Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Recommended Posts

48 minut temu, artme napisał(-a):

Mnie dziwi zupelnie cos innego - po co nurkowi w glebinach AR a dlaczego zdecydowali, ze w samolocie GMT slonce nie przeszkodzi??? Paranoja 😂

Hehe, idąc dalej:

Tak w zasadzie po co zegarek?pilot/diver/elegant/toolwatch?

Mnie najbardziej rozbraja marketing polara - wskazówka gmt, żeby sprawdzić po paru dniach w jaskinii czy jest AM czy PM=) 

To jest HIT😂

Mi osobiście zegarek nie służy jako czasomierz, tylko jako biżuteria😎

Aspekty wizualne mają cholerne znaczenie.

2 minuty temu, I_love_britney napisał(-a):

Hehe, idąc dalej:

Mnie najbardziej rozbraja marketing polara - wskazówka gmt, żeby sprawdzić po paru dniach w jaskinii czy jest AM czy PM=) 

To jest HIT😂

No ale te historyjki są po to, żeby naszemu miłośnikowi biżuterii wydawało się że za np. 10 kE staje się kimś innym bez męczącej konieczności  udowadniania, że jest pilotem, odkrywcą, żołnierzem, kosmonautą… 

2 minuty temu, desmo napisał(-a):

No ale te historyjki są po to, żeby naszemu miłośnikowi biżuterii wydawało się że za np. 10 kE staje się kimś innym bez męczącej konieczności  udowadniania, że jest pilotem, odkrywcą, żołnierzem, kosmonautą… 

Nie do końca rozumiem, ale OK:)

Znam kwestie i zasadność marketingu - tak to działa. Sprzedawanie rzeczy zupełnie niepotrzebnych za  xx kEUR to sztuka i wymaga określonych narzędzi do tego.

Napisałem co mnie rozbraja w samym marketingu😂

Przecież wiadomo, że z tuńczykiem nie zanurkujesz na 1000m🤣

2 minuty temu, I_love_britney napisał(-a):

Nie do końca rozumiem, ale OK:)

Znam kwestie i zasadność marketingu - tak to działa. Sprzedawanie rzeczy zupełnie niepotrzebnych za  xx kEUR to sztuka i wymaga określonych narzędzi do tego.

Napisałem co mnie rozbraja w samym marketingu😂

Przecież wiadomo, że z tuńczykiem nie zanurkujesz na 1000m🤣

Zmierzam do tego, że Rolex dobrze wie, że zegarek nie będzie użytkowany w jaskini a jedynie ma dawać właścicielowi poczucie, że mając go jest „ jaskiniowcem”. Natomiast GMT jako spójny koncept się broni bo jakoś musi do tej jaskini na drugi koniec świata się dostać, a sponsor wyprawy, rodzina  zostają w „home time” 😉 Gorzej kiedy producent próbuje piec wiele pieczeni …np gdy tulłocze proponowane są na aligatorach żeby pasowały lepiej do garnituru. 

Godzinę temu, I_love_britney napisał(-a):

Hehe, idąc dalej:

To jest HIT😂

Za słabo i za krótko melanżujesz. Czasami po dwóch-trzech dnia jak się budzisz w nie swoim domu i w nie swoim łóżku bez telefonu to samo "ósma" niewiele Ci mówi co do pory dnia 🙂 I po to jest właśnie współcześnie GMT 😄 

Edited by memento mori

10 minut temu, memento mori napisał(-a):

Za słabo i za krótko melanżujesz. Czasami po dwóch-trzech dnia jak się budzisz w nie swoim domu i w nie swoim łóżku bez telefonu to samo "ósma" niewiele Ci mówi co do pory dnia 🙂 I po to jest właśnie spółcześnie GMT 😄 

Mm, słyszałem co innego o koledze 😉

Pepsi teraz, to w kasynach u bogaczy pokazuja czy dzien czy noc, zeby wiedzieli w tym amoku wywalania kasy w bloto 😎

30 minut temu, memento mori napisał(-a):

Za słabo i za krótko melanżujesz. Czasami po dwóch-trzech dnia jak się budzisz w nie swoim domu i w nie swoim łóżku bez telefonu to samo "ósma" niewiele Ci mówi co do pory dnia 🙂 I po to jest właśnie współcześnie GMT 😄 

Robert, za słabo go znasz. Tomek jest dobry w te klocki, nawet bardzo. :rolleyes:

1 minutę temu, nomysz4 napisał(-a):

Mój pierwszy 5 digit emoji2957.png

Szymon, i tu pogratuluję! 👍

Cały czas jeden krok przez mną...;)

Szymon gratuluję.  

Dobrze wygląda.  

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Bylo wiele juz takich pokazywanych, ale za kazdym razem mnie to rozwala jak latwo teraz mozna sie naciąć i jak daleko zaszla produkcja podrobek... 😕

8 godzin temu, I_love_britney napisał(-a):

To jest HIT😂

Ja tu widzę autochtonow Islandii, Grenlandii, Kamczatki, którzy po kilku miesiącach życia w polarnej nocy, czy w polarnym dniu, patrzą na wskazówkę  GMT i już wiedzą - wstawać do roboty, czy włączyć Teleekspres

Godzinę temu, zielony.m napisał(-a):

A ja nie mam wcale korony...chyba fejk :( 42363d843bf0e5abfea4218f9904fe07.jpg

Wysłane z mojego IN2023 przy użyciu Tapatalka

Podobno korona ukazuje się dopiero, gdy się między wami chemia odpowiednia pojawi. Widocznie u Ciebie to jeszcze nie ten etap. Ja dzisiaj dopiero zauważyłem. Po powiększeniu tej fotki. Widać uczucie zostało odwzajemnione 😊

E85CB882-211E-4792-8426-849034AF9B9D.thumb.jpeg.2d27f7a0e0c65da2b41eb910a975e3e1.jpeg

chyba jednak jestem miłośnikiem zegarków , bo nie spodziewałem tego że przygotowując się do podpisania umowy na nowe auto w tym tygodniu , zadałem jednak pytanie : a może jeszcze pojeżdżę moim z rok czy półtora i kupię w tym czasie mój wymarzony zegarek , czyli : SD tt z czarną tarczą lub DJ 41 tt Wimbledon lub Sub tt z niebieską tarczą ? 😍 miłego tygodnia Panowie !

Edited by Krakus1

@Michal93 Michał gratuluje i zazdroszczę 👌niech się nosi👑

Wszystko ci  bracie, pójdzie jak należy, żyć się nauczysz gdy w siebie uwierzysz - J.W.Goethe

16 minut temu, Krakus1 napisał(-a):

... czyli : SD tt z czarną tarczą lub DD 41 tt Wimbledon lub sub tt z niebieską tarczą ? 😍 miłego tygodnia Panowie !

I który będzie A może wszystkie 🤔

Również wszystkim Wam  miłego. 

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

4 godziny temu, Krakus1 napisał(-a):

... może jeszcze pojeżdżę moim z rok czy półtora i kupię w tym czasie mój wymarzony zegarek ...

Dobry trop. Zegarka nie trzeba tankować, z reguły lepiej utrzymuje wartość i cieszyć się nim można częściej ;)

Edited by pan-tik-tak