Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Recommended Posts

Absolutnie nie, nikt tu takiej popeliny nie nosi. A ci, którzy mają to i tak się wstydzą przyznać.

;)

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

Guest tbn

tbn możesz szukać w Amsterdam Vintage Watches, burger juwelier itp. tylko tam często nie wszystko co jest na stanie jest też ogłoszone w internecie  

Tych znam, ale tam to zazwyczaj po polerce za wysoka cenę. Bardziej od jakichś prywatnych  się rozglądał, ale tu znów ryzyko składaka czy podróbki. Ciężkie czasy. ;)

Tropik bardzo fajny mi wpadł taki ostatnio na warsztacie miał jeszcze stare zapięcie 5 cyfrowa ref.1d7a628497abecc84bfb370470bf91b6.jpg

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Tropik bardzo fajny mi wpadł taki ostatnio na warsztacie miał jeszcze stare zapięcie 5 cyfrowa ref.

Coś dziwnie napisy z tarczy obłażą. A może to tylko kwestia refleksów świetlnych...?  :huh:

Coś dziwnie napisy z tarczy obłażą. A może to tylko kwestia refleksów świetlnych...? :huh:

Wyglądał na oryginał powiem że bardzo mi podpasowal mógł bym taki mieć, tylko zeby był taki jak kolegi Tropika lub z niebieską tarczą .

3cf979288c777bc2b128e7e3e6777118.jpg

Edited by syneq

W oryginałach lupka czasem jest odrobinę krzywo, ale... odrobinę.

Absolutnie nie, nikt tu takiej popeliny nie nosi. A ci, którzy mają to i tak się wstydzą przyznać.

;)

Dzięki, od razu mi lepiej... ;)

Na Twoich zdjęciach wygląda świetnie ten YM , na żywo jednak niegdy mnie nie przekonał.

Można powiedzieć, że jest trochę specyficzny, ale gust jest jak d*pa. Mi wydawało się na początku że się jednak nie zaprzyjaźnimy, ale jest naprawdę dobrze.

Tropik bardzo fajny mi wpadł taki ostatnio na warsztacie miał jeszcze stare zapięcie 5 cyfrowa ref.

Szczerze, bardzo fajnie wygląda ref.16623, moim zdaniem to oryginał. Jednak  zapięcie w 5 cyfrowych jest bezjajeczne i nie przystaje, no ale to każdy wie.

Edited by tropik79

YM niebieski to moje pierwsze roleksowe marzenie i gdyby nie ówczesna cena ok. 48k to wybrałbym go zamiast Batmana, wówczas wycenianego na 34290 bodajże.

Szary też bardzo fajny, niezbyt oczojebny, ale bardzo modny w formie zegarek na codzień.

Edited by gustaw6666

Guest tbn

Zostaje chyba tylko WUS i UhrForum, nie ma sensu przepłacać grubo u zawodowych handlarzy, tym bardziej że to ani rzadki, ani nie vintage model żeby się jakoś specjalnie stresować.

No właśnie nie zamierzam, bo nie mam ciśnienia, ale u każdego zegarkomaniaka chyba jest etap suba. Trzeba się przekonać. Jak nic nie znajdę to stanę w kolejce po nowego. ;)

No właśnie nie zamierzam, bo nie mam ciśnienia, ale u każdego zegarkomaniaka chyba jest etap suba. Trzeba się przekonać. Jak nic nie znajdę to stanę w kolejce po nowego. ;)

A rób jak uważasz. Będziesz ostatni :lol:

Chyba, że wprowadza nowego suba i całą kolejkę anulują ;)

W przypadku czarnego to mało prawdopodobne, ale z zielonym to kto wie.

Chyba, że wprowadza nowego suba i całą kolejkę anulują ;)

W przypadku czarnego to mało prawdopodobne, ale z zielonym to kto wie.

Straszne rzeczy mi tu opowiadasz o zielonym  :(

Wiesz coś więcej, to się podziel.

Straszne rzeczy mi tu opowiadasz o zielonym :(

Wiesz coś więcej, to się podziel.

Nie mogę.

Negocjuję autoryzację dla siebie jak odbiorą Krukowi

Guest tbn

A rób jak uważasz. Będziesz ostatni :lol:

Haha. No nie bardzo mi się to uśmiecha, zwłaszcza że starszy mi się trochę bardziej podoba. 

Wyglądał na oryginał powiem że bardzo mi podpasowal mógł bym taki mieć, tylko zeby był taki jak kolegi Tropika lub z niebieską tarczą .

Nie sadze, zeby dobrym pomyslem bylo wrzucanie zdjec nieswojego zegarka (do tego z widocznym num. seryjnym) na publiczne forum  :rolleyes:

Edited by DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

(...) ale u każdego zegarkomaniaka chyba jest etap suba.(...)

Tjaaa, i podobno Moonwatcha. Nie, nie u każdego. I jeszcze długo, długo nie :)

Guest tbn

Tjaaa, i podobno Moonwatcha. Nie, nie u każdego. I jeszcze długo, długo nie :)

No Moona już zaliczyłem i nigdzie się nie wybiera, z Subem byłby komplet zegarkowego cliche. Ja lubię proste rzeczy, Ty masz bardziej ekstrawagancki gust Piotrek. ;)

Nie sadze, zeby dobrym pomyslem bylo wrzucanie zdjec nieswojego zegarka (do tego z widocznym num. seryjnym) na publiczne forum :rolleyes:

Ups ale chłopaki i tak stwierdzili że to fejk farba odchodzi,krzywa lupa więc chyba nie ma problemu niech się właściciel wstydzi. To teraz mój z idealnie wycentrowana lupą farba jeszcze nie odleciała -chyba. 01a66ddad60209d3d5652537fd6f7236.jpg

No Moona już zaliczyłem i nigdzie się nie wybiera, z Subem byłby komplet zegarkowego cliche. Ja lubię proste rzeczy, Ty masz bardziej ekstrawagancki gust Piotrek. ;)

Do kompletu zegarkowych banałów jeszcze daleko ;-)

który model waszym zdaniem najbardziej pasuje do stalowego DJ : Audi A4 , Mercedes C class czy BMW 3 ? odpowiedzi z nutką humoru, bez krytyki mile widziane

który model waszym zdaniem najbardziej pasuje do stalowego DJ : Audi A4 , Mercedes C class czy BMW 3 ? odpowiedzi z nutką humoru, bez krytyki mile widziane

Opel Astra

...,,,;;;<3;;;,,,...