Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

55 minut temu, desmo napisał(-a):

Hubert, daj spokój. W sytuacji gdy nie wszyscy mamy okazję się spotkać takie zdjęcie dodaje „głębi” „naszej znajomości”….masz info nt gustów samochodowych, muzycznych, stylu jazdy a szerzej stosunku jadącego do przepisów 😉 itd…choć ja akurat kolegę poznałem i ma niepospolity gust zegarkowy. Co prawda jedzie po Rolexa więc tu coś może się „ popsuć” 😎

Ja mam ten „problem”, że jeśli kupię kolejnego Rolexa, to nie mam jak wpisać się w tradycję zdjęcia z drogi, bo do salonu mam 5 przystanków metra, a tak się po mieście poruszam. No chyba że zdjęcie zza kierownicy roweru zrobię, ale to się chyba nie liczy 🤣. Ew. wyjadę za miasto i jakąś pustą drogę sfotografuję. Czego to się dla Rolexa nie robi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problemów nie da się rozwiązać na tym samym poziomie świadomości, który je wykreował. 😅


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiedziałem że zdjęcie musi być z auta 😱 myślałem że po prostu z drogi po


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, beniowski napisał(-a):

Ja mam ten „problem”, że jeśli kupię kolejnego Rolexa, to nie mam jak wpisać się w tradycję zdjęcia z drogi, bo do salonu mam 5 przystanków metra, a tak się po mieście poruszam. No chyba że zdjęcie zza kierownicy roweru zrobię, ale to się chyba nie liczy 🤣. Ew. wyjadę za miasto i jakąś pustą drogę sfotografuję. Czego to się dla Rolexa nie robi.

Rower to świetny pomysł, sam taki miałem ale ostatecznie do Niemiec jeżdżę samochodem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rower to świetny pomysł, sam taki miałem ale ostatecznie do Niemiec jeżdżę samochodem.

Cienias :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Jan napisał(-a):

nie wiedziałem że zdjęcie musi być z auta 😱 myślałem że po prostu z drogi po

Sprzed, sprzed! Co ty wiesz o budowaniu napięcia 😂.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Krystian napisał(-a):


Cienias :D

Ja tam koledze nie bronię „ kochać się” w urologach i proktologach 😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, facecik napisał(-a):

Najlepszy materiał na blat kuchenny.

OK, jeden z lepszych.


Tu można polemizować. Aktualnie sam wybieram. Kamień jednak ma to do siebie, że może nasiąknąć jak wyleje się kawa, wino, itp. No i musi mieć 3 cm. Aktualnie skłaniam się ku materiałowi Corian. Jeśli ktoś ma jakieś fajne spostrzeżenia w tym temacie, piszcie na priv. 


Lubię divery, nie lubię chronografów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, tomekr89 napisał(-a):


Tu można polemizować. Aktualnie sam wybieram. Kamień jednak ma to do siebie, że może nasiąknąć jak wyleje się kawa, wino, itp. No i musi mieć 3 cm. Aktualnie skłaniam się ku materiałowi Corian. Jeśli ktoś ma jakieś fajne spostrzeżenia w tym temacie, piszcie na priv. 

Granit się impregnuje. Ja to zrobiłem raz w ciągu 15 lat 😊. Corian jest o tyle fajny, że można z niego robić różne kształty, ale ja nie polecam, bo jest plastyczny, chleba na nim bym nie kroił, bo zostaną ślady. Owszem można go szlifować. Pył ze szlifowania jest szkodliwy (podobno). Sprzedawcy tego specyfiku powiedzą że jest najlepszy na świecie. EOT jak dla mnie. 

12 minut temu, tomekr89 napisał(-a):


Tu można polemizować. Aktualnie sam wybieram. Kamień jednak ma to do siebie, że może nasiąknąć jak wyleje się kawa, wino, itp. No i musi mieć 3 cm. Aktualnie skłaniam się ku materiałowi Corian. Jeśli ktoś ma jakieś fajne spostrzeżenia w tym temacie, piszcie na priv. 

Na wyspie kuchennej mam taflę 200x80 o grubości 2 cm. Daje radę od 2 lat.

Edytowane przez facecik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, facecik napisał(-a):

Granit się impregnuje. Ja to zrobiłem raz w ciągu 15 lat 😊. Corian jest o tyle fajny, że można z niego robić różne kształty, ale ja nie polecam, bo jest plastyczny, chleba na nim bym nie kroił, bo zostaną ślady. Owszem można go szlifować. Pył ze szlifowania jest szkodliwy (podobno). Sprzedawcy tego specyfiku powiedzą że jest najlepszy na świecie. EOT jak dla mnie. 

Co do materiałów na blat ciekawym rozwiązaniem jest dekton. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, pixa_ns napisał(-a):

Co do materiałów na blat ciekawym rozwiązaniem jest dekton. 

Ciekawy materiał. Czas pokaże jak to się użytkuje. Podobnie jak z nowymi mechanizmami Rolexa, np. 7140. Jak przewidujecie, kiedy będą pierwsze telefony dotyczące zapisów ("najmocniej przepraszamy, ale...").

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, facecik napisał(-a):

Granit się impregnuje. Ja to zrobiłem raz w ciągu 15 lat 😊. Corian jest o tyle fajny, że można z niego robić różne kształty, ale ja nie polecam, bo jest plastyczny, chleba na nim bym nie kroił, bo zostaną ślady. Owszem można go szlifować. Pył ze szlifowania jest szkodliwy (podobno). Sprzedawcy tego specyfiku powiedzą że jest najlepszy na świecie. EOT jak dla mnie. 

Na wyspie kuchennej mam taflę 200x80 o grubości 2 cm. Daje radę od 2 lat.

Mam corian 15 lat i nie narzekam…rozne wygibasy ktore zona chciala tylko tym mozna bylo zrobic… nie rysuje mi sie ale tez nie kroje na blacie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Lukasz23212 napisał(-a):

Mam corian 15 lat i nie narzekam…rozne wygibasy ktore zona chciala tylko tym mozna bylo zrobic… nie rysuje mi sie ale tez nie kroje na blacie…

No i weź tu bądź mądry człowieku😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje! No i świetny sprzęt w tle


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, PiotrekL napisał(-a):

Jaka żywa dyskusja się rozwinęła 😉Wrzucam bez torby, bo jej po prostu nie wziąłem. Nie jest mi potrzebna. Światło słabe. Termin wpisu na listę 18.12.2021. Zamawiany w Poznaniu. 

 

No i graty, człowieku! Dzięki za oszczędzenie niepotrzebnego klikania!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, facecik napisał(-a):

No i weź tu bądź mądry człowieku😉

Gdzie indziej mam drewno jako blat i drewno zamiast plytek w kuchni i tez jest ok… nie przywiązuje do tego wagi…zona chce to ma…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Lukasz23212 napisał(-a):

Gdzie indziej mam drewno jako blat i drewno zamiast plytek w kuchni i tez jest ok… nie przywiązuje do tego wagi…zona chce to ma…

Aleś Ty zgodny. U mnie w domu to ja musiałem o wszystkim decydować. Żona miała wywalone, wprowadziła się na gotowe. I wtedy się zaczęło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, facecik napisał(-a):

Aleś Ty zgodny. U mnie w domu to ja musiałem o wszystkim decydować. Żona miała wywalone, wprowadziła się na gotowe. I wtedy się zaczęło...

 Ja zawsze robie tak: projektuj jak chcesz co chcesz i kiedy chcesz. Ja tylko place… 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jaka żywa dyskusja się rozwinęła Wrzucam bez torby, bo jej po prostu nie wziąłem. Nie jest mi potrzebna. Światło słabe. Termin wpisu na listę 18.12.2021. Zamawiany w Poznaniu. 
Przy okazji zapytałem o zainteresowanie nowymi referencjami. Podobno bardzo duże. Bardzo miłe Panie oraz szybko i sprawnie skrócona bransoleta.
20230407_192518.thumb.jpg.d4754505d191c5b54c590cc5388cd764.jpg

Gratulacje. Bardzo fajny.
Stary Browar?

U mnie dzisiaj najpierw zegarek z konkurencyjnego wątku, a teraz:

DAE0-C515-0-A49-4729-BCE9-57-D5397-AE27-F.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odbiór w Posnani. Do Starego Browaru jeszcze nie udało mi się dojechać. 


The Ringing of The Division Bell Had Begun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, PiotrekL napisał(-a):

Jaka żywa dyskusja się rozwinęła 😉Wrzucam bez torby, bo jej po prostu nie wziąłem. Nie jest mi potrzebna. Światło słabe. Termin wpisu na listę 18.12.2021. Zamawiany w Poznaniu. 

Przy okazji zapytałem o zainteresowanie nowymi referencjami. Podobno bardzo duże. Bardzo miłe Panie oraz szybko i sprawnie skrócona bransoleta.

20230407_192518.jpg

Gratulacje.  Ładny YM. Pokaż później tarczę przy słoneczku.

ps

Dyskusje to byś tu rozwinął, jak napisałbyś, że zapisałeś się 5.04.2023 🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, PiotrekL napisał(-a):

Jaka żywa dyskusja się rozwinęła 😉Wrzucam bez torby, bo jej po prostu nie wziąłem. Nie jest mi potrzebna. Światło słabe. Termin wpisu na listę 18.12.2021. Zamawiany w Poznaniu. 

Przy okazji zapytałem o zainteresowanie nowymi referencjami. Podobno bardzo duże. Bardzo miłe Panie oraz szybko i sprawnie skrócona bransoleta.

20230407_192518.jpg

Gratuluję! Ta tarcza wymiata. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, sviety napisał(-a):

Dyskusje to byś tu rozwinął, jak napisałbyś, że zapisałeś się 5.04.2023 🤣

To ostatnio wdzięczny model do zapisu z serii profi. Jak odbierałem inny zegarek z serwisu w Raffles, proponowano mi zapis na ten właśnie zegarek. Sądząc z wpisów na forum, nie byłem odosobnionym przypadkiem - na YM można się zapisywać w WKruk. A jeśli chodzi o termin odbioru - przecież widomo, że to loteria. Loteria dla szaraczków. Dla wtajemniczonych pewnie są inne zasady😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.