Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, KrysH napisał(-a):

 

Nie dość ze zegarki tej samej firmy to jeszcze wózki !! 😆

Widocznie to coś znaczy dla wtajemniczonych. Kiedyś były samochody do zegarka, teraz są wózki😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Dayton to ja chcę taką: mnie z wiekiem bierze na złoto i świecidełka 😁.

 

 

6410DD63-D2FA-43B3-9124-33922C811765.jpeg

25EA3DE1-9B5F-4FB8-BAC5-CF63B3B58512.jpeg

48D12E19-7292-46B2-96E0-5224DD765004.jpeg

3FAC9E4C-600B-40B8-A259-66A144855243.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, beniowski napisał(-a):

Z Dayton to ja chcę taką: mnie z wiekiem bierze na złoto i świecidełka 😁.

 

 

6410DD63-D2FA-43B3-9124-33922C811765.jpeg

25EA3DE1-9B5F-4FB8-BAC5-CF63B3B58512.jpeg

48D12E19-7292-46B2-96E0-5224DD765004.jpeg

3FAC9E4C-600B-40B8-A259-66A144855243.jpeg

Ponoś ten odważnik z godzinkę to zmienisz zdanie. Złoto na bransolecie to udręka ( słowo pochodzi chyba od zwrotu udręczona ręka ) 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 hour ago, beniowski said:

Dzisiaj na wyjście pół bling bling, bo jednak bez bransolety😀.

 

IMG_2716.jpeg

IMG_2715.jpeg

Piękny !

3 minutes ago, mrstatler said:

Nowy w domu :) 3791553dd3d16a71ed5f793fddaf75b5.jpg

Gratulacje! Kocham ten zegarek, jest na prawdę wyjątkowy. Jak pierwsze wrażenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Bronzo
9 minut temu, mrstatler napisał(-a):

Nowy w domu :) 3791553dd3d16a71ed5f793fddaf75b5.jpg

Gratulacje! :) to ten ze Szczecina? 

4 godziny temu, facecik napisał(-a):

Widocznie to coś znaczy dla wtajemniczonych. Kiedyś były samochody do zegarka, teraz są wózki😉

 

Samochody już były :D teraz zmiana kierownicy na odpowiednie wózki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minutes ago, desmo said:

Ponoś ten odważnik z godzinkę to zmienisz zdanie. Złoto na bransolecie to udręka ( słowo pochodzi chyba od zwrotu udręczona ręka ) 😉

Haha fajnie to ująłeś ale chyba zależy od zegarka i osoby mimo wszystko. Mialem ostatnio 116509 na ręku (fakt nie cały dzień ale jakieś dobre 45min) i nie uważam żeby męczyła rękę. Waga była idealnie rozprowadzona czuła się całkiem podobnie jak moja była two-tone. Jedyna różnica była jak ja trzymałem w dłoni - wtedy czuć było wagę!! 

IMG_1639.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, KrysH napisał(-a):

Haha fajnie to ująłeś ale chyba zależy od zegarka i osoby mimo wszystko. Mialem ostatnio 116509 na ręku (fakt nie cały dzień ale jakieś dobre 45min) i nie uważam żeby męczyła rękę. Waga była idealnie rozprowadzona czuła się całkiem podobnie jak moja była two-tone. Jedyna różnica była jak ja trzymałem w dłoni - wtedy czuć było wagę!! 

IMG_1639.jpeg

No ja już za wygodny jestem. Mając do wyboru stal i złoto wybiorę stal nie tylko z powodu ceny. Choć W.Kruk robi wszystko żeby tego wyboru nie było. Na szczęście świat pełen jest fajnych dajwerów i chrono których nie ma W.Kruk. Zenith, IWC , Breitling ostatnio mocno zyskały w moich oczach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Bronzo napisał(-a):

 

Samochody już były :D teraz zmiana kierownicy na odpowiednie wózki ;)

 

Jak sobie już pisaliśmy również właściwe planowanie ferii zimowych 😉 Niech dziecko zdrowo rośnie, nie obejrzysz się jak szybko będziesz w podobnej sytuacji:

IMG_20221128_083251.jpg

Screenshot_2023-05-20-20-57-57-535_com.miui.gallery.jpg

Edytowane przez mroova

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, desmo napisał(-a):

No ja już za wygodny jestem. Mając do wyboru stal i złoto wybiorę stal nie tylko z powodu ceny. Choć W.Kruk robi wszystko żeby tego wyboru nie było. Na szczęście świat pełen jest fajnych dajwerów i chrono których nie ma W.Kruk. Zenith, IWC , Breitling ostatnio mocno zyskały w moich oczach.

DD na pasku jest superlekki - nie czuć różnicy między stalą a złotem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, beniowski napisał(-a):

DD na pasku jest superlekki - nie czuć różnicy między stalą a złotem.

Naturalnie mówię o zestawie ze złotą bransoletą. Garniturowcom na Ali nie mówię „Nie”…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 hour ago, desmo said:

No ja już za wygodny jestem. Mając do wyboru stal i złoto wybiorę stal nie tylko z powodu ceny. Choć W.Kruk robi wszystko żeby tego wyboru nie było. Na szczęście świat pełen jest fajnych dajwerów i chrono których nie ma W.Kruk. Zenith, IWC , Breitling ostatnio mocno zyskały w moich oczach.

Masz doświadczenie. 
 

Ja tez ostatnio polubiłem Breitlinga ale wciąż jakoś nie mogę się przekonać  - zawsze „coś”, jak nie rozmiar to mechanizm… Podaj proszę może jakieś konkretne modele/referencje to chętnie spojrzę! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 19.05.2023 o 09:34, TomASH napisał(-a):

Polar jest czytelny, ale czy bardziej od Explorera 39 z matową tarczą? 

Tylko teoretycznie (bo nie widziałem na żywo) nowy YM powinien być najczytelniejszy - wszystko na tarczy jest troszkę "oversized". 

 

Nie miałem okazji porównać 2 obok siebie. Ale zgadzam się z Twoimi rozważaniami.

Co do sobotnich wyjść, to dopiero dzisiaj zwróciłem uwagę, że luma w sky dwellerze jest całkiem mocna.

20230520_191233.jpg

Edytowane przez Mihhau

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, KrysH napisał(-a):

Masz doświadczenie. 
 

Ja tez ostatnio polubiłem Breitlinga ale wciąż jakoś nie mogę się przekonać  - zawsze „coś”, jak nie rozmiar to mechanizm… Podaj proszę może jakieś konkretne modele/referencje to chętnie spojrzę! 

Chrono w B najbardziej pasuje mi na manualnym werku B09 niestety jest on rzadziej wykorzystywany ( królują automaty). Ostatnio w limtacjach Navitimera lub w AVI reedition. 
Z większych  - chronomaty są przyzwoicie wykonane. Fajna jest też seria motoryzacyjna Top Time. Tu masz wybór czy  płacisz premium za własny werk czy normalne pieniądze za poprzednią już wyprzedaną wersję na ETA z modułem DD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minutes ago, desmo said:

Chrono w B najbardziej pasuje mi na manualnym werku B09 niestety jest on rzadziej wykorzystywany ( królują automaty). Ostatnio w limtacjach Navitimera lub w AVI reedition. 
Z większych  - chronomaty są przyzwoicie wykonane. Fajna jest też seria motoryzacyjna Top Time. Tu masz wybór czy  płacisz premium za własny werk czy normalne pieniądze za poprzednią już wyprzedaną wersję na ETA z modułem DD.

Dziękuje bardzo, ten AVI reedition też mi się podoba! 

6 minutes ago, amatsukaze said:

Nowy nabytek dla żony - DJ31 mint. 😊

B861BE5C-88B7-402C-9334-3049A8070117.jpeg

PIĘKNIE to wyglada !!! 🙌

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, mrstatler napisał(-a):

Nowy w domu :) 3791553dd3d16a71ed5f793fddaf75b5.jpg

Graty dla Kolegi!🍺


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co kto tam flipuje to mało istotne. Mnie interesuje jaką najbardziej pizzę lubi kierowniczka salonu? Margheritę czy hawajską? Bo jeszcze o tym nie było! Ale to chyba tips &  tricks do tematu o sytuacji kolejkowej.

Ja osobiście uwielbiam klasyczną napoletanę, ale typowo polską pizzą z ananasem albo kiełbasą i boczkiem też nie pogardzę ;D Byle bez tych wszechobecnych w Polsce dodatkowych sosów czosnkowych.

Żeby nie było, że to jakiś atak na kolegę z forum to mam polubiony na insta hashtag #watchesandpizza, ale to mało popularne zwyrolstwo takie połączenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, tbn napisał(-a):

Twój przypadek pokazuje,że dystrybucja przez AD sprawia, że poszukiwany przez miłośników model trafia do przypadkowych osób, które z marką nie specjalnie chcą mieć coś wspólnego.

Milosnikow powiadasz? 🤔 No chyba tych, co zostawia ponad 200 koła w butiku, bo inaczej praktycznie nie ma taki "milosnik" zadnych szans - tym bardziej z bogatym handlarzem 😎 Poza butkiem, to nawet "z ulicy" maja szanse, wiec nie widze potrzeby "zamykania" dystrybucji tylko do butikow, bo jak sie domyslam staliby sie takim samym monopolista jak AD Rolexa a wtedy juz totalnie niczym by sie nie roznili w kwestii "rozdawania" zegarkow i wyboru milosnikow...

 

ps

jeszcze w kwestii milosnikow i odbiorze snoopiego w butiku - znam przynajmniej 3 przypadki odbioru przez forumowych kolegow snoopiego w butiku - zaden z nich nawet ich troche nie ponosil w przeciwienstwie do @mario1971 😬😉

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.