Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Recommended Posts

13 minut temu, gasp50 napisał:

😉

Pierwszy jesteś? Podejrzanie pusto tam 😁

Edited by Smycel

3 minuty temu, gasp50 napisał:

teraz około 10 osób jest, ja już po 

Ile czekania na odbiór?

Live wygląda tak. Nie wiadomo póki co czy zaliczki będą przepisane na nowe referencje. Na chwilę obecną przyjmują zaliczki do 5 września. Co będzie później też nie wiadomo. W AD było kilka osób różnej narodowości, dosłownie z gotówką w siatkach foliowych i wszyscy brali po 2 różne Suby, bo tylko tyle można zaliczkować z nowych Professionali ( a po 1 szt. danej referencji).

Zwiastuje to mega kolejki, czyli wszystko po staremu. 

Edited by memento mori

6 minut temu, memento mori napisał:

Live wygląda tak. Kruk póki co nie wie czy zaliczki będą przepisane na nowe referencje. Na chwilę obecną przyjmują zaliczki do 5 września. Co będzie później nie wiadomo. Jak byłem w AD to w środku było kilka osób różnej narodowości dosłownie z gotówką w siatkach foliowych i wszyscy brali po 2 Suby, bo tylko tyle można zaliczkować z nowych Professionali. 

Zwiastuje to mega kolejki, czyli wszystko po staremu. 

Jak za starych, dobrych czasów na bazarze :)

Omega SMP300, kilka Constallation, Moonwatch. Rolex też kilka, Kocham Seiko! Poljot Chronograf  i Strela nadal cieszy , Pudelko kieszonek i wiele innych. Choroba postepuje. Pozdrawiam. Jedrzej 

Guest tbn

W czasach gdy gotówka wyparowuje na kocie, inwestycja w dobra luksusowe nie jest złym pomysłem. 

OP41 w granacie w ogóle jest ciekawa propozycja. DJ41 w idealnej konfiguracji wychodzi prawie dwa razy tyle. Pytanie jak na żywo będzie się prezentować przy DJ.

18 minut temu, Sebak napisał:

Dodali easylink do OP. 

Racja. To jest już duże ulepszenie wraz z nowym mechanizmem. Cena widzę bez większych zmian.

29 minut temu, Michal93 napisał:

OP41 w granacie w ogóle jest ciekawa propozycja. DJ41 w idealnej konfiguracji wychodzi prawie dwa razy tyle. Pytanie jak na żywo będzie się prezentować przy DJ.

Te podwójne indeksy to porażka. Szkoda 39 mm. Coś poprawili, coś zepsuli. 

Mam identyczne zdanie w tej kwestii. Podwójne indeksy w OP41 (znane do tej pory z OP36) to wielki minus nowego modelu i cieszyłem się, że ich nie było w ówczesnym nowym OP39. Tak pewnie osądzi te tarcze większość osób "zegarkowych".

Natomiast nowe OP41 z czarną i szampańską/srebrną (jaka ona właściwie będzie?) tarczą zabiorą IMHO baaaaaaardzo dużo klientów Omegi AT 41 i innych casualowych EDC. Dla laików, czyli większości klienteli będzie to pożądany, stonowany, "zwykły" zegarek, w końcu w "normalnym" rozmiarze, ze stajni "najlepszej" marki za stosunkowo "nieduże" pieniądze. W sumie to on też zabierze dużo klientów na DJ41, biorąc pod uwagę różnicę w cenach.

Edited by memento mori

Podsumowując nocne wydarzenia:

1. OP41: Rolex poluje na turystów którzy zauważą ten model dużo łatwiej niż do tej pory OP39.

2. Kolory OP idealnie wpasowują się w obecne trendy, różnorodność i dominujący styl fashion.

3. Entuzjaści i forumowicze nie będą wspierać euforii wokół OP41 ponieważ na nadgarstku będzie to dosyć spora patelnia (nie widziałem na żywo, na focie duża tarcza długie uszy; być może R poradził sobie z rozmiarem tak jak w większości przypadków, do sprawdzenia).
4. Rolex potwierdził że ma swój kierunek rozwoju i nie zaprząta sobie głowy głosem fanów.

5. Submariner 41, trzeba przymierzyć na żywo. Na fotce wszystko wyglada dobrze, ale pytanie jest o długość uszów oraz szerokość bransy. Ogólnie jakby nie było , mamy nowego króla , to pewne.

Niezależny i ceniony EXPERT.

Kreator trendów. WIZJONER.

Popatrz synku, tak wygląda kryzys

To pewnie ci japońscy turyści są.

Podsumowując nocne wydarzenia:
1. OP41: Rolex poluje na turystów którzy zauważą ten model dużo łatwiej niż do tej pory OP39.

No, mam też eksperckie potwierdzenie powyższej mojej tezy

Zielony OP41 wygląda bardzo ciekawie, być może na zdjęciach i w rzeczywistości będzie prezentował się bardzo dobrze. Większość pozostałych kolorów bardziej pasowałaby jednak do mniejszych rozmiarów.

Trochę słabo, że najprawdopodobniej dali ten sam bezel co byl w Hulku. Do smolistej czerni tarczy przydałby się dużo ciemniejszy odcień.