Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Znajomy dostał info pod koniec maja, że wypada z listy (GMT lewy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi pani dziś powiedziała, że może przyjąć zapis ale prawie na pewno mnie wywala z kolejki bo nie kupiłem wcześniej żadnego Rolka 🙃 no chyba że bym chciał 1908, to wtedy jest szansa 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli osoby bez historii tez mogą się zapisać na profesjonalne? Btw ciekawe jaka historia musi być na Daytone by nie wypaść, chyba cała kolekcja rolków z Kruka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minutes ago, Tom87 said:

Czyli osoby bez historii tez mogą się zapisać na profesjonalne? Btw ciekawe jaka historia musi być na Daytone by nie wypaść, chyba cała kolekcja rolków z Kruka


Mogą, ale z tego co usłyszałem to prawie na 100% odpadną. Propozycja była jeszcze na sky dweller 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbować trzeba, jakoś historię trzeba zbudować, bo koło się zamyka

A poniżej ukradzione z FB. Firma ma elastyczne podejście i potrafią się dostosować do zmieniających się warunków 37a53cce217cf3930e64d8abc0e3f03a.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Tom87 napisał(-a):

chyba cała kolekcja rolków z Kruka

Szanse będą większe jak kupisz w kruku kilka ton różnych błyskotek i innego bizuteryjnego badziewia które mają w ofercie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

YachtMaster zrobił na mnie spore wrażenie ale nie o tym chciałem napisać.

Oglądając film zaprezentowany tutaj wcześniej, wydaje mi się, że bardzo dobrze działa powłoka AR.

Wygląda to tak jakby ją znacznie poprawili.

 

 

YM2023.png


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
YachtMaster zrobił na mnie spore wrażenie ale nie o tym chciałem napisać.
Oglądając film zaprezentowany tutaj wcześniej, wydaje mi się, że bardzo dobrze działa powłoka AR.
Wygląda to tak jakby ją znacznie poprawili.
 
 
YM2023.thumb.png.05d3b7ffb01d932001604f3ac126f6bb.png

To tylko dobrze rozproszone światło. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś pierwszy dzień zapisów. Jak ktoś będzie w gnieździe czarnego ptaka to niech napisze coś. Będzie info z pierwszej ręki.  


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Dorian06 napisał(-a):

Dziś pierwszy dzień zapisów. (...)

W owym czasie wyszło rozporządzenie W. Kruka, żeby przeprowadzić spis chętnych na nowości w całym państwie. Pierwszy ten spis odbył się wówczas, gdy wielkorządcą Syrii był Kwiryniusz. Wybierali się więc wszyscy, aby się dać zapisać, każdy do swego miasta. (...)

Edytowane przez Jogi

Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy przy kontrowersjach białą znowu wygrywa z czarną? left or right?

Bez nazwy-1.jpg


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście czarna, wszystko czytelniejsze. Ten kontrast z białą tarczą wygląda tanio. Ciekawe czy w czasach stalowych, biała też była bardziej popularna. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Jan napisał(-a):

czy przy kontrowersjach białą znowu wygrywa z czarną? left or right?

Bez nazwy-1.jpg

Z tej dwójki białas.  


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Jogi napisał(-a):

W owym czasie wyszło rozporządzenie W. Kruka, żeby przeprowadzić spis chętnych na nowości w całym państwie. Pierwszy ten spis odbył się wówczas, gdy wielkorządcą Syrii był Kwiryniusz. Wybierali się więc wszyscy, aby się dać zapisać, każdy do swego miasta. (...)

Poplulem sobie kawą bialą koszulę ze śmiechu 😅 😅😁zrobiłeś mi Kolego dzień! Bodaj za Twe dobro pretor zapisem czoło ukwieci, wielkorządca owe zatwierdzi,a knowania fliperskie sanchedrynu nie staną na drodze!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalnie "poeci".  :D


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra zapisany na sky dweller zielony na jubilee…A Wy na co sie zapisaliscie/ zapisujecie?

B2F1F01B-E228-47A0-A249-AC0016512507.png

Edytowane przez Lukasz23212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, moss napisał(-a):

Znajomy dostał info pod koniec maja, że wypada z listy (GMT lewy)

Bidulek.Strasznie mi go przykro.

 

Myślisz że rząd bedzie wspierał takich pechowców i dostaną jakieś odszkodowanie?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, logann napisał(-a):

Mi pani dziś powiedziała, że może przyjąć zapis ale prawie na pewno mnie wywala z kolejki bo nie kupiłem wcześniej żadnego Rolka 🙃 no chyba że bym chciał 1908, to wtedy jest szansa 

 

Aha. XD Co to są za... Ciekawe dlaczego nie kupiłeś - czyżby dlatego, że nigdy nie chcieli Cię wpisać na listę, żebyś kupił tego pierwszego. Idę niedługo na umówioną godzinę, zobaczymy czego ja się dowiem. 


instagram.com/crownandlume 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kruk nie sprzedaje Rolexa od 4 lat. Ktoś mógł 10 lat temu kupować Rolków w opór z rabatem jak leżały w gablotach i zrobić sobie historię, tylko że wtedy to nie było takie popularne, bo nie było hajpu i zarobku z odsprzedaży tylko strata. Kruk oferuje z 11 różnych marek droższych zegarków i z 50 tańszych, do tego biżuteria i inny badziew, jest czym robić historię jak ktoś chce się w to bawić. Można też przynosić pizzę, kwiaty i kawę każdego ranka i zostać dobrym przyjacielem kogoś kto decyduje.


1dFQTya.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W kruku - padam do nóżek, całuję rączki miłej pani i proszę o zapis na termin do zapisu. Potem czekam na zegarek dłużej jak na ortopedę w NFZ. I jeszcze muszę obiecać, że zegarka nie sprzedam ja, ani moi potomkowie 3 pokolenia naprzód.

 

A u AD Omegi: "Pan weźmie ten model Omegi, to jest limitka, ponosi pan parę miesięcy a potem sprzeda na wtórym za tyle co pan kupił albo i drożej. Dobry model inwestycyjny. " (serio, takie słowa usłyszałem xD)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Bronzo

Zapis mam po południu (najprawdopodobniej biała Daytona). Spróbuję zdementować te powyższe plotki o wywalaniu z listy i zakończeniu produkcji GMT. Ktoś dokłada więcej? 

7 minut temu, logann napisał(-a):

W kruku - padam do nóżek, całuję rączki miłej pani i proszę o zapis na termin do zapisu. Potem czekam na zegarek dłużej jak na ortopedę w NFZ. I jeszcze muszę obiecać, że zegarka nie sprzedam ja, ani moi potomkowie 3 pokolenia naprzód.

 

A u AD Omegi: "Pan weźmie ten model Omegi, to jest limitka, ponosi pan parę miesięcy a potem sprzeda na wtórym za tyle co pan kupił albo i drożej. Dobry model inwestycyjny. " (serio, takie słowa usłyszałem xD)

 

Który to niby model inwestycyjny xD bo chyba nie te co leżą miesiącami? Na Snoopiego i Ed White niby możesz się zapisywać, ale i tak mówią - bez szans na odbiór.

 

BTW. nie ten wątek ale nowy IWC Ingenieur wygląda jak dla mnie genialnie 🤩

Edytowane przez Bronzo
literówki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minutes ago, Bronzo said:

Który to niby model inwestycyjny xD

 

CK 859

Nie mówię, że się zgadzam, tylko cytuję ;) chodziło mi o różne podejście sprzedawców do sprzedawanych produktów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, logann napisał(-a):

W kruku - padam do nóżek, całuję rączki miłej pani i proszę o zapis na termin do zapisu. Potem czekam na zegarek dłużej jak na ortopedę w NFZ. I jeszcze muszę obiecać, że zegarka nie sprzedam ja, ani moi potomkowie 3 pokolenia naprzód.

 

A u AD Omegi: "Pan weźmie ten model Omegi, to jest limitka, ponosi pan parę miesięcy a potem sprzeda na wtórym za tyle co pan kupił albo i drożej. Dobry model inwestycyjny. " (serio, takie słowa usłyszałem xD)

Pomijając całą komiczną sytuację związaną z zapisami na Rolexa, to czy miły pan/pani z Omegi zaproponowali ci od ręki Eda White’a lub Snoopy’ego? Śmiem wątpić. To są prawdziwe limitki Omegi.

Edytowane przez beniowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.