Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, pdb napisał(-a):

Znasz kogoś, kto go tam odebrał? Technicznie mają go na stronie, ale nie kojarzę nikogo, kto by tam kupił.

Niemniej jednak, nawet jeśli, to pewnie też trzeba mieć niezłą historię zakupową.

Ja znam, jubitom jak kruk/Śliwiński ma dostawy zarówno eda, jak i Snoopiego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Lukasz23212 napisał(-a):

Chce miec jedna omege w kolekcji i na razie pada na ed white. Wiem ze sie czeka ok 2 lat… ceramika, szafir, mala produkcja, produkcja przez jednego zegarmistrza, brak ochrony przyciskow i koronki, rozmiar 39,7 to sa zalety nie do obejscia… jeszcze sam napis „omega speedmaster” i nic wiecej jest najlepszy…  

Na bazarku masz nówkę w cenie katalogowej. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe porównanie "starej" ceramicznej Daytony 116500LN vs 126500LN. Najnowszy wypust został powiększony o cały 1mm, do 39,88mm. Więcej szczegółów tutaj: https://www.ablogtowatch.com/the-definitive-guide-to-the-2023-steel-rolex-daytona-watch-vs-previous-116500ln-version/

2023-Steel-Rolex-Daytona-Comparison-wristshot-1140x1741-01.jpeg


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, mario1971 napisał(-a):

Ciekawe porównanie "starej" ceramicznej Daytony 116500LN vs 126500LN. Najnowszy wypust został powiększony o cały 1mm, do 39,88mm. 

 

 Dzięki ! Będzie co czytać.


" Nikomu nieznane tajemne serce zegara " - Elias Canetti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Just1MoreWatch napisał(-a):

Podrzucisz mi proszę linka?

 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, mario1971 napisał(-a):

 

Kurde, chyba jeszcze głowa ciężka po weekendzie 😅

Myślałem, że mowa o snoopy'm i już się podekscytowałem.

Dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 hour ago, mario1971 said:

 

Ale to chyba nie jest cena katalogowa Mario? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest. 


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, pdb napisał(-a):

chyba....Bo teraz powiedziałbym, że przestaję być z uwagi na to jak Omega odjechała z cenami...jednocześnie nie oferując nic nowego, co by do niej przyciągało. Jeśli teraz za ciekawy zegarek mam płacić w retailu ponad 40k PLN to widzę kilka lepszych opcji i wolę budować historię zakupową w Kruku niż w butiku Omegi. Do tego widzę coraz bardziej, że poza Ed White i Snoopy nie ma zegarków na które ludzie czekają - wszystkie "hot" referencje wprowadzone w poprzednim roku leżą na półkach i w butiku i w AD.

 

Co za czasy. Omega zawsze robiła „ fajne zegarki” i kupowało się je bo chciało się mieć Omegę. Teraz jak widać to nie wystarczy. Teraz zegarek może być „ nieważne jaki” byleby był niedostępny. Szukaj limitek z zakończonej produkcji. One wszystkie są już „niedostępne”. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, KrysH napisał(-a):

Ale to chyba nie jest cena katalogowa Mario? 

No dobra, katalogowa jest o 100zł niższa. 😅


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, tomekr89 napisał(-a):



Tu chodzi o pokrycie stali folią - ona jest warstwą ochronna i w razie czego zbiera rysy, które samoczynnie się regenerują. To dość stara technologia, stała się popularna dopiero jak ludzie zaczęli auta oklejać. 
7:15 



Mimo wszystko naklejanie tego na zegarek to w mojej opinii przesada. Moje Rolexy to woły robocze, pełen zarysowań, śladów użytkowania, itd. i wiecie co? W ogóle mi to nie przeszkadza. Pewnie jak może kiedyś kupię A. Lange & Sohne to będę na niego chuchał i dmuchał, ale zegarek codzienny to narzędzie codziennego użytku, nie mam zamiaru ich nigdy sprzedawać, więc lżej mi się żyje jak nie przejmuję się zarysowanym zapięciem, itp.

 

Ciekawe i do zegarków to chyba przesada.

 

Zresztą zawsze mnie to zastanawiało nawet w przypadku samochodów po co to ludzie robią. Jaki jest w takim razie sens lakierowania auta skoro później się je okleja folią...


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, pisar napisał(-a):

 

Ciekawe i do zegarków to chyba przesada.

 

Zresztą zawsze mnie to zastanawiało nawet w przypadku samochodów po co to ludzie robią. Jaki jest w takim razie sens lakierowania auta skoro później się je okleja folią...

Ludzie kupują drogi telefon i za minutę go pakują w pokrowiec, ba, oklejają folią ekran; podobnie laptopy. Takie czasy.

Edytowane przez beniowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdziwy macho z ulubionym mechanikiem na łapie rąbie drewno do kominka, a w kieszeni nosi tylko gruby bilon. 

343094391_181647631415220_5628188701609896788_n.jpg.8ab82063e999fd11b927e6cabf424b91.jpg


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, mario1971 napisał(-a):

Prawdziwy macho z ulubionym mechanikiem na łapie rąbie drewno do kominka, a w kieszeni nosi tylko gruby bilon. 

 

Kurczę, muszę trochę bilonu nazbierać, bo od 4 lat nawet gotówki przy sobie nie miałem. Ba, kominka nawet nie mam. Marne szanse zostania macho, jak widzę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rób to co potrafisz, nasz niestrudzony Koszałku Opałku. 🙂


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, pisar napisał(-a):

 

Ciekawe i do zegarków to chyba przesada.

 

Zresztą zawsze mnie to zastanawiało nawet w przypadku samochodów po co to ludzie robią. Jaki jest w takim razie sens lakierowania auta skoro później się je okleja folią...

 

Piotrze.

Prosty przykład ode mnie. Auto w leasingu z opcja zwrotu po zakończeniu umowy. Niby gwarantowana kwota odkupu przez leasing. Przyjeżdża smutny pan w garniturze z dekry. Robi kilkadziesiąt zdjęć, w tym również odprysków (szczególnie na masce), które powstają od drobnych kamyczków przy prędkościach autostradowych wyrzucanych przez koła samochodów jadących przed nami. Efekt ...obniżona wartość pojazdu o kilkanaście tysięcy złotych. Więc jak dla mnie warto ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, mario1971 napisał(-a):

Rób to co potrafisz, nasz niestrudzony Koszałku Opałku. 🙂

????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Bronzo

Po 5 dniach z Garminem w trybie ekspedycji dobrze jest wreszcie wrócić do korony :) 

8223681E-0320-4E82-ABF9-356313C78F0C.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, KrysH napisał(-a):

Ale to chyba nie jest cena katalogowa Mario? 

Pojawił się drugi Ed White na bazarku - nowy, tym razem poniżej metki.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minutes ago, mario1971 said:

Pojawił się drugi Ed White na bazarku - nowy, tym razem poniżej metki.

Hmm... Metka na Ed White jest 65k - chyba ze się mylę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto pamięta L2L starszej ceramicznej Daytony? Nowa będzie dłuższa tak na oko o jakieś 3~4mm. 

2023-Steel-Rolex-Daytona-vs-2022-Steel-Rolex-Daytona-Comparison-GIF.gif

2023-Steel-Rolex-Daytona-Watch-Comparison-4-1024x599-01.jpeg


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.