Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, gszydlowsky napisał(-a):

Wybrałem nudny zegarek z małym potencjałem inwestycyjnym wiec liczę że jednak się uda 😆 

 

btw może ktoś polecić jakąś poznańską burgerownie ? 

Burgs Szef - Podolany - Nr. 1:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, gszydlowsky napisał(-a):

Wybrałem nudny zegarek z małym potencjałem inwestycyjnym wiec liczę że jednak się uda 😆 

 

btw może ktoś polecić jakąś poznańską burgerownie ? 

To już pizza nie wystarczy 🙈mają rozmach…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, desmo napisał(-a):

To już pizza nie wystarczy 🙈mają rozmach…

Na wynos tez maja, wiec jak najbardziej mozna z towarem o Kruka zahaczyc😂😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, desmo napisał(-a):

btw może ktoś polecić jakąś poznańską burgerownie ? 

nie no dla siebie i Syna 😉 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, tbn napisał(-a):

 

Wręcz przeciwnie, tamten powinien być połączony. Jak się odrzuci dyskusje o kolejkach i Kruku, to zostaje parę zdjęć nadgarsktowych tych samych zegarków tych samych osób. 🤣

Też jestem za połączeniem tych wątków 😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, desmo napisał(-a):

Może jakiś kolega z dostępem do „ maili Dworczyka” wrzuciłby jakiś wątek zegarkowy. Mogłoby być ciekawie…

 

Kto jak kto, ale Ty zapewne mógłbyś być sygnalistą, a jakoś niedawno nawet w UE mieli pchnąć rozporządzenie chroniące sygnalistów. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, logann napisał(-a):

Wątek powinien zmienić nazwę na "klub miłośników płaszczy", bo dużo tu ostatnio o płaszczach, płaszczykach i płaszczeniu :D wrzucił bym zdjęcie jakiegoś rolka, ale niestety nie mam (ani rolka, ani zdjęcia)

 

To ja wrzucę co ze szwagrem już odebraliśmy. Wczoraj podjechaliśmy z Pcimia pociągiem z rodziną (cały wagon zajęliśmy) do Galmoku na zapisy. A dziś już pierwsza dostawa. Przy zapisach pytali nawet dziadka czy był w AK. Potwierdził, ale już nie wyjaśniał, że nie miał na myśli Armii Krajowej tylko Afrika Korps. 😄 

 

bacd772c4366a815935970ca79e39fce.thumb.jpg.dc8742bb1770475fb74b54c4b21efcb8.jpg

 

All-2023-Rolex-New-Models-Live-Photos-hands-on-New-2023-Rolex-Daytona-126500LN-4.thumb.jpg.d84a9bd8de2315794261abf9f184b248.jpg

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, machlo napisał(-a):

 

Kto jak kto, ale Ty zapewne mógłbyś być sygnalistą, a jakoś niedawno nawet w UE mieli pchnąć rozporządzenie chroniące sygnalistów. ;)

Kolego , sygnalista zazwyczaj wywodzi się z zepsutej organizacji…ja jestem zwykłym obywatelem korzystającym ze swoich swobód bo to chyba wolny kraj jest…jeszcze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, memento mori napisał(-a):

 

(...) Przy zapisach pytali nawet dziadka czy był w AK. Potwierdził, ale już nie wyjaśniał, że nie miał na myśli Armii Krajowej tylko Auschwitz Komando. 😄 

 

 

 

Afrika Korps ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, memento mori napisał(-a):

Odkąd istnieje zamieszanie z zapisami w ostatnich latach to chyba pierwszy raz ktoś wspomniał o pytaniu "jakie masz zegarki i gdzie kupione". Myślę, że to była akurat inwencja twórcza tego konkretnego pracownika salonu.

Mojego kumpla odpytali w zeszłym roku. A, że ma zegarków kilkadziesiąt to litania była długa. Zapisał się na Pepsi i DJ szpinak. Wywalił Go z obu list. 😭 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, desmo napisał(-a):

Kolego , sygnalista zazwyczaj wywodzi się z zepsutej organizacji…ja jestem zwykłym obywatelem korzystającym ze swoich swobód bo to chyba wolny kraj jest…jeszcze

 

Moja wypowiedź była pół żartem, pół serio i w luźnym nawiązaniu do terminu sygnalisty, a chodziło mi o to, że taki stary wyjadacz musi wiedzieć to i owo. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, machlo napisał(-a):

 

Kto jak kto, ale Ty zapewne mógłbyś być sygnalistą, a jakoś niedawno nawet w UE mieli pchnąć rozporządzenie chroniące sygnalistów. ;)

Dyrektywa o sygnalistach obowiązuje od grudnia 2021 r.

Nasi oczywiście jej nie implementowali do naszego prawa i w TSUE jest sprawa i może będą kary, czyli norma 😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Dorian06 napisał(-a):

Mojego kumpla odpytali w zeszłym roku. A, że ma zegarków kilkadziesiąt to litania była długa. Zapisał się na Pepsi i DJ szpinak. Wywalił Go z obu list. 😭 

Czytaj: niewystarczająco budował relacje ostatnio🤣.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Dorian06 napisał(-a):

Mojego kumpla odpytali w zeszłym roku. A, że ma zegarków kilkadziesiąt to litania była długa. Zapisał się na Pepsi i DJ szpinak. Wywalił Go z obu list. 😭 

 

Czyli chwalić się, że się ma za dużo też nie dobrze - masz za dużo, więc niech kto inny dostanie, a może fliper, a może ściemniacz. ;)

U mnie na formularzu zapisu pole uwagi jest puste, ale i tak to jest bez znaczenia - mają numer karty klienta, więc mogą sobie sami sprawdzić co, kiedy i za ile kupiłem u nich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Dorian06 napisał(-a):

Mojego kumpla odpytali w zeszłym roku. A, że ma zegarków kilkadziesiąt to litania była długa. Zapisał się na Pepsi i DJ szpinak. Wywalił Go z obu list. 😭 

Pewnie zarząd uznał, że ma dziadka w …

i program „zegarek plus” go nie objął

24 minuty temu, machlo napisał(-a):

 

Moja wypowiedź była pół żartem, pół serio i w luźnym nawiązaniu do terminu sygnalisty, a chodziło mi o to, że taki stary wyjadacz musi wiedzieć to i owo. ;)

Nie musisz mieć stażu czy znajomości wewnątrz, wystarczy posłuchać „co mówią na mieście”

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludziowie, a jak dzwoniła miła Pani z Kruka i sama zapraszała na zapis na zegarek, o który się wcześniej kilkukrotnie dopytywałem to też potem wyrzucają z listy? Dla kolegi pytam 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, moss napisał(-a):

Ludziowie, a jak dzwoniła miła Pani z Kruka i sama zapraszała na zapis na zegarek, o który się wcześniej kilkukrotnie dopytywałem to też potem wyrzucają z listy? Dla kolegi pytam 🙂

 

Może tak być - taka przewrotność: na początku proponują zapis a potem wywalają z zapisu. 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, Dorian06 napisał(-a):

Wywalił Go z obu list

 

Ała to musi boleć, myślałem ze chociaz 1 zapis zostawiają na pociechę :P


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Jan napisał(-a):

 

Ała to musi boleć, myślałem ze chociaz 1 zapis zostawiają na pociechę :P

Oj tam. Trochę czasu tylko stracił. Na wizytę w celu zapisania się😉

A ja myślę, że i mnie odstrzelą z tegorocznego GMT. Żalu nie będzie.

Edytowane przez facecik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, moss napisał(-a):

Ludziowie, a jak dzwoniła miła Pani z Kruka i sama zapraszała na zapis na zegarek, o który się wcześniej kilkukrotnie dopytywałem to też potem wyrzucają z listy? Dla kolegi pytam 🙂

 

Tak. Najczęściej po 1-2 miesiącach, ale znane są też przypadki po 12-18 miesiącach. 

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na np Yacht Mastera TI, GMT Gold są duże szanse, że nie wyrzucą. Na Daytonę i Sky trza mieć i historię i Rolki w kolekcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem w GM. Myślę, wejdę, pośmieję się. Miła Pani powiedziała że już nie ma na nic zapisów. Żadne stalowe. Nawet gdybym był umówiony na godzinę. Najwięcej zapytań była na OP Celebration. Podobno listy zamknięte od wczoraj czyli można było zapisać się JEDNEGO dnia o ile ktoś miał mógł się dodzwonić. Cyrk jak co roku. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minutes ago, sviety said:

Na np Yacht Mastera TI, GMT Gold są duże szanse, że nie wyrzucą. Na Daytonę i Sky trza mieć i historię i Rolki w kolekcji.


A ja otrzymałem info żeby zapisać się na 1908 albo właśnie sky bo z tego raczej nie wyrzuca ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, logann napisał(-a):


A ja otrzymałem info żeby zapisać się na 1908 albo właśnie sky bo z tego raczej nie wyrzuca ;)

Doprecyzuję, że u mnie chodziło o zielonego Sky.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, logann napisał(-a):

 

Płaszcze to się ja przed krukiem gdy coś chcę zamówić z nowości 😭


Wiem że to dowcipny sarkazm, natomiast zupełnie serio, ja się przed nimi nie płaszczę, tylko p.....e ich w całej rozciągłości :)


Lubię divery, nie lubię chronografów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.