Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie mogę narzekać na traktowanie na razie. Jutro jadę do Wawy zapisać się na Ex40, bo do Poznania i Katowic nie byłem w stanie się dodzwonić. Zobaczymy jak jutro będzie.

Z drugiej strony mój znajomy umówił się na piątek i jedzie z żoną, by zamówić Daytone i OP41. Oba na handel. I cóż na to powiedzieć, jak takich fliperów wyeliminować ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minutes ago, memento mori said:

Obstawiam, że w Polsce w stali to 3-5 szt.


Tak samo mi powiedziała pani w kruku, stalowa Daytona to 3-5 szt rocznie na cały kraj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, mrstatler napisał(-a):

Ja nie mogę narzekać na traktowanie na razie. Jutro jadę do Wawy zapisać się na Ex40, bo do Poznania i Katowic nie byłem w stanie się dodzwonić. Zobaczymy jak jutro będzie.

Z drugiej strony mój znajomy umówił się na piątek i jedzie z żoną, by zamówić Daytone i OP41. Oba na handel. I cóż na to powiedzieć, jak takich fliperów wyeliminować ?

Jedzie się zapisać- to jest kluczowe. Ja mam fajną historię u Kruka. Nie tylko zegarki. Sami dzwonią i informują, że jest możliwość na to lub tamto się zapisać.  Dziś chciałem się zapisać na Daytonę i szczerze powiedzieli, że na razie nie ma sensu bo stare listy przepisane są na nowy model i czas oczekiwania jest bliżej nieokreślony. Akurat 1908 mi pasuje i na niego się zapisałem. Więc opowieściami znajomego aż tak bym się nie sugerował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do nowej pandy jakos nie moge sie przekonac…wole moją „starą”….

FA7E62F4-CFCC-4E49-8B94-5FD060773CB2.jpeg

22 minuty temu, Sztos napisał(-a):

Jedzie się zapisać- to jest kluczowe. Ja mam fajną historię u Kruka. Nie tylko zegarki. Sami dzwonią i informują, że jest możliwość na to lub tamto się zapisać.  Dziś chciałem się zapisać na Daytonę i szczerze powiedzieli, że na razie nie ma sensu bo stare listy przepisane są na nowy model i czas oczekiwania jest bliżej nieokreślony. Akurat 1908 mi pasuje i na niego się zapisałem. Więc opowieściami znajomego aż tak bym się nie sugerował.

1908 - fajny model. Gratuluje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Lukasz23212 napisał(-a):

Do nowej pandy jakos nie moge sie przekonac…wole moją „starą”….

FA7E62F4-CFCC-4E49-8B94-5FD060773CB2.jpeg

1908 - fajny model. Gratuluje

Dopiero się zapisałem. Gratulację z chęcią przyjmę jak dostanę - pewnie nieprędko... 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Sztos napisał(-a):

Dopiero się zapisałem. Gratulację z chęcią przyjmę jak dostanę - pewnie nieprędko... 🙂

Mysle ze predzej niz stalowe…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwe. Ale do garnituru się przyda. Chciałem kupić A.Langhe ale  sytuacja jak u Rolexa. Też lista oczekujących.  Akurat 1908 wygląda dobrze. Bardzo spokojny design.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, mrstatler napisał(-a):

Ja nie mogę narzekać na traktowanie na razie. Jutro jadę do Wawy zapisać się na Ex40, bo do Poznania i Katowic nie byłem w stanie się dodzwonić. Zobaczymy jak jutro będzie.

Z drugiej strony mój znajomy umówił się na piątek i jedzie z żoną, by zamówić Daytone i OP41. Oba na handel. I cóż na to powiedzieć, jak takich fliperów wyeliminować ?

bez szans.Kruk monitoruje forum.Już Twój kolega Sobie pohandlował.Mogłeś nic nie pisać.Lepiej niech zmieni wizyte na sobote to może sie nie połapią w salonie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście do AD z Poznania nie mam zastrzeżeń. Jak widać nie można tego powiedzieć o Warszawie i Katowicach :(
W Starym Browarze zawsze miła obsługa, a sama deklaracja to 2 minuty, przy czym poświęcono mi znacznie więcej czasu i nie było problemu żeby porozmawiać o zegarkach i udzielić mi odpowiedzi na moje pytania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, mario1971 napisał(-a):

Muszą jednak uważać, czy ubrali nową maskę, bo stara może być już zużyta i widać przez nią twarz. 😉

Mario, to z jakim chorym fanatyzmem bronisz tego w jaki sposób Kruk traktuje ludzi chcących wydać dziesiątki tysięcy na przedmiot marzeń jest przerażające. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, nicon napisał(-a):

Nie zauważyłbyś ironii nawet gdyby Cię kopnęła z tyłu nie? Wiem że mają taki system, w takim razie po co robią wywiad o rozmiar buta i długość f..utryny?

Robią wywiady i wypytują o różne różności, żeby eliminować mimo wszystko flipperów, jak wspomniana znajoma para, co jedzie sie zapisać na Daytone i OP na handel,

W jednym salonie kierownik mi opowiedział, że takimi podpytywaniem są w stanie wyłapywać ludzi, którzy po prostu chcą coś kupić na handelek, dał nawet przykłady takich pytań.

Słusznie, niesłusznie, zakładają, że osoba będąca miłośnikiem, wiernym klientem, który zostanie z nimi jak hype przyschnie, co nieco wie o modelach, typach, i z tego co zrozumiałem, oni takim klientom chcieliby sprzedawać zegarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Nomateus napisał(-a):

Zapisałem się na nowego GMT kilkadziesiąt minut temu - jedyny zegarek, który mi się podoba z całej gamy nowości i który realnie chciałbym mieć. Spisywali na formularz dosłownie wszystko - jakie zegarki posiadam, czy Rolex w którym przyszedłem jest od nich (paradoksalnie jest, ale wiadomo, że nie ja go odbierałem), na co jestem już zapisany itd... 😅 Od razu powiedzieli, że na Daytonę mogą mnie wpisać, ale na 99,99% i tak zostaną te zapisy anulowane. Kolega zapisał się na tego "bąbelkowego" w 36mm. 

chrome_72WVPH1MM5.jpg

Jezu. Jak można dać się tak traktować? Pytanie jakie masz zegarki?! A co ich to k***a obchodzi?! To tylko rzecz a ci sprzedawcy zachowują się jakoby sprzedawali nerkę osobie czekającej na przeszczep. Wiedziałem że jak tu wejdę w tym okresie to poczytam śmieszne historie ale ta to już gruba przesada. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, ArtiGarnek napisał(-a):

Jezu. Jak można dać się tak traktować? Pytanie jakie masz zegarki?! A co ich to k***a obchodzi?! To tylko rzecz a ci sprzedawcy zachowują się jakoby sprzedawali nerkę osobie czekającej na przeszczep. Wiedziałem że jak tu wejdę w tym okresie to poczytam śmieszne historie ale ta to już gruba przesada. 

Na poprzedniej stronie (2186) dopisałem trochę więcej szczegółów - źle traktować bym sobie nie pozwolił. Ot - podyktowałem im trzy zegarki, pogadaliśmy o DJu gdzie wypowiedziałem się bardzo stanowczo i tyle. :) 


instagram.com/crownandlume 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Nomateus napisał(-a):

Mam, ale "słabą". To znaczy Tissot, Certina, jakieś G-Shocki, trochę biżuterii dla żony. Oprócz tego jestem zapisany na złotego Submarinera - aczkolwiek to nie "historia".

 

Mnie tak wypytywali i wszystko spisywali, ale atmosfera była dość miła. Proszę, oto litania w "uwagach". 

 

336908037_1036519923975249_2593415972821944650_n.thumb.jpg.d84c4f7da25a729bfaf1782512852184.jpg

 

Też uważam, że to żenada. Może wynikała z tego, że chwilę rozmawialiśmy o tych nowościach i temat zszedł na to, co akurat miałem na nadgarstku oraz co miał mój kolega (BB58). 

 

Generalnie należę do osób, które kupują dla siebie, nie na handel i nie wyobrażam sobie przymilać się do obcych chłopów pracujących w sklepie z zegarkami i biżuterią tylko po to żeby kupić zegarek. Ostatecznie wolałbym przepłacić z drugiej ręki i nie uczestniczyć w cyrku. Na ich dzisiejsze pytanie czy DJ kupiony od nich powiedziałem, że od nich, ale nie przeze mnie tylko nabyłem go z drugiej ręki jako nowy, bo mnie nie chciano zapisać jak kiedyś spróbowałem. Dodałem, że to tylko zegarek, jak dla mnie nie jest tani, jak widać go noszę, a nie widzi mi się przychodzić co miesiąc i potem czekać dodatkowy rok-dwa. Może nie dożyję jutra? 😅 Wiadomo, że warto raz do roku spróbować, bo jednak przepłacanie na grey markecie troszkę boli. Zapytał czy podam numer seryjny DJa, bo nie lubią klientów którzy sprzedają zegarki po odbiorze - odpowiedziałem, że absolutnie nie. No i spisał to co powyżej, to tyle. 

 

No widzisz, a ja się zapisałem już na 4 zegarek w Kruku i nigdy nie prosili mnie o info, żeby cokolwiek wpisać w tę tabelę :D Pytanie czy z góry nie jestem skreślony, bo historii zero, o kartę Kruka nie pytali, ale założyłem ostatnio, więc i tak tam nic nie ma. Chodzę co jakiś czas i truję d*pę o zapisy, więc może zapisują i chcą mnie mieć z głowy :D hahahhaah 

Edytowane przez a_team

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, a_team napisał(-a):

 

No widzisz, a ja się zapisałem już na 4 zegarek w Kruku i nigdy nie prosili mnie o info, żeby cokolwiek wpisać w tę tabelę :D Pytanie czy z góry nie jestem skreślony, bo historii zero, o kartę Kruka nie pytali, ale założyłem ostatnio, więc i tak tam nic nie ma. Chodzę co jakiś czas i truję d*pę o zapisy, więc może zapisują i chcą mnie mieć z głowy :D hahahhaah 

A ile z tych czterech na które się zapisałeś już odebrałeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, PICAD napisał(-a):

Mowia coś o terminach?

Odbiorów?

Chyba żartujesz 😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, PICAD napisał(-a):

Mowia coś o terminach?

Jedynie mówią, że w ciągu 2 miesięcy mailowo lub telefonicznie informują o wykreśleniu. Jeśli tego nie zrobią zamówienie jest realizowane w bliżej nieokreślonym czasie🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

10 godzin temu, Nomateus napisał(-a):

odpowiedziałem, że absolutnie nie. 

👏 Ty. 

 

Oczywiście zostałeś automatycznie skreślony z listy. 😭


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Nomateus napisał(-a):

Zapytał czy podam numer seryjny DJa, bo nie lubią klientów którzy sprzedają zegarki po odbiorze - odpowiedziałem, że absolutnie nie.

Szacun że się nie rozprułeś na krukach, prawilny i charakterny chłopaczyna z ciebie. Uratowałeś przed garowaniem jakąś dobrą mordeczkę, może nawet z forum. Dobry przekaz leci, śmierć konfidentom, pozdro z fartem 👊.

 

image.thumb.png.8fdaa16811ef2b48cb111a56bf5e3b70.png

Edytowane przez nicon

1dFQTya.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, memento mori napisał(-a):

 

Wiem, że nad Wisłą może to rodzic oburzenie, ale 10 Rolków kupionych w Kruku to żadna historia zakupowa w kontekście zapisu na Daytonę a bardziej zezowate szczęście jak się uda odebrać za 4 lata.

 

Czyli wydane ~300-600k PLN nie uprawnia mnie jeszcze do zakupu zegarka za 75k? :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, nicon napisał(-a):

Szacun że się nie rozprułeś na krukach, prawilny i charakterny chłopaczyna z ciebie. Uratowałeś przed garowaniem jakąś dobrą mordeczkę, może nawet z forum. Dobry przekaz leci, śmierć konfidentom, pozdro z fartem 👊.

 

image.thumb.png.8fdaa16811ef2b48cb111a56bf5e3b70.png

 

Lepiej bym tego nie napisał! 😂

 

Godzinę temu, Dorian06 napisał(-a):

 

👏 Ty. 

 

Oczywiście zostałeś automatycznie skreślony z listy. 😭

 

Nawet jeśli tak - nie ma to dla mnie żadnego znaczenia, to tylko zegarek i nie wyobrażam sobie robić komuś takiego świństwa. To wina Kruka, że tak się napinają z zapisywaniem, a prawda jest taka, że nie umieją weryfikować klientów. 


instagram.com/crownandlume 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już któreś zapisy, a wnioski ciągle nie wyciągnięte. Nie ma jednakowych zasad dotyczących zapisywania się, i to jest zasada. Co roku grono zdziwionych wylewa żale na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, facecik napisał(-a):

To już któreś zapisy, a wnioski ciągle nie wyciągnięte. Nie ma jednakowych zasad dotyczących zapisywania się, i to jest zasada. Co roku grono zdziwionych wylewa żale na forum.

Co roku jesteśmy zaskakiwani 😂😂😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.