Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

5 minutes ago, beniowski said:

Pomijając całą komiczną sytuację związaną z zapisami na Rolexa, to czy miły pan/pani z Omegi zaproponowali ci od ręki Eda White’a lub Snoopy’ego? Śmiem wątpić. To są prawdziwe limitki Omegi.

 

Zaproponowali mi CK 859. Produkcja tego zegarka jest już zakończona, jednak nie jestem kompetentny stwierdzić czy to "dobry model inwestycyjny". Na pewno limitowany, bo już nowych się nie da zamówić, sprzedają tylko stock. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj, zapis na białą dayyone w stali. Jutro jadę do kościółka rzucić na msze i leżeć krzyżem, żeby się spełniło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Bronzo

Wpisałem się na Snoopy'ego w poniedziałek i pierwsze co to usłyszałem "wpiszę Pana, ale nie ma gwarancji, że otrzyma Pan zegarek przed zakończeniem produkcji" także tego ;) 

 

Co innego gdybym miał historię zakupową w butiku. 

Teraz, a_team napisał(-a):

Byłem dzisiaj, zapis na białą dayyone w stali. Jutro jadę do kościółka rzucić na msze i leżeć krzyżem, żeby się spełniło emoji28.png

 

Wszyscy na białą 😅 to może jednak wpiszę się na czarną i przyjdzie szybciej? 😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czarna ma być tylko dla górników. Legitymację trzeba mieć. Tak słyszałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, a_team napisał(-a):

zapis na białą dayyone w stali

 

tylko 1 zapis? nie twój styl :P


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tego mam z Kruka.  

Bez pizzy, czekoladek i podwawelskiej.  :D

 

20230329-102555.jpg 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
tylko 1 zapis? nie twój styl

Nie pozwolili na więcej, tylko na 1 model

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

daytona, skydweller a nikt na YM Ti ? :)


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Jan napisał(-a):

daytona, skydweller a nikt na YM Ti ? :)

Dla mnie sky zielony na jubilee wymiata wszystko co nowe wiec tego zamowilem. yM jest ok ale bezel nie da mnie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Bronzo
9 minut temu, Jan napisał(-a):

daytona, skydweller a nikt na YM Ti ? :)

niestety za duży :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paradoksalnie,mam wrażenie, że szarpaczka o rolexy, to też jakaś part of the experience. Ci,którzy szarpali się o auto z kontyngentu 20lat temu wiedzą, o czym mówię ;) dobrego dnia!

20230329_132845.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Bronzo napisał(-a):

Który to niby model inwestycyjny xD bo chyba nie te co leżą miesiącami? Na Snoopiego i Ed White niby możesz się zapisywać, ale i tak mówią - bez szans na odbiór.

Nie wierz plotkom. Cuda się zdarzają. 😊

51 minut temu, logann napisał(-a):

 

Zaproponowali mi CK 859. Produkcja tego zegarka jest już zakończona, jednak nie jestem kompetentny stwierdzić czy to "dobry model inwestycyjny". Na pewno limitowany, bo już nowych się nie da zamówić, sprzedają tylko stock. 

Te zegareki leżą od dłuższego czasu u każdego AD i łapią kurz.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już po. Zgodnie z zapowiedzią, zapis na 1908, choć wczoraj miałem wątpliwości, czy to aby pułap cenowy na moje możliwości. I dodatkowo na cygański GMT. A precyzując, można się zapisać na 1 model z linii klasycznej i 1 profi. Mogłem na Daytonę, ale ja normalny jestem, nie zapisuję się na coś co mi się nie podoba. Było sporo ludzi, nawet cała rodzinka przyszła z synusiem, lat około 40, i mamusia mu buziaczka dała na pożegnanie, bo wcześniej wyszła. Sporo czasu spędzili na zapisie, pewnie pasjonaci😉 Galeria Mokotów.

2 godziny temu, Dorian06 napisał(-a):

A ja tego mam z Kruka.  

Bez pizzy, czekoladek i podwawelskiej.  :D

 

20230329-102555.jpg 

Nawet bez bransolety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, facecik napisał(-a):

Ja już po. Zgodnie z zapowiedzią, zapis na 1908, choć wczoraj miałem wątpliwości, czy to aby pułap cenowy na moje możliwości. I dodatkowo na cygański GMT. A precyzując, można się zapisać na 1 model z linii klasycznej i 1 profi. Mogłem na Daytonę, ale ja normalny jestem, nie zapisuję się na coś co mi się nie podoba. Było sporo ludzi, nawet cała rodzinka przyszła z synusiem, lat około 40, i mamusia mu buziaczka dała na pożegnanie, bo wcześniej wyszła. Sporo czasu spędzili na zapisie, pewnie pasjonaci😉 Galeria Mokotów.

Nawet bez bransolety.

1908 jest fajny. Gratuluje. GMT jaki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, mario1971 napisał(-a):

Nie wierz plotkom. Cuda się zdarzają. 😊

Te zegareki leżą od dłuższego czasu u każdego AD i łapią kurz.

Na EdWhite jest szansa jak kupiłeś kilka zegarków w butiku - znaczy jest szansa, że dostaniesz ...mi się udało. Na Snoopiego dużo mniejsza - mimo zapisów pierwszego dnia, nie udało się do tej pory go dostać.

 

CK859 czasem się trafia, ale nie jest tak, że jakoś bardzo leży. Z tego co wiem to już zakończony produkcję. Niemniej jednak model, poza pasjonatami, raczej przeszedł bez echa....chyba znak czasów. Znaczy jakieś fajne reedycje vintage się sprzedają jeśli mają sportowy look, a te które są 'dress watchem' to już gorzej.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Lukasz23212 napisał(-a):

1908 jest fajny. Gratuluje. GMT jaki?

Jak kto woli - szary z czarnym lub złoto ze stalą. Zrobiłem to bez przekonania, bo było można po prostu zapisać się na jakąś nowość profesjonalną. YM w tytanie nie dla mnie, za duży. W sumie, to te zapisy tegoroczne odbębniłem trochę na siłę. Po co się zmuszałem? Nie wiem🤷‍♂️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo marketing na nas działa. Wielkie wydarzenie ze zmian bez znaczenia. Dyskutujemy, oceniamy, niektórzy się zapisują w nadzieji, że może w tym roku zostaną w kolejce. 

3 godziny temu, logann napisał(-a):

W kruku - padam do nóżek, całuję rączki miłej pani i proszę o zapis na termin do zapisu. Potem czekam na zegarek dłużej jak na ortopedę w NFZ. I jeszcze muszę obiecać, że zegarka nie sprzedam ja, ani moi potomkowie 3 pokolenia naprzód.

 

A u AD Omegi: "Pan weźmie ten model Omegi, to jest limitka, ponosi pan parę miesięcy a potem sprzeda na wtórym za tyle co pan kupił albo i drożej. Dobry model inwestycyjny. " (serio, takie słowa usłyszałem xD)

 

Haha, świetne podejście. Dlatego między innymi wolę Omegę, bez zadęcia. :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, pdb napisał(-a):

Na EdWhite jest szansa jak kupiłeś kilka zegarków w butiku - znaczy jest szansa, że dostaniesz ...mi się udało. Na Snoopiego dużo mniejsza - mimo zapisów pierwszego dnia, nie udało się do tej pory go dostać.

 

CK859 czasem się trafia, ale nie jest tak, że jakoś bardzo leży. Z tego co wiem to już zakończony produkcję. Niemniej jednak model, poza pasjonatami, raczej przeszedł bez echa....chyba znak czasów. Znaczy jakieś fajne reedycje vintage się sprzedają jeśli mają sportowy look, a te które są 'dress watchem' to już gorzej.

 

W Poznaniu 859 leży zarówno w Kruku, jak i w Jubitomie. Na Snoopiego zapisałem się u AD i zegarek już odebrałem. Co się zaś tyczy Ed White, mogłem go kupić od ręki od AD w listopadzie - dzwonli do mnie, ale odmówiłem, bo ten model mi nie podpasował. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie sky zielony na jubilee wymiata wszystko co nowe wiec tego zamowilem. yM jest ok ale bezel nie da mnie…

Też chce skydwellera mintgreen, ale łudzę się, że to może być jedyna szansa na stalową Daytona w normalnych pieniądzach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, facecik napisał(-a):

Jak kto woli - szary z czarnym lub złoto ze stalą. Zrobiłem to bez przekonania, bo było można po prostu zapisać się na jakąś nowość profesjonalną. YM w tytanie nie dla mnie, za duży. W sumie, to te zapisy tegoroczne odbębniłem trochę na siłę. Po co się zmuszałem? Nie wiem🤷‍♂️

Troche tego nie rozumiem. Ja zapisuje sie na cos co bardzo chce miec…

2 minuty temu, a_team napisał(-a):


Też chce skydwellera mintgreen, ale łudzę się, że to może być jedyna szansa na stalową Daytona w normalnych pieniądzach emoji14.png

Mi sie nowa daytona nie podoba. Wole zdecydowanie moja „stara”pande. Wez sky bo na daytone moga wywalac z kolejki…choc sky tez bardzo niepewny wlasnie w wersji zielonej…🙈

Edytowane przez Lukasz23212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Lukasz23212 napisał(-a):

Troche tego nie rozumiem. Ja zapisuje sie na cos co bardzo chce miec…

No widzisz jak się różnimy? Ja się zapisuję na coś co mógłbym mieć, ale nie muszę (czyli nie na coś co "bardzo chcę mieć").

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, facecik napisał(-a):

Jak kto woli - szary z czarnym lub złoto ze stalą. Zrobiłem to bez przekonania, bo było można po prostu zapisać się na jakąś nowość profesjonalną. YM w tytanie nie dla mnie, za duży. W sumie, to te zapisy tegoroczne odbębniłem trochę na siłę. Po co się zmuszałem? Nie wiem🤷‍♂️

Ciekawe...mi telefonicznie powiedzieli, że tylko jeden zegarek, bez znaczenia z jakiej linii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minutes ago, Just1MoreWatch said:

Ciekawe...mi telefonicznie powiedzieli, że tylko jeden zegarek, bez znaczenia z jakiej linii.

 

Ja otrzymałem takie samo info. Może to przez brak mojej historii zakupowej 🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Just1MoreWatch napisał(-a):

Ciekawe...mi telefonicznie powiedzieli, że tylko jeden zegarek, bez znaczenia z jakiej linii.

 

8 minut temu, logann napisał(-a):

Ja otrzymałem takie samo info. Może to przez brak mojej historii zakupowej 🤔

Cóż, ja tylko zrelacjonowałem jak było w GM i jakie miałem możliwości. Wykorzystałem to i tyle. Jak jest u Was, to ja już nie wiem. O historię nikt nie pytał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.