Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Recommended Posts

A skąd wiesz że DJ2 nie kupowali i narzekania klientów w internecie miały jakikolwiek wpływ na wprowadzenie DJ41?

Gdy Rolex zmienia coś przed upływem kilkudziesięciu lat to znaczy, że dał ciała ;-)

Pewnie fejk kupiony na wakacjach w Egipcie - teraz jedzie kupic wiecej, dla rodziny, to i paszport potrzebny ;)

Paszport zgubił, opłata dodatkowa za zapodzianie ważnego paszportu 420 zł :)

U mnie małe święto, po raz pierwszy widzałem w Polsce u kogoś z ulicy suba na ręce :)

Był dziś ktoś z forum w urzędzie paszportowym w Warszawie?

Jak był w foliach to pewnie ktoś z klubu ;) powiem mojej dziewczynie że ma codziennie święta bo widzi mnie w Rolku :) a tak na poważnie to trudno się dziwić skoro fajny model to 8-10 średniej krajowej.

Jak był w foliach to pewnie ktoś z klubu ;) powiem mojej dziewczynie że ma codziennie święta bo widzi mnie w Rolku :) a tak na poważnie to trudno się dziwić skoro fajny model to 8-10 średniej krajowej.

Forumowicz z rolkiem się nie liczy ;)

Guest tbn

U mnie małe święto, po raz pierwszy widzałem w Polsce u kogoś z ulicy suba na ręce :)

Był dziś ktoś z forum  w urzędzie paszportowym w Warszawie? 

Rzadko zerkasz na nadgarstki, bo ja w Wawie widziałem w ciągu mojej obecności na forum chyba już trzykrotnie. :) Za to za granicą w ciągu pół roku roku już kilkukrotnie, ale też najłatwiej zauważyć bo bardzo charakterystyczny. Nawet taksiarz na Schipolu miał. ;)

Mojego DJ36 przymierzało mnóstwo osób o różnych nadgarstkach i do obwodu mniej więcej 18 cm ten zegarek wygląda idealnie. Powyżej już sprawia wrażenie małego.

Poranne oglądanie przy kawie

Batman vs Pepsi:

Skok na identyczną odległość... użytkowo,

Batman lepsze noty za styl, 3 x 18,5, odjęte punkty za brak antyrefleksu i ciut za szerokie uszy, Pepsi 3 x 18,0 za cepelię kolorystyczną.

Pepsi lepsze noty za wiatr... historii.

Ogólnie remis.

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

Batman vs Pepsi:

...

Ogólnie remis.

Dla mnie Pepsi znokautował Batmana w 1 sekundzie walki.

Edited by Dorian06

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Rzadko zerkasz na nadgarstki, bo ja w Wawie widziałem w ciągu mojej obecności na forum chyba już trzykrotnie. :) Za to za granicą w ciągu pół roku roku już kilkukrotnie, ale też najłatwiej zauważyć bo bardzo charakterystyczny. Nawet taksiarz na Schipolu miał. ;)

Spora część widywanych przeze mnie u ludzi Subów to były podróby, a prawdopodobnie jeszcze więcej takich, które podróbami były, ale tego nie wyłapałem.

Następnym razem nie bierz miejscówki w ostatnim rzędzie  :lol:  :lol:  :lol:

Ja też tak myślałem, do czasu aż nie zobaczyłem obydwóch na żywo. Miałem nawet propozycję wymiany, musiałbym dopłacić ok. 7-8k do pepsi. Ale ostatecznie został Batman, bo mi się po prostu bardziej podoba. A historię pozostawiam historykom, ja patrzę w przyszłość.  ;)

LOL.. , W Egipcie też turyści z Niemiec noszą Rolex , siedząc w plażowym barze - mówimy o lepszych hotelach - i napewno nie kupione w hotelowym butiku za 150$

Edited by Krakus1

Następnym razem nie bierz miejscówki w ostatnim rzędzie  :lol:  :lol:  :lol:

Przy kiblu stałem. :P

...

ostatecznie został Batman, bo mi się po prostu bardziej podoba.

...

Szanuję to.

...

A historię pozostawiam historykom, ja patrzę w przyszłość.  ;)

To tak jak ja.

Guest tbn

Spora część widywanych przeze mnie u ludzi Subów to były podróby, a prawdopodobnie jeszcze więcej takich, które podróbami były, ale tego nie wyłapałem.

Jakieś dwa lata do tyłu bywałem trochę w Londynie w związku z pracą i subów i dj-ów było dużo zarówno w biurze jak i u ludzi na ulicy w porze lunchu. Ot zegarki, które kupuje średni i wyższy managment. Teraz raczej podobnie, po wyglądzie ludzie, których zdecydowanie mogliby sobie pozwolić. Oczywiście nie ma gwarancji, że nie kupili podróbek, żeby zaoszczędzić. :) Polska zegarkowo to trochę trzeci świat trochę.

Spora część widywanych przeze mnie u ludzi Subów to były podróby, ...

No to szacun B) , bo ja widzac tylko na szybko na reku nie potrafilbym rozpoznac podroby...(nie pisze tu oczywiscie o tandetach za 5$) :rolleyes:

Malo tego - ogladajac w te wakacje "porzadne" podrobki subow i innych modeli (Nautilus, AP RO 15400 czy Fiddy) trzymajac w jednym reku swojego suba a w drugim podrobke musialem niezle sie natrudzic, zeby doszukac sie roznic (oczywiscie bez lupy czy wagi ;) ) tylko organoleptycznie i tylko "cykanie" bezela nadal u mnie pozwala jeszcze na szybkie odroznienie podrobki od oryginalu :)

Edited by artme

Z Europejczyków, najbardziej "zarolowani" są Włosi.

Edited by mario1971

Z Europejczyków, najbardziej "zarolowani" są Włosi.

Potwierdzam :-)

Też potwierdzam :)

Kochają Rolki. Każdy model. Szczególnie widać je u panów po 60.

A czy fejki to mi ciężko ocenić na pierwszy rzut oka.

:lol:  :lol:  :lol: Natury się nie oszuka... :D

To się nazywa nomen omen „ gadzi mózg” , a on nigdy nie był matą hari ;-)

No to szacun B) , bo ja widzac tylko na szybko na reku nie potrafilbym rozpoznac podroby...(nie pisze tu oczywiscie o tandetach za 5$) :rolleyes:

Malo tego - ogladajac w te wakacje "porzadne" podrobki subow i innych modeli (Nautilus, AP RO 15400 czy Fiddy) trzymajac w jednym reku swojego suba a w drugim podrobke musialem niezle sie natrudzic, zeby doszukac sie roznic (oczywiscie bez lupy czy wagi ;) ) tylko organoleptycznie i tylko "cykanie" bezela nadal u mnie pozwala jeszcze na szybkie odroznienie podrobki od oryginalu :)

Jakbyś zobaczył Suba ceramicznego, stalowego z wąskimi uszami i polerowanymi środkami bransolety to raczej z daleka byś widział zUo :)

Tak mi się przypomniało , jak wyglada kupno rolka w PL ? Bo tutaj , jak kupujesz rolka w butku mają od górne rozporządzenie ściągać folie z zegarka , każdą , z bransy też. Roleksa przykaz , jak nie ściągną a doszło by to do nich , mają duże problemy

Sent from my iPhone using Tapatalk