcza i białe złoto (1908).

Najpiękniejsza nowość wg mnie.

Powtórzę się. Jest świetny!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, mario1971 napisał(-a):

Czyli Ty byłeś twardy, a inni to mięczaki, którzy będą obsikiwać swoje kolana ciesząc się z zapisu na nową gównianą Daytonę. Sam nie wiem, dlaczego robi mi się jakoś smutno, kiedy to czytam.   

Mario - czy stales sie jak ci wszyscy tu zlosliwi i czepliwi, aby tylko wsadzic komus szpilke i patrzec co powie??? 🤔

Zadales pytanie, to Ci odpowiedzialem. A Ty jakos tak malo przyjemnie.... 😕 - chcesz, to wal z grubej rury, to przynajmniej sobie popiszemy - bedzie "zabawa"...

 

Ja bez zlosliwosci o nowej daytonie pisze, tylko o tym co czuje a nie do ludzi przytyki daje... 😎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o nowym SkyDwellerze? Moim zdaniem Jubilee + green dial całkiem przyjemnie wygląda.

Nowa Daytona stalowa jest całkiem okej, ale bez sensu sie na nia zapisywać, bo  odbior jej pewnie i tak nigdy nie nastąpi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, facecik napisał(-a):

Raczej na co mam zamiar się szarpnąć🙂 Nie mam jeszcze eleganckiego zegarka, choć elegancki to w moim przypadku do sweterka i 2-3 razy w roku do garnituru. Dlatego czarna tarcza i białe złoto (1908).

Przecież masz Cartiera - te i inne okazje obleci lepiej niż ten R. A jak chcesz prawdziwego, złotego eleganta, to szukaj jakiegoś  Żeżera. Rolex specjalizuje się w sportowych zegarkach, wróżę mu los Cellini. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, desmo napisał(-a):

Przecież masz Cartiera - te i inne okazje obleci lepiej niż ten R. A jak chcesz prawdziwego, złotego eleganta, to szukaj jakiegoś  Żeżera. Rolex specjalizuje się w sportowych zegarkach, wróżę mu los Cellini. 

Miałem podobne przemyślenia. Jestem w stanie poświęcić WSSA0018, miałem na ręku może przez 2 tygodnie (kontuzjogenny przez tę spektakularną polerkę, piękną jak cholera) + WSSA0037 + coś tam jeszcze, np. 126610LV nawet, bo te nowe suby 41mm to dla mnie porażka. Nazbierało mi się tego złomu ostatnio ponad moje możliwości noszenia. JLC to jak dla mnie tylko Reverso. Resztę odrzucam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, facecik napisał(-a):

Miałem podobne przemyślenia. Jestem w stanie poświęcić WSSA0018, miałem na ręku może przez 2 tygodnie (kontuzjogenny przez tę spektakularną polerkę, piękną jak cholera) + WSSA0037 + coś tam jeszcze, np. 126610LV nawet, bo te nowe suby 41mm to dla mnie porażka. Nazbierało mi się tego złomu ostatnio ponad moje możliwości noszenia. JLC to jak dla mnie tylko Reverso. Resztę odrzucam.

Reverso to bardzo dobry wybór.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, artme napisał(-a):

Mario - czy stales sie jak ci wszyscy tu zlosliwi i czepliwi, aby tylko wsadzic komus szpilke i patrzec co powie??? 🤔

Zadales pytanie, to Ci odpowiedzialem. A Ty jakos tak malo przyjemnie.... 😕 - chcesz, to wal z grubej rury, to przynajmniej sobie popiszemy - bedzie "zabawa"...

 

Ja bez zlosliwosci o nowej daytonie pisze, tylko o tym co czuje a nie do ludzi przytyki daje... 😎

Też mi się podoba poprzednia Daytona bardziej ze względu na kształt koperty, ale i tak próbę zapisu podejmę.

27 minut temu, Voyraz napisał(-a):

Co myślicie o nowym SkyDwellerze? Moim zdaniem Jubilee + green dial całkiem przyjemnie wygląda.

Nowa Daytona stalowa jest całkiem okej, ale bez sensu sie na nia zapisywać, bo  odbior jej pewnie i tak nigdy nie nastąpi.

Bardzo fajny miętus, numer 2 na liście

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, desmo napisał(-a):

Reverso to bardzo dobry wybór.

Ale zamiast czy komplementarnie? Jestem w rozterce, ten nowy Rolex mi podchodzi. A Reverso - zawsze można do niego uciec😉, co nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Just1MoreWatch napisał(-a):

Też mi się podoba poprzednia Daytona bardziej ze względu na kształt koperty, ale i tak próbę zapisu podejmę.

A Ty myslisz, ze ja bym postapil inaczej, gdyby panda mi sie podobala i nie moglbym kupic wersji poprzedniej? 🤔 Oczywiscie, ze bym sie zapisal, bo to nadal fajny chrono, jednak gadamy o tym czy cos poprawili czy spieprzyli, wiec osobiscie pisze, bo strasznie mnie zabolala ta "faceliftingowa" zabawa Rolka, ktora z super segarka zrobila kolejny model subopodobnych... Zapisuj sie, bo warto! 😎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, artme napisał(-a):

A Ty myslisz, ze ja bym postapil inaczej, gdyby panda mi sie podobala i nie moglbym kupic wersji poprzedniej? 🤔 Oczywiscie, ze bym sie zapisal, bo to nadal fajny chrono, jednak gadamy o tym czy cos poprawili czy spieprzyli, wiec osobiscie pisze, bo strasznie mnie zabolala ta "faceliftingowa" zabawa Rolka, ktora z super segarka zrobila kolejny model subopodobnych... Zapisuj sie, bo warto! 😎

Mam już TT w poprzedniej wersji, jednak Panda zawsze mi się podobała, a nie zdążyłem z zapisem.

Zrekompensowałem nieco chęci Zenithem Chronomaster Sport.

Szans wielkich na zapis nie przeczuwam, ale próba nie strzelba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, Just1MoreWatch napisał(-a):

Mam już TT w poprzedniej wersji, jednak Panda zawsze mi się podobała, a nie zdążyłem z zapisem.

Zrekompensowałem nieco chęci Zenithem Chronomaster Sport.

Szans wielkich na zapis nie przeczuwam, ale próba nie strzelba :)

Trzymam kciuki! 😎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się osobiście cieszę, że coś nagmerali w nowej daytonie. Inaczej pewnie nie miałbym szans zakupić jej dla siebie w salonie (jako poznaniak innej opcji nie przewiduję). Nigdy wcześniej nie myślałem poważniej o tym modelu do czasu, aż  przymierzyłem  egzemplarz kolegi @artme. Zakochałem się wówczas w tym zegarku. Liczę, że ta nowa wersja również mnie oczaruje i wierzę, że się na nią doczekam. Jestem optymistą po pozytywnych doświadczeniach z zeszłego roku, które pozwoliły mi fajnie rozbudować kolekcję.  Odpowiem z góry: nie jestem ustosunkowany, choć wierny ze mnie klient jednego salonu i nic „na boku” nie kombinuję 😊

Edytowane przez Tanatos70

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przy okazji, nowa strona rolex.com wygląda jakby ją student robił w wordpressie, do tego konfigurator crashuje się na telefonie.

Ten konfigurator, to porażka. Na telefonie mi się trochę ładował, zanim załadował, a chciałem coś na szybko sprawdzić i szybko nie było jak wcześniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Tanatos70 napisał(-a):

...Odpowiem z góry: nie jestem ustosunkowany, choć wierny ze mnie klient jednego salonu i nic „na boku” nie kombinuję 😊

Ale sie zabezpieczasz przed ewentualnymi "policjantami" kruka 🤣

Daytona (jesli ktos lubi chrono) jest jednym z super zegarkow 😎Zycze Ci jesli otworza sie listy, abys mogl sie zapisac. A jesli przyjdzie, to abys... uzywal chrono 🤪😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, artme napisał(-a):

Mario - czy stales sie jak ci wszyscy tu zlosliwi i czepliwi, aby tylko wsadzic komus szpilke i patrzec co powie??? 🤔

Zadales pytanie, to Ci odpowiedzialem. A Ty jakos tak malo przyjemnie.... 😕 - chcesz, to wal z grubej rury, to przynajmniej sobie popiszemy - bedzie "zabawa"...

 

Ja bez zlosliwosci o nowej daytonie pisze, tylko o tym co czuje a nie do ludzi przytyki daje... 😎

Spoko, miłego dzionka życzę! 😊

pobrane (1).jpeg


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, a_team napisał(-a):


Ten konfigurator, to porażka. Na telefonie mi się trochę ładował, zanim załadował, a chciałem coś na szybko sprawdzić i szybko nie było jak wcześniej emoji22.png

Fakt. Dodatkowo nie pokazuje numerów referencji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.