Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Recommended Posts

2 godziny temu, mroova napisał(-a):

No elegancka z niej babka, ubrań bez niej nie kupuję (byłyby wtedy same granatowe), konsultacje z projektantką co do wystroju mieszkania też do niej należał (ja się zajmowałem tylko drobiazgami typu układ pomieszczeń). 

Nie jestem pewny czy dobrze zrozumiałem kolegów Mroova i Tropik. 

Po przeczytaniu Waszych postów wychodzi mi ze macie wspólną żonę .  Kilkukrotnie to przeczytałem i nijak nie chce być inaczej. 

Czy inni koledzy tez tak to odebrali ?

Czy tylko ja. 😱 

6 godzin temu, ZlyNY napisał(-a):

Po przeczytaniu Waszych postów wychodzi mi ze macie wspólną żonę .  Kilkukrotnie to przeczytałem i nijak nie chce być inaczej. 

Sharing is caring 😆

Lubię divery, nie lubię chronografów.

Nie jestem pewny czy dobrze zrozumiałem kolegów Mroova i Tropik. 
Czy inni koledzy tez tak to odebrali ?
Czy tylko ja.  

No jednak musisz prześledzić jeszcze raz. Powinieneś wtedy zauważyć trzeciego dyskutanta

W dniu 19.05.2022 o 17:06, tomekr89 napisał(-a):

Czy lupka w rolexach jest pokryta warstwa AR?

Na lupce pojawiła mi się rysa która wyglada dokładnie jak zarysowania warstwy AR w Omegach Seamaster…. Miał ktoś taki przypadek?

77904eb05cc54870074e873ddc2b4d98.jpg

Czy komuś jeszcze zdarzyła się porysowana lupka?

W dniu 19.05.2022 o 19:38, dodge66 napisał(-a):

AR jest pod okiem cyklopa :P

gmt2.jpg

Mam 2 pytania:

-jak zdjąłeś lupkę?
-o co tu chodzi :D tj. to wygląda tak, jakby szkło miało AR od spodu ale tylko w miejscu lupki

Ostatnie przymiarki u kolegów, hulka i Camerona już nie raz mierzyłem, a Cermit to nowość -  bardzo fajny. 

IMG_20220519_192958.jpg

IMG_20220520_154740.jpg

IMG_20220520_154902.jpg

Wystawiłem rękę ma taras, jeszcze nie pada...

c0299c340cf9f62892e4d83b6f2caef7.jpg

Nie ma nic bardziej żałosnego od niespełnionych marzeń.

2 godziny temu, eye_lip napisał(-a):

Ostatnie przymiarki u kolegów, hulka i Camerona już nie raz mierzyłem, a Cermit to nowość -  bardzo fajny. 

IMG_20220520_154740.jpg

Kolega nie chce sprzedac?;p

...,,,;;;<3;;;,,,...

Jest prawdą, co pisali niektórzy Koledzy, że DJ jest niesamowicie wygodnym i ergonomicznym zegarkiem - z każdym dniem przekonuję się do niego coraz bardziej, choć wydaje mi się, że jednak zbytnio rzuca się w oczy🙂

Dziś pozwoliłem sobie zrobić zdjęcie w pozie a'la @mario1971😉

20220521_110532.thumb.jpg.566fdd525ed3c50ba85449fc43b1ab90.jpg

2 minuty temu, Musa19 napisał(-a):

Jest prawdą, co pisali niektórzy Koledzy, że DJ jest niesamowicie wygodnym i ergonomicznym zegarkiem - z każdym dniem przekonuję się do niego coraz bardziej, choć wydaje mi się, że jednak zbytnio rzuca się w oczy🙂

Popracuj trochę nad ostrością. 

@mario1971, telefon mam jakiś prehistoryczny, bo chyba z trzy lata go już (dosłownie) katuję, dlatego nie wiem, czy mogę obiecać poprawę🤔😉

Ostrość jest dobra, rozdzielczość za mała, kompresja za duża. 

Ostrość jest dobra, rozdzielczość za mała, kompresja za duża. 

Gładki bezel kojarzy mi się mocno z Explorerem i Air King. Jeśli DJ, to tylko żebrowany 😉

16 godzin temu, ZlyNY napisał(-a):

wychodzi mi ze macie wspólną żonę

Dzięki, nie wiedziałem że mnie i  Pawła @tropik79 bigamistka wali po rogach 🙂

10 godzin temu, eye_lip napisał(-a):

Cermit to nowość -  bardzo fajny. 

Fajny, ale bez przesady. Nowy sub all black wygląda nieco lepiej. 

Kwestia gustu, cermicik dla mnie ciekawszy. 

5 minut temu, facecik napisał(-a):

Fajny, ale bez przesady. Nowy sub all black wygląda nieco lepiej. 

+1 👍

Z całym szacunkiem, to jest brzydkie.

Jeśli mogę mieć uwagę, to mimo dużego wkładu "zegarkowego", masz dość "przaśne" poczucie estetyki. Nie wystarczy mieć dużo "fajnych zegarków", posiadacze kompletnych kolekcji raczej nie chwalą się stanem posiadania.

Wszystkiego dobrego Piotrze, bo dobry z Ciebie człowiek!

8 godzin temu, Musa19 napisał(-a):

20220521_110532.thumb.jpg.566fdd525ed3c50ba85449fc43b1ab90.jpg

Ta wersja jest własnie najbardziej stonowana,

Najbardziej w oczy bije karbowany bezel i bransoleta Oyster, błyszczy ten zestaw bardzo mocno.

Z całym szacunkiem, to jest brzydkie.
Jeśli mogę mieć uwagę, to mimo dużego wkładu "zegarkowego", masz dość "przaśne" poczucie estetyki. Nie wystarczy mieć dużo "fajnych zegarków", posiadacze kompletnych kolekcji raczej nie chwalą się stanem posiadania.
Wszystkiego dobrego Piotrze, bo dobry z Ciebie człowiek!

Z całym szacunkiem , ale nie wiem o co Ci chodzi ? Tak czepiasz się z nudów ? Czy po prostu mnie nie lubisz. Nie pytałem o zdanie ani nie zasięgałem opinii. Zdjęcie mojego ulubieńca , nic poza tym. Nie interesuje mnie , czy komuś się podoba czy nie. O gustach podobno się nie dyskutuje , na temat Twojego się nie wypowiadam.
Dziwny jesteś , obrażasz mnie a za razem komplementujesz. Takie to trochę niezrozumiałe. Daj spokojnie kawkę wypić 90d46833b592ed32f59cb970a7d3599c.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

2 minuty temu, piotrek39 napisał(-a):

Zdjęcie mojego ulubieńca , nic poza tym. Nie interesuje mnie , czy komuś się podoba czy nie.

👍

8 minut temu, beniowski napisał(-a):

... no bo ile można pokazywać ten sam czasomierz?

Jak jest ładny, ile się da. 🙃 

15 minut temu, beniowski napisał(-a):

Panowie, jesteśmy na forum publicznym. Skoro publikujecie zdjęcia swoich zegarków, możecie otrzymać zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze. Jeśli komentarze nie przekraczają pewnych norm grzecznościowych, to trzeba mieć na uwadze, że trzeba także te negatywne zaakceptować. 

Zawsze mnie dziwią reakcje ludzi, którzy wrzucają na forum zdjęcie zegarka i bardzo się cieszą gdy dostają ochy i achy, ale gdy ktoś skomentuje negatywnie ów czasomierz (nie przekraczając pewnych granic, oczywiście) to nagle, pomimo tego że im ‚nie zależy’ i ‚mają to gdzieś’ zaczynają wchodzić w polemikę. Dlatego ja nie mam sieci społecznościowych, bo nie mogę zrozumieć po co pokazywać w kółko swoje życie ludziom których głównie nie znam. Od tego ma telefon czy wiadomości tekstowe, by się kontaktować z tymi z którymi chcę. Tu, na forum, czasem wrzucę zdjęcie zegarka jak go kupię, potem to już mi się raczej nie chce, no bo ile można pokazywać ten sam czasomierz?

Więcej luzu zatem, panowie.

Zgadzam sie w zupelnosci, tylko czym innym jest komentowanie nawet negatywne zegarka a czym innym czyjegos gustu 😎

29 minut temu, beniowski napisał(-a):

Panowie, jesteśmy na forum publicznym. Skoro publikujecie zdjęcia swoich zegarków, możecie otrzymać zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze. Jeśli komentarze nie przekraczają pewnych norm grzecznościowych, to trzeba mieć na uwadze, że trzeba także te negatywne zaakceptować. 

Zawsze mnie dziwią reakcje ludzi, którzy wrzucają na forum zdjęcie zegarka i bardzo się cieszą gdy dostają ochy i achy, ale gdy ktoś skomentuje negatywnie ów czasomierz (nie przekraczając pewnych granic, oczywiście) to nagle, pomimo tego że im ‚nie zależy’ i ‚mają to gdzieś’ zaczynają wchodzić w polemikę. Dlatego ja nie mam sieci społecznościowych, bo nie mogę zrozumieć po co pokazywać w kółko swoje życie ludziom których głównie nie znam. Od tego ma telefon czy wiadomości tekstowe, by się kontaktować z tymi z którymi chcę. Tu, na forum, czasem wrzucę zdjęcie zegarka jak go kupię, potem to już mi się raczej nie chce, no bo ile można pokazywać ten sam czasomierz?

Więcej luzu zatem, panowie.

Two tone powinni przestać produkować w latach 80’ 🤣