Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Recommended Posts

Czy ktoś z Was spotkał się kiedyś z takim cudeńkiem w praktyce? Nie zna ktoś rozmiarówki i czy nie zna ktoś jakiegoś źródełka, gdzie takie coś nabyć?

Podoba mi się niesamowicie, ale na ebaju jest tylko L - i nie wiem, czy to nie jest z 20 kilo za mało na mnie :(

27133_524163114296713_852529482_n.jpg?lv

Panowie czy jest jakaś strona gdzie można w przejrzysty sposób zapoznać się z wszystkimi modelami+ich wariacjami kolorystycznymi?

Widziałem strone Rolexa ale jest kaszaniasta

"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Panowie czy jest jakaś strona gdzie można w przejrzysty sposób zapoznać się z wszystkimi modelami+ich wariacjami kolorystycznymi?

Tu mozna sciagnac oraz znalesc inne ciekawostki, b.dobra strona.

http://www.oysterworld.de/dials-bracelets.html

hej wszystkim po dluzszej pzerwie, mam pytanie - czy marka Tudor tez wchodzi w gre ? 

hej wszystkim po dluzszej pzerwie, mam pytanie - czy marka Tudor tez wchodzi w gre ?

Myślę, że jak najbardziej tak. Koledzy już tutaj wklejali swoje Tudorki wiec wklejaj jak najszybciej bo to świetne zegarki.

Oczywiscie ze jak najbardziej. Spokojnie wklejaj fotki rowniez i Tudora. Jest to bylo-nie-bylo sygnowany przez Rolexa produkt tej zacnej marki i wszyscy milosnicy tego czasomierza z przyjemnoscia sie nim pozachwycaja.

Polecam wycieczkę do sklepu (Warszawa lub Katowice) po papierowy katalog, powinny być bez problemu.

Polecam wycieczkę do sklepu (Warszawa lub Katowice) po papierowy katalog, powinny być bez problemu.

Zawsze to jakiś pretekst aby pomacać trochę zegarków.

"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Bardzo dziekuje za pozytywna ocene, zawsze przyjemnie taka przeczytac. J a tez uwazamze na pasku NATO wyglada ten model znacznie lepiej niz na bransolecie (dlatego ja zdjalem i nic nie wskazuje na to ze on na nia powroci  :) ), probowalem go rowniez na czarnym NATO ale nie prezentowal sie tak swietnie jak na obecnym olive drab.

Jesli chodzi o istnienie modelu 14060 o konfiguracji szafir + nakladane indeksy z trytu, to wydaje mi sie (ale nie jestem pewien) ze takiego nie bylo, ostatnim z szafirem i nakladanym trytem byl model 5513 z 1988 roku czyli ten przed modelem 14060 wypuszczonym w 1989 roku ktory juz mial inne - 'nowoczesne' - indeksy z obramowaniami (ale, tak jak napisalem, glowy bym za rzetelnosc tej info nie dal, byc moze jakis obeznany w tej kwestii ekspert by sie tu wypowiedzial).

Co do galerii, to juz on w niej jest, mozna go poogladac tutaj; http://zegarkiclub.pl/forum/topic/78645-rolex-submariner-no-date-ref-14060m/ jak i tutaj: http://zegarkiclub.pl/forum/topic/85053-submariner-no-date-na-nato-nylonie/ , co wcale nie znaczy ze jeszcze innych fotek nie poczynie, takze i z widokiem na nadgarstku.

Jeszcze raz dzieki za mile slowa i pozdrawiam

Chyba jednak na klasycznej bransolecie Oyster lepiej wygląda.

Natomiast bardzo duże wrażenie robi nadgarstek :D

Pozdrawiam, Mirek

Mi ta bransoleta zupełnie nie leży w zestawieniu z Subem.

Ja do swojego zamówiłem Nato od Gunny Strap, zobaczymy jak ten zestaw wypadnie  :rolleyes:

Edited by Bartek79

To chyba jest najlepszy pasek pasujacy 14060, jaki widziałem! No i można sie kąpać w nim.

n639.jpg

A co to za pasek jeśli można wiedzieć? Całkiem fajnie pasuje

Edyta: fajnie wyglądają gumy rubber b

Edited by vidi

Sam nie wiem. Gdzieś na necie widziałem to zdjęcie i se zapisałem. Rubberb są fajne ale trochę drogie i jakoś bardziej mi pasują do nowych rolków.