Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Bronzo

Jakby co dojrzałem do definitywnej sprzedaży Submarinera 16610. Zdaję sobie sprawę, że wątek żyje teraz czym innym, ale rzucam zajawkę. :)

W weekend pewnie wystawię w wątku sprzedaży. 

308066927_1535991060249919_2316984771930361750_n.thumb.jpeg.562d611320a7c2ed9d9dc84a4f704d0e.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, ArtiGarnek napisał(-a):

Jestem w GM. Myślę, wejdę, pośmieję się. Miła Pani powiedziała że już nie ma na nic zapisów. Żadne stalowe. Nawet gdybym był umówiony na godzinę. Najwięcej zapytań była na OP Celebration. Podobno listy zamknięte od wczoraj czyli można było zapisać się JEDNEGO dnia o ile ktoś miał mógł się dodzwonić. Cyrk jak co roku. 

 

Edytowane przez marcin35
Ja dzisiaj zapisałem się na op 36

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jestem w GM. Myślę, wejdę, pośmieję się. Miła Pani powiedziała że już nie ma na nic zapisów. Żadne stalowe. Nawet gdybym był umówiony na godzinę. Najwięcej zapytań była na OP Celebration. Podobno listy zamknięte od wczoraj czyli można było zapisać się JEDNEGO dnia o ile ktoś miał mógł się dodzwonić. Cyrk jak co roku. 

Powtorze to, co pisalem wczoraj - salon w GM jawi sie, wg Waszych tego- i zeszlorocznych wpisow, jako najbardziej nieprzewidywalny (deliktnie mowiac).

Zapraszamy za rok do Poznamia - personel obu butikow jak zawsze trzyma wysoki poziom kultury osobistej i naszego lokalnego „ordnungu”.

Zdaje sie, ze rowniez Katowice i Gdansk mialy zazwyczaj pochlebne recenzje. Moze to jakas podskorna presja stolicy? Wyzej, dalej szybciej…


bibbi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam na GM nie narzekam. W ogóle na żaden salon W.Kruk w stolicy złego słowa nie powiem, a gdzie indziej nie byłem. Nauczony Waszymi doświadczeniami z zeszłego roku, podjechałem osobiście żeby umówić się na zapis i nalegałem żeby to był pierwszy dzień zapisów, co nie było trudne, bo mieli mnóstwo wolnych miejsc na liście. Jeśli ktoś nie może się pofatygować osobiście, bo ma daleko lub nie może się wyrwać z roboty lub domu, to współczuję, ale takie jest życie, we wszystko trzeba włożyć trochę wysiłku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając do zegarków. Co z Wami miłośnicy marki? 😜 Nikt nie zauważył jeszcze, że po cichu pojawił się Starbucks Light? Ma jaśniejszy/cieplejszy odcień bezela w stylu Kermita. Na stronie już zmienili zdjęcia 🙂 

 

 

IMG_6931.thumb.jpeg.e2811c3187192467531892cc0a8f50be.jpeg

IMG_6930.thumb.jpeg.8c5fcfb277a1c6ec1e6c87b7dbcc99f9.jpeg

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, bibbi napisał(-a):


Powtorze to, co pisalem wczoraj - salon w GM jawi sie, wg Waszych tego- i zeszlorocznych wpisow, jako najbardziej nieprzewidywalny (deliktnie mowiac).

Zapraszamy za rok do Poznamia - personel obu butikow jak zawsze trzyma wysoki poziom kultury osobistej i naszego lokalnego „ordnungu”.

Zdaje sie, ze rowniez Katowice i Gdansk mialy zazwyczaj pochlebne recenzje. Moze to jakas podskorna presja stolicy? Wyzej, dalej szybciej…


bibbi

Jestem umówiony na sobotę na plac konstytucji. Jedyne co mnie interesuje to OP 41 Celebration. Jestem ciekawy samego doświadczenia. Czy tam przynajmniej poczuje się jak obsługiwany klient chcący kupić Rolexa czy też jak uniżony sługa. Skoro już jadę po ludziach płaczących się przed AD to dobrze mieć swoje doświadczenie. Chociaż jako super mi nie zależy więc jak się nie uda to przynajmniej się utwierdzę w swoim przekonaniu że to cyrk. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, memento mori napisał(-a):

Wracając do zegarków. Nikt jeszcze nie wspomniał, że po cichu pojawił się Starbucks Light? Ma jaśniejszy/cieplejszy odcień bezela, jak Kermit. 🙂 

 

Naprawdę?😉 Ktoś to porównywał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, ArtiGarnek napisał(-a):

Jestem umówiony na sobotę na plac konstytucji. Jedyne co mnie interesuje to OP 41 Celebration. Jestem ciekawy samego doświadczenia. Czy tam przynajmniej poczuje się jak obsługiwany klient chcący kupić Rolexa czy też jak uniżony sługa. Skoro już jadę po ludziach płaczących się przed AD to dobrze mieć swoje doświadczenie. Chociaż jako super mi nie zależy więc jak się nie uda to przynajmniej się utwierdzę w swoim przekonaniu że to cyrk. 

Po co sie zapisywac na zegarek, ktorego sie nie otrzyma?

Te turkusy sa tak samo rzadkie jak daytona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, bibbi napisał(-a):


Powtorze to, co pisalem wczoraj - salon w GM jawi sie, wg Waszych tego- i zeszlorocznych wpisow, jako najbardziej nieprzewidywalny (deliktnie mowiac).

Zapraszamy za rok do Poznamia - personel obu butikow jak zawsze trzyma wysoki poziom kultury osobistej i naszego lokalnego „ordnungu”.

Zdaje sie, ze rowniez Katowice i Gdansk mialy zazwyczaj pochlebne recenzje. Moze to jakas podskorna presja stolicy? Wyzej, dalej szybciej…


bibbi

Potwierdzam w Gdańsku bardzo miła i rzeczowa obsługa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wracając do zegarków. Co z Wami miłośnicy marki?  Nikt nie zauważył jeszcze, że po cichu pojawił się Starbucks Light? Ma jaśniejszy/cieplejszy odcień bezela w stylu Kermita. Na stronie już zmienili zdjęcia  
 
 
IMG_6931.thumb.jpeg.e2811c3187192467531892cc0a8f50be.jpeg
IMG_6930.thumb.jpeg.8c5fcfb277a1c6ec1e6c87b7dbcc99f9.jpeg

Czytałem o tym, ale co z tego jak nie zmienili ref. i nie da się go zamówić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś byłem na pl. Konstytucji koło południa.
Chce Explorera. Zapis przyjął KAM. Spytał o posiadane zegarki zakupione w Kruku.
Rozmowa sympatyczna, profesjonalnie.
Choć w SSC dziewczyny bardziej rozmowne, ale się nie dodzwoniłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, memento mori napisał(-a):

Wracając do zegarków. Co z Wami miłośnicy marki? 😜 Nikt nie zauważył jeszcze, że po cichu pojawił się Starbucks Light? Ma jaśniejszy/cieplejszy odcień bezela w stylu Kermita. Na stronie już zmienili zdjęcia 🙂 

 

 

IMG_6931.thumb.jpeg.e2811c3187192467531892cc0a8f50be.jpeg

IMG_6930.thumb.jpeg.8c5fcfb277a1c6ec1e6c87b7dbcc99f9.jpeg

Masz rację.

Wrzucam obecne zdjęcie ze strony oraz screen, który zrobiłem przed zapisem na swój zegarek.

Ten jaśniejszy bardziej mi się podoba.

Screenshot_20230330_185248.jpg

Screenshot_20230330_185305.jpg

I nadgarstkowe przy okazji :)

20230330_185728.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, I_love_britney napisał(-a):

Po co sie zapisywac na zegarek, ktorego sie nie otrzyma?

Te turkusy sa tak samo rzadkie jak daytona.

Kolega był umówiony w GM 30 min po mnie. Zapisał się na Celebration bez problemu chociaż mi mówiła że nawet gdybym był umówiony to i tak mnie nie zapisze. Fajnie kłamią w kruku. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, ArtiGarnek napisał(-a):

Kolega był umówiony w GM 30 min po mnie. Zapisał się na Celebration bez problemu chociaż mi mówiła że nawet gdybym był umówiony to i tak mnie nie zapisze. Fajnie kłamią w kruku. 

Może zapomnieli, że 1 kwietnia dopiero w sobotę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, mrstatler napisał(-a):

Ja dziś byłem na pl. Konstytucji koło południa.
Chce Explorera. Zapis przyjął KAM. Spytał o posiadane zegarki zakupione w Kruku.
Rozmowa sympatyczna, profesjonalnie.
Choć w SSC dziewczyny bardziej rozmowne, ale się nie dodzwoniłem.

Od kiedy oni mają Omegę?! I JLC? Wszytko już zabrali Apart? 

Screenshot_20230330-190441.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, ArtiGarnek napisał(-a):

Od kiedy oni mają Omegę?! I JLC? Wszytko już zabrali Apart? 

Screenshot_20230330-190441.jpg

Omegę na pewno co najmniej od jesieni zeszłego roku ...bo mam wrzuconą jedną do koszyka i czekam (gupi) na rabaty 🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, ArtiGarnek napisał(-a):

Od kiedy oni mają Omegę?! I JLC? Wszytko już zabrali Apart? 

Screenshot_20230330-190441.jpg

 

Od min. 3 lat mają, ale tylko w 2 sklepach. W Aparcie nigdy nie było Omegi.

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, ArtiGarnek napisał(-a):

Od kiedy oni mają Omegę?! I JLC? Wszytko już zabrali Apart? 

Screenshot_20230330-190441.jpg

Apart nadal ma JLC a Omega ma nadal kilku AD w PL. I niech tak zostanie. Przykład Rolexowego cyrku pokazuje, że monopole są szkodliwe. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Bronzo
15 minut temu, ArtiGarnek napisał(-a):

Od kiedy oni mają Omegę?! I JLC? Wszytko już zabrali Apart? 

Screenshot_20230330-190441.jpg

 

Kruk ma już bardzo długo Omegę, w 2019 r. kupowałem od nich Speedmastera, od ręki dostałem 18% rabatu poprzez maila. Stare dobre czasy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, ArtiGarnek napisał(-a):

Kolega był umówiony w GM 30 min po mnie. Zapisał się na Celebration bez problemu chociaż mi mówiła że nawet gdybym był umówiony to i tak mnie nie zapisze. Fajnie kłamią w kruku. 

Bardziej mi chodzi o to, ze te kolorowe OP a szczegolnie turkus sa baaaardzo rzadkie.

Niskie szanse pozniejszego otrzymania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, I_love_britney napisał(-a):

Po co sie zapisywac na zegarek, ktorego sie nie otrzyma?

Te turkusy sa tak samo rzadkie jak daytona.

A mam się zapisać na coś czego nie chce tylko dlatego że może to dostanę? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, ArtiGarnek napisał(-a):

A mam się zapisać na coś czego nie chce tylko dlatego że może to dostanę? 

Nie ma dobrej strategii😅Za

dużo „entuzjastów” zegarków na rynku✌️😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, Krystian napisał(-a):


Czytałem o tym, ale co z tego jak nie zmienili ref. i nie da się go zamówić ;)

 

Poprzedni miał pełną ref. M126610LV-0001 a obecny ma na stronie M126610LV-0002. No ale poprzedniego już nie ma, więc jest tak jak napisałeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Bronzo napisał(-a):

Jakby co dojrzałem do definitywnej sprzedaży Submarinera 16610. Zdaję sobie sprawę, że wątek żyje teraz czym innym, ale rzucam zajawkę. :)

W weekend pewnie wystawię w wątku sprzedaży. 

308066927_1535991060249919_2316984771930361750_n.thumb.jpeg.562d611320a7c2ed9d9dc84a4f704d0e.jpeg


Znudził się? Imo najładniejszy, tj. najbardziej proporcjonalny Sub w historii.


Lubię divery, nie lubię chronografów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.