Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Recommended Posts

Panowie czy zgadzacie się ze stwierdzeniem że : DJ tt z karbowanym bezelem, nie pasuje do oyster a jedynie do jubilee ?

25 minut temu, Krakus1 napisał(-a):

Panowie czy zgadzacie się ze stwierdzeniem że : DJ tt z karbowanym bezelem, nie pasuje do oyster a jedynie do jubilee ?

Dla wersji TT,w przeciwieństwie do stalowej,  karbowany plus jubilee to kultowe zestawienie.  

Edited by desmo

W dniu 19.11.2021 o 13:41, Moretti napisał(-a):

Macbook to najgorsze zło dla zegarka. Wydaje mi się, że znaczną część otarć moje oba rolki złapały właśnie od niego 😁 A też robię różne rzeczy z nimi, nie tylko praca czy siedzenie w fotelu ;)

miałem ten sam problem z rysowaniem bransolety od Macbooka

polecam taki zakup, od tej pory ryski sie nie pojawiaja:)

https://pl.aliexpress.com/item/1005001709844124.html?spm=a2g0s.8937460.0.0.10552e0eXOOLhk

49 minut temu, mario1971 napisał(-a):

A nie taniej wyjdzie folia stretch - owinąć na zegarek i po sprawie? ;)

Albo olać temat i użytkować zegarek normalnie, nie patrzeć na rysy. W końcu one od tego są😀

Godzinę temu, mario1971 napisał(-a):

A nie taniej wyjdzie folia stretch - owinąć na zegarek i po sprawie? ;)

nie musi byc taniej;)

to co zaproponowałem traktuje jako zwykły case na macbooka.

takie polaczenie przyjemnego z pożytecznym:)

4 godziny temu, Krakus1 napisał(-a):

Pasuje idealnie. Każdy DJ tak powinien być skonfigurowany 

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Pijąc niedzielne espresso , i oglądając różne modele DJ w różnych kombinacjach , dochodzę do wniosku że sama tarcza też ma znaczenie jeśli chodzi o wybór bransolety , w przypadku klasycznych tarcz typu : czarna , szampańska ..itd to faktycznie lepiej wygląda całość mając jubilee , natomiast mając bardziej sportową / dynamiczną typu: Wimbledon , niebieska to z oyster nie widzę żeby było zgrzyt . Co ja bym wybrał ? Chyba bym się zdecydował na Wimbledon z karbowanym bezelem tt z żółtym złotem na oyster - bo widząc tą kombinację mój puls jest o 10 uderzeń szybszy niż w przypadku jubilee 😅

13 minut temu, Krakus1 napisał(-a):

Pijąc niedzielne espresso , i oglądając różne modele DJ w różnych kombinacjach , dochodzę do wniosku że sama tarcza też ma znaczenie jeśli chodzi o wybór bransolety , w przypadku klasycznych tarcz typu : czarna , szampańska ..itd to faktycznie lepiej wygląda całość mając jubilee , natomiast mając bardziej sportową / dynamiczną typu: Wimbledon , niebieska to z oyster nie widzę żeby było zgrzyt . Co ja bym wybrał ? Chyba bym się zdecydował na Wimbledon z karbowanym bezelem tt z żółtym złotem na oyster - bo widząc tą kombinację mój puls jest o 10 uderzeń szybszy niż w przypadku jubilee 😅

Wimbledon to z Day Dayte’em.

BTW, przed południem to trochę za wcześnie na espresso 😁.

E797363C-7659-4EB0-8483-B782A335A612.jpeg

Mnie osobiście roleksowe żólte złoto nie pasuje. Mierzyłem i oglądałem wiele konfiguracji i w żadnej nie czułem się dobrze. Co innego różowe złoto.

213.jpg

4 minuty temu, mario1971 napisał(-a):

Mnie osobiście roleksowe żólte złoto nie pasuje. Mierzyłem i oglądałem wiele konfiguracji i w żadnej nie czułem się dobrze. Co innego różowe złoto.

213.jpg

Faktycznie, różowe często wygląda lepiej na zdjęciach niż na żywo, ale to zależy też od tarczy jaką się z nim zestawi.

12 minut temu, beniowski napisał(-a):

W kwestii „ jedynie słusznych” poglądów:  California dial to w PAMie , mleko jest dla  dzieci a kawa dla dorosłych ;-)

14 minut temu, mario1971 napisał(-a):

213.jpg

To jednak zależy od tonu skóry…różowe wygląda dobrze na skórze ciemnej ale lekko rudym też pasuje ;-)

39 minut temu, desmo napisał(-a):

W kwestii „ jedynie słusznych” poglądów:  California dial to w PAMie , mleko jest dla  dzieci a kawa dla dorosłych 😉

To jednak zależy od tonu skóry…różowe wygląda dobrze na skórze ciemnej ale lekko rudym też pasuje 😉

A mnie się zdawało że dla dorosłych to alkohol; kawę to mój nastoletni syn już pije😁.

1 minutę temu, beniowski napisał(-a):

A mnie się zdawało że dla dorosłych to alkohol; kawę to mój nastoletni syn już pije😁.

Mój też ale umówiliśmy się że nie tyka energetyków

Edited by desmo

1 godzinę temu, beniowski napisał(-a):

Świetny jest !

zapisalem się wczoraj  dokładnie na ten model, ciekawe jak długo będę czekał ..

27 minut temu, zielony.m napisał(-a):

I wtedy wchodzę ja, cały na biało998d11e01c5d5a9c917963d43839d3ee.jpg

Wysłane z mojego IN2023 przy użyciu Tapatalka

Za wcześnie…polara nosi się tylko śnieżną zimą…