Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

23 minuty temu, Burns napisał(-a):

Nim szambo o kwintesencjach, DNA, RNA i prawdziwym dnie wylej się proponuję zadać Mariuszowi jedno pytanie. Tylko chyba musi jeszcze poobcować z tym zegarkiem a my musimy poczekać, bo to za szybko na obiektywizm.

 

Mariusz zrób recenzję w kilkunastu zdaniach i zestaw Daytonę vs Omega Snoopy (masz ją jeszcze?) i to pod każdym względem, bryła koperty, wygoda noszenia, jakość wykonania, czytelność i co tam przyjdzie ci jeszcze do głowy.

Marcin, staram się udoskonalać moją kolekcję, w której jest miejsce tylko na jedno chrono. Daytona zajęła miejsce Omegi, tak więc recenzji porównawczej nie będzie. Mogę tylko powiedzieć, że Snoopiego będę miło wspominał. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, desmo napisał(-a):

Kolega Burns mimowolnie trafił w punkt … DNA Rolexa to wieczny hejt ze strony drugiej połowy ludzkości 

 

Ten pan mi się skojarzył. ;)

r/Watches - [Humor] "Rolex - The watch of choice for all the worlds asses" says Jeremy Clarkson while flashing his Omega

 

Ale trochę racji miał, dzisiejsza przeciętna klientela Roleksa nie cieszy się dobrą opinią. 

23 minuty temu, mario1971 napisał(-a):

Marcin, staram się udoskonalać moją kolekcję, w której jest miejsce tylko na jedno chrono. Daytona zajęła miejsce Omegi, tak więc recenzji porównawczej nie będzie. Mogę tylko powiedzieć, że Snoopiego będę miło wspominał. 

 

Dobry argument do dyskusji, czemu jednak Snoopy powinien być sprzedawany w Butiku tylko. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, mario1971 napisał(-a):

Marcin, staram się udoskonalać moją kolekcję, w której jest miejsce tylko na jedno chrono. Daytona zajęła miejsce Omegi, tak więc recenzji porównawczej nie będzie. Mogę tylko powiedzieć, że Snoopiego będę miło wspominał. 

To niewiele masz do powiedzenia 🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, tbn napisał(-a):

Dobry argument do dyskusji, czemu jednak Snoopy powinien być sprzedawany w Butiku tylko. 

Ja tam lubię bawić się zegarkami, a tego typu dyskusje pozostawiam innym. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, mario1971 napisał(-a):

Ja tam lubię bawić się zegarkami, a tego typu dyskusje pozostawiam innym. 

 

Przecież ci nie wypominam, że flipujesz z zyskiem. Chodzi mi tylko o politykę Omegi dla tej referencji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Burns napisał(-a):

To niewiele masz do powiedzenia 🤣

Marcin, o jakości wykonania Snoopiego pisałem w wątku Omegi. Zajrzyj tam, a wszystkiego się dowiesz. Daytonę opiszę za jakiś czas, jak chwilę z nią poobcuję. 

1 minutę temu, tbn napisał(-a):

 

Przecież ci nie wypominam, że flipujesz z zyskiem. Chodzi mi tylko o politykę Omegi dla tej referencji.

Serio? 🤔 Irytuje mnie zaglądanie do kieszeni nieswojego płaszcza, co w przypadku niektórych piszących staje się chlebem powszednim.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, mario1971 napisał(-a):

Marcin, o jakości wykonania Snoopiego pisałem w wątku Omegi. Zajrzyj tam, a wszystkiego się dowiesz. Daytonę opiszę za jakiś czas, jak chwilę z nią poobcuję. 

Serio? 🤔 Irytuje mnie zaglądanie do kieszeni nieswojego płaszcza, co w przypadku niektórych piszących staje się chlebem powszednim.

 

Chyba za bardzo jesteś zapatrzony w swoją kieszeń, skoro wydaje ci się, że każdego interesuje co w niej masz. Spuść sobie z balonu czasem trochę powietrza, bo się to o śmieszność ociera. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, tbn napisał(-a):

 

Chyba za bardzo jesteś zapatrzony w swoją kieszeń, skoro wydaje ci się, że każdego interesuje co w niej masz. Spuść sobie z balonu czasem trochę powietrza, bo się to o śmieszność ociera. 

Widzisz, jesteś kolejną osobą, która pisze o flipowaniu i zarabianiu, próbuje umoralniać i odpala flary, a jak Ci się zwróci uwagę, że nie o tym jest ten wątek, próbujesz mnie pouczać. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, zapomniałem, że wątek jest do zdjęć nadgarstkowych i gratulacji... Nikt cię nie zmusza w uczestniczeniu w dyskusji na tematy, które cię nie interesują. Po raz kolejny ci piszę, spróbuj się skupić na treści, a nie doszukiwać się referencji do twojej osoby, która mnie kompletnie nie obchodzi. Twój przypadek pokazuje,że dystrybucja przez AD sprawia, że poszukiwany przez miłośników model trafia do przypadkowych osób, które z marką nie specjalnie chcą mieć coś wspólnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, tbn napisał(-a):

No tak, zapomniałem, że wątek jest do zdjęć nadgarstkowych i gratulacji... Nikt cię nie zmusza w uczestniczeniu w dyskusji na tematy, które cię nie interesują. Po raz kolejny ci piszę, spróbuj się skupić na treści, a nie doszukiwać się referencji do twojej osoby, która mnie kompletnie nie obchodzi. Twój przypadek pokazuje,że dystrybucja przez AD sprawia, że poszukiwany przez miłośników model trafia do przypadkowych osób, które z marką nie specjalnie chcą mieć coś wspólnego.

Dla mnie Snnopy to taka fajna i śmieszna zabawka (przez logo Snoopy’ego)  i patrząc na kolekcję Mariusza tak mi się wydawało że nie zagrzeje u niego za długo miejsca.

 

Natomiast nikomu nie można zakazać kupowania i następnie odsprzedaży zegarka - komunę już przerabialiśmy i wystarczy. 

Edytowane przez beniowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, tbn napisał(-a):

No tak, zapomniałem, że wątek jest do zdjęć nadgarstkowych i gratulacji... Nikt cię nie zmusza w uczestniczeniu w dyskusji na tematy, które cię nie interesują. Po raz kolejny ci piszę, spróbuj się skupić na treści, a nie doszukiwać się referencji do twojej osoby, która mnie kompletnie nie obchodzi. Twój przypadek pokazuje,że dystrybucja przez AD sprawia, że poszukiwany przez miłośników model trafia do przypadkowych osób, które z marką nie specjalnie chcą mieć coś wspólnego.

Niby Cię moja osoba nie obchodzi, ale omawiasz pewne wzory zachowań konkretnie na mnie. Robisz to w sposób jawny, niczym sygnalista z czasów PRL. 

Z drugiej strony chciałbyś wprowadzić ostrzejsze rygory zakupu topowych modeli Omegi wzorem AD Rolex. Uważasz, że polityka AD Rolex jest słuszna? 

Piszesz też o przypadkowych osobach i wskazujesz na mnie.... słabe to. 

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, mario1971 napisał(-a):

Niby Cię moja osoba nie obchodzi, ale omawiasz pewne wzory zachowań konkretnie na mnie. Robisz to w sposób jawny, niczym sygnalista z czasów PRL. 

 

Bo wpadasz moim zdaniem w klasyczny profil forumowego miłośnika zegarków Rolex. Jeśli udzielasz się publicznie, to chyba możesz oczekiwać, że są "niemili" ludzie, którzy mają inną opinię i ją bezczelnie wygłoszą. Co do PRL to nie wiem niestety, nie pamiętam z tego okresu zbyt wiele. Może dlatego ciężko nam się rozmawia, mnie ukształtowały inne czasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki dajcie sobie na luz , naprawdę . Spotkajcie się może przy wódeczce czy piwku i wyjaśnijcie sobie wszystko w 4 oczy bo, nie chce nikogo urazić , ale wasze przepychanki robią się troszkę żenujące 🤪

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jak czytam to podskubywanie @mario1971 za wymianę Snoopiego na Daytonę, to mam przed oczami dziewczyny na grupie sprzedażowej sukienek „och, och, czemu nie odesłałaś do sklepu jak ci nie pasowała, tylko sama dalej sprzedałaś? Ponosiłaś, poszpanowałaś i teraz zarabiasz jeszcze na tym może, co? To po co w ogóle ją kupiłaś, trzeba było zostawić w sklepie dla innych”; „jak mogłaś jej nie chcieć?”

No tak jakby - kupione? Prawo własności przeniesione? I git. Właściciel ma pełne prawo do dysponowania swoją własnością. 😇

 Fliperow sama nie lubię, ale reorganizowanie własnej kolekcji ciężko fiperstwem nazwać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś w tym jest. Miłośnicy zegarków są jak próżne panienki, zazdroszczące (ale tylko pozytywnie) innym.  😆

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, AKPS napisał(-a):

Jak jak czytam to podskubywanie @mario1971 za wymianę Snoopiego na Daytonę, to mam przed oczami dziewczyny na grupie sprzedażowej sukienek „och, och, czemu nie odesłałaś do sklepu jak ci nie pasowała, tylko sama dalej sprzedałaś? Ponosiłaś, poszpanowałaś i teraz zarabiasz jeszcze na tym może, co? To po co w ogóle ją kupiłaś, trzeba było zostawić w sklepie dla innych”; „jak mogłaś jej nie chcieć?”

No tak jakby - kupione? Prawo własności przeniesione? I git. Właściciel ma pełne prawo do dysponowania swoją własnością. 😇

 Fliperow sama nie lubię, ale reorganizowanie własnej kolekcji ciężko fiperstwem nazwać. 

A to trzeba sprawdzić czy minęło pół roku i czy uiścił opłatę skarbową 🤣

 

A poważnie nie udało się wrócić co niektórym na merytoryczne tory.

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Burns napisał(-a):

A to trzeba sprawdzić czy minęło pół roku i czy uiścił opłatę skarbową 🤣

Marcin, znasz mnie, masz moje dane - zawsze możesz odpalić racę do US. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, mario1971 napisał(-a):

Marcin, znasz mnie, masz moje dane - zawsze możesz odpalić racę do US. 

Ty też mnie znasz 🤣 szukaj dalej gdzie indziej. Co mnie interesowało to napisałem czy dana Omega jest w twojej opinii w stanie nawiązać walkę z Daytoną, innych pytań nie mam.

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@tbn, klasyczny profil forumowego miłośnika zegarków Rolex to jaki dokładnie jest? Podaj wzór DNA - profil psychologiczny.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Burns napisał(-a):

Ty też mnie znasz 🤣 szukaj dalej gdzie indziej. Co mnie interesowało to napisałem czy dana Omega jest w twojej opinii w stanie nawiązać walkę z Daytoną, innych pytań nie mam.

Aby móc porównać oba te zegarki, trzebaby najpierw zapomnieć jakie loga mają na tarczy. Inaczej z reguły wygra Rolex, bo to Rolex, a Omegi jeszcze niedawno były połowe tańsze i mało kto zauważa jakie gruntowne zmiany wprowadzili.

Edytowane przez sanik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie w ciągu paru dni pojawię się w Poznaniu i odwiedzę Kolegę Mariusza. Możemy na szybko zrobić małe porównanie Daytony z tym chronografem. Szkoda tylko, że zdjąłem bransoletę, byłoby bardziej miarodajnie.

IMG_20230520_1152578.thumb.jpg.d95cd65a8a4889e2a306a178354d1a19.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, sanik napisał(-a):

Aby móc porównać oba te zegarki, trzebaby najpierw zapomnieć jakie loga mają na tarczy. Inaczej z reguły wygra Rolex, bo to Rolex, a Omegi jeszcze niedawno były połowe tańsze i mało kto zauważa jakie gruntowne zmiany wprowadzili.

Eee tam, zależy kto i z jakimi intencjami ocenia… na fratello zawsze wygrywa Omega tak jak wg Motorrad najlepsze motocykle robi BMW …

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Lukasz23212 napisał(-a):

jakos nie powala mnie ten zegarek

 

Łukasz, może powinieneś założyć/zmienić okulary ? Ja przed chwilą założyłem nowo wyrobione patrzałki (po 4 ? 5 latach od poprzedniej  zmiany) i mnie znienacka przy kawce olśniło jakiego mam fajnego sikora.

Udanej soboty !

IMG_20230520_120112.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, facecik napisał(-a):

Pewnie w ciągu paru dni pojawię się w Poznaniu i odwiedzę Kolegę Mariusza. Możemy na szybko zrobić małe porównanie Daytony z tym chronografem. Szkoda tylko, że zdjąłem bransoletę, byłoby bardziej miarodajnie.

IMG_20230520_1152578.thumb.jpg.d95cd65a8a4889e2a306a178354d1a19.jpg

Zawsze możesz zmienić na bransoletę. 

Forum czasem wymaga poświęceń.  :D


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, mroova napisał(-a):

 

Łukasz, może powinieneś założyć/zmienić okulary ? Ja przed chwilą założyłem nowo wyrobione patrzałki (po 4 ? 5 latach od poprzedniej  zmiany) i mnie znienacka przy kawce olśniło jakiego mam fajnego sikora.

Udanej soboty !

IMG_20230520_120112.jpg

Jeszcze w miare mlody jestem to wzrok mam dobry🙂… moje oczy tylko pepsi na jubilee  (lub starsze ref )przyjmują za pewnik ladnego zegarka jesli chodzi o „suby”…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.