Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Recommended Posts

Ile ona ma grubości? Właśnie kończy się "Pytanie na śniadanie" - Tomasz Kammel ma stalową z czarną tarczą. Wygląda ten zegarek bardzo zgrabnie.

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

Ile ona ma grubości? Właśnie kończy się "Pytanie na śniadanie" - Tomasz Kammel ma stalową z czarną tarczą. Wygląda ten zegarek bardzo zgrabnie.[/quote

Kammel jeszcze niedawno nosił Submarinera.]

Tisell Klub Polska

Na daytona ciężko dostać zniżkę. 23 osoby czekają w kolejce. Preferuje kupować w kraju zaraz po dostawie jak 50 osób nie macało go wcześniej. W styczniu są kalibrowane maszyny wiec najlepiej spasowane zegary są w pierwszym kwartale. T.K lubi wystawne życie.

Edited by Matt2405

Raz w roku kalibrują maszyny ? Dopuszczą wahania w jakości spasowań ?

Przy tego typu produkcji ( poziom wymaganej precyzji , ilość) nie sądzę ?

Może ma kolega jakieś bliższe informacje ?

Daytona świetna wiadomo .

Edited by LMed

Na daytona ciężko dostać zniżkę. 23 osoby czekają w kolejce. Preferuje kupować w kraju zaraz po dostawie jak 50 osób nie macało go wcześniej. W styczniu są kalibrowane maszyny wiec najlepiej spasowane zegary są w pierwszym kwartale. T.K lubi wystawne życie.

to fakt. Przymierzyc u AD to ciezko Daytone w stali, ale widzialem na zywo u kogos i robi ogromne wrazenie wizualne. Sesja w dziale galeria bylaby idealna dla tego zegarka :D

Marcin

Zrobię w ładny dzień więcej zdjęć. Raz do roku jest rolex zamknięty przez styczeń i serwisowi/ nadzorowi poddawane jest wszystko. Kalibracja jest częściej. Oczywiście każda produkcja zakłada normy i dopuszczalne odchylenia.

U mnie ostatnio taki nabytek. Chyba nie do końca trafił w mój gust, może wyląduję na bazarku a może się przekonam... :P 
image.jpg

Udało mi się upolować ciekawy egzemplarz, nigdy nie polerowany z pełnym kompletem B)

Matt gratuluje choc ja tylko czarne tarcze preferuje.

U Kamela jeszcze tydzien temu widzialem Suba.

Chronoly rowniez gratki. Ktory rok?

Gratulację obu panom pięknych Rolexów :)

chociaż ja bym kolory tarcz akurat pozamieniał  ^_^

Edited by Pawel2499

Guest Passero

@Matt2405, ja również przyłączam się do gratulacji- super zegar ;)

Matt gratuluje choc ja tylko czarne tarcze preferuje.

U Kamela jeszcze tydzien temu widzialem Suba.

Chronoly rowniez gratki. Ktory rok?

Bartek, jesteś pewien? Ja go od około miesiąca widuję tylko w Daytona. Właśnie wtedy zauważyłem, że się bransoleta błyszczy i myślałem na początku, że GMTM. Potem dopiero wyszło co zacz. Może Suba sobie zostawił w takim razie.

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

@Matt2405 - gratulacje

@chronolny - gratulacje, daj mu trochę czasu ;)

Jak jeden z kolegów w recenzji napisał, że po zakupie i rozpakowaniu jeszcze długo odnajdywał tu i ówdzie folie, które przeoczył, to pomyślałem, że ja bym tam od razu wszystko wypatrzył. Teraz sam nie jestem pewny, czy o jakiejś nie zapomniałem, ale już bliżej końca niż początku :D

Gratulacje :)

@Matt2405 - gratulacje

@chronolny - gratulacje, daj mu trochę czasu  ;)

Jak jeden z kolegów w recenzji napisał, że po zakupie i rozpakowaniu jeszcze długo odnajdywał tu i ówdzie folie, które przeoczył, to pomyślałem, że ja bym tam od razu wszystko wypatrzył. Teraz sam nie jestem pewny, czy o jakiejś nie zapomniałem, ale już bliżej końca niż początku  :D

03DXZQE.jpg

ja po dwóch miesiącach ciągłego noszenia zauważyłem jeszcze dwie male folie przy zapięciu;)

Jak jeden z kolegów w recenzji napisał, że po zakupie i rozpakowaniu jeszcze długo odnajdywał tu i ówdzie folie, które przeoczył, to pomyślałem, że ja bym tam od razu wszystko wypatrzył. Teraz sam nie jestem pewny, czy o jakiejś nie zapomniałem, ale już bliżej końca niż początku :D

Jednak udało się kupić bez kolejki!:) gratuluje! Który to?

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

www.weddphotography.pl

Taka ciekawostka w nawiązaniu do zdjecia Xpovoc- Od lipca 2015, w kazdym nowym Rolexie powinna znajdować sie zielona przywieszka zamiast czerwonej(jest to zwiazane z wprowadzeniem 5 letniej gwarancji). Napisałem powinna bo nie każdemu dealerowi chce się to zmieniac(sam byłem tego przykładem ;))

Xpovoc Gratuluje zakupu !

Taka ciekawostka w nawiązaniu do zdjecia Xpovoc- Od lipca 2015, w kazdym nowym Rolexie powinna znajdować sie zielona przywieszka zamiast czerwonej(jest to zwiazane z wprowadzeniem 5 letniej gwarancji). Napisałem powinna bo nie każdemu dealerowi chce się to zmieniac(sam byłem tego przykładem ;))

Xpovoc Gratuluje zakupu !

Ja mam z grudnia 2015 roku - dostałem zieloną...