Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Recommended Posts

No nie, jest partia DJ41, która ma 30 zamiast korony.

Człowiek uczy się całe życie. Byłem przekonany, że korona jest znakiem nowego kalibru, czyli nowego modelu, jak np. w Batmanie czy właśnie w DJ 41

To DJ II. DJ 41 ma między „SWISS” a „MADE” koronę

.DJ II od DJ 41 różni się nie tylko wielkością ale także kształtem koperty i indeksami.

Nie rozumiem tej fascynacji DJ vs. OP. Chodzi o lupkę na dacie czy o co ?

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/183582-klub-miłośników-zegarków-montblanc-i-minerva/#entry2706543

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/135101-klub-miłośników-grand-seiko/page-104#entry2707706

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/183582-klub-miłośników-zegarków-montblanc-i-minerva/page-2#entry2707039

Mroova, chodzisz od wątku do wątku, krytykujesz i marudzisz. Powiedz mi zatem, co się Tobie konkretnie podoba?

Edited by mario1971

Jaki? U mnie OBK 2013.

Legacy GT.

Ps. nie zasmiecajmy wątku

@ Mario: chyba nie ja jeden chodzę od wątku do wątku, nie do końca rozumiem, co dokładnie miałeś na myśli. Że nie jestem fanboyem określonej marki bądź referencji ? Mam się, za przeproszeniem, brandzlować Pepsi bądź Batmanem ? Sto razy bardziej podoba mi się np. Zenith Stratos, ale jest dużo za duży. Mam wąski nadgarstek. Więc mam się przymknąć ?

Co miałeś na myśli ?

@mroova ja Ci odpowiem, nie rób gówno burzy. Po diabła wsadzasz kij w mroovisko ?. Każdy z nas ma określony gust , to jest klub miłośników, rozumiesz ?. Ja także lubię Zenith/y, jest wiele innych fajnych modeli, masz jakiś ?. Jak nawet nie, napisz coś merytorycznego obojętnie w którym dziale a nie dziw się proszę jak czemu gramy wszyscy trochę na jeden akord, bo tu taka stacja - Rolex a nie Zenith, Omega czy Patek. Serdecznie pozdrawiam i bez dąsów proszę.

Nie masz sie brandzlowac @mroova (jak to poetycko ujales), tylko kolega Mario pokazal Ci, ze wszedzie siejesz zamęt, zeby dyskusje podburzac nie wnoszac do niej zadnych merytorycznych tresci.

ps

oj - widze, ze kol. Matt2405 mnie uprzedzil :)

Edited by artme

@ Mario: chyba nie ja jeden chodzę od wątku do wątku, nie do końca rozumiem, co dokładnie miałeś na myśli. Że nie jestem fanboyem określonej marki bądź referencji ? Mam się, za przeproszeniem, brandzlować Pepsi bądź Batmanem ? Sto razy bardziej podoba mi się np. Zenith Stratos, ale jest dużo za duży. Mam wąski nadgarstek. Więc mam się przymknąć ?

Co miałeś na myśli ?

Kolega Matt2405 mnie ubiegł Fajnie, że jednak się Tobie coś podoba i szkoda, że jest dla Ciebie dużo za duży :(

Zero dąsów, ale zamykanie się na inne marki wydaje mi się, takie ... infantylne ? A co Rolex ma do powiedzenia w kategorii garniturowców ? Vs. np JLC bądź GP. Ostatnim ładnym był Danaos. Albo chronografów ? Daytona ? Jedyny plus że nieduża. Jest w sumie wyłącznie producentem niezawodnych, w pewnym sensie rewelacyjnych ale też zachowawczych i mało innowacyjnych zegarków.

@mroova jak nie lubisz zmień klub, Rolex jest tak samo beznadziejny jak Ferrari nie ma nic do zaoferowania w kategorii SUV, TIR czy kompakt. Kicha, idę jutro na plac sprzedać pepsi i dwie daytony. Szach mat / zapisuje się do klubu złowieszczych Rolexo anty maniaków.

Edited by Matt2405

Zero dąsów, ale zamykanie się na inne marki wydaje mi się, takie ... infantylne ? A co Rolex ma do powiedzenia w kategorii garniturowców ? 

Rolex - albo go polubisz od razu, a jak nie zrobisz tego dzisiaj, to z pewnością przekonasz się do jego wszechstronności za jakiś czas.

Zegarek do garnituru? Szukasz u specjalistów: ALS, JLC, VC, Patek i inni...

Ja do garnituru noszę Montblanca - świetny (to jest oczywiście moje osobiste zdanie), ale to już osobny wątek. 

Edited by mario1971

Zero dąsów, ale zamykanie się na inne marki wydaje mi się, takie ... infantylne ? A co Rolex ma do powiedzenia w kategorii garniturowców ? Vs. np JLC bądź GP. Ostatnim ładnym był Danaos. Albo chronografów ? Daytona ? Jedyny plus że nieduża. Jest w sumie wyłącznie producentem niezawodnych, w pewnym sensie rewelacyjnych ale też zachowawczych i mało innowacyjnych zegarków.

A kto się zamyka na inne marki?;p 

Jeśli to 41 to żaden pasek tam nie będzie pasował.

No nic, jakoś będę z tym żył;)

...,,,;;;<3;;;,,,...

Nie rozumiem tej fascynacji DJ vs. OP. Chodzi o lupkę na dacie czy o co ?

O to, że DJ dużo ciekawszy :D

Panowie, przepraszam za moje wczorajsze pohukiwanie ma forum, dawno nie raczyłem się margaritą i właśnie rozsmakowała mnie na nowo.

Panowie, przepraszam za moje wczorajsze pohukiwanie ma forum, dawno nie raczyłem się margaritą i właśnie rozsmakowała mnie na nowo.

Łoooo panie, a tak na sucho to tu da radę ? :huh:

No tak, margarita, wczoraj był Międzynarodowy Dzień Pizzy 

Edited by Bugs

Panowie, przepraszam za moje wczorajsze pohukiwanie ma forum, ...

Ok. Tylko nie bierz opacznie wezwań kolegów o merytoryczne posty. Takie rozważania na przykład o tych kółkach w środku na pewno by temu wątkowi zaszkodziły.

Edited by DEMEL

Ok. Tylko nie bierz opacznie wezwań kolegów o merytoryczne posty. Takie rozważania na przykład o tych kółkach w środku na pewno by temu wątkowi zaszkodziły.

IMHO wystarczą dywagacje o wyższości bransolety nad paskiem. Lub odwrotnie :huh:

IMHO wystarczą dywagacje o wyższości bransolety nad paskiem. Lub odwrotnie :huh:

Kolejny pamflecista nam się znalazł ;)