Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Recommended Posts

Nowa Daytona MISTRZ!

Polaczenie "półpandy" z czarnym ceramicznym bezelem jest dla mnie bardzo ladne. Ciekaw jestem ceny w stosunku do wersji podstawowej :rolleyes:

ps

Matt2405 - kiedy wymieniasz swoja? ;)

post-25547-0-68322800-1458129174.jpg

Edited by artme

Daytona ceramiczna - 11800 CHF

Ciekaw jestem zdjęć tej Daytony na żywo, bo na renderach wygląda faktycznie miodnie. Gdyby jeszcze bransoleta była bez PCL to świetny zegarek.

85430502615992993211.png

Edited by Tommaso

Daytona ceramiczna - 11800 CHF

A podstawowa ile teraz oficjalnie kosztuje?

Edited by artme

Az mi sie nie chce wierzyc, ze bedzie w tej samej cenie. Np. Sub czarny vs zielony to roznica ok.3k pln, wiec mysle, ze za ceramike powinni minimum tyle samo sobie policzyc :wacko:

Powiem szczerze ze wolalbym dozbierac i kupic ta Daytone niz Suba bo roznica w cenie co prawda ok 10k ale duzo ladniejsza Daytona dla mnie no i ten 4130 w srodku....

Edited by Bartek79

Raczej będzie droższa. A mogłem chwile poczekać. Bałem się tego. Teraz muszę kupić tez z ceramika. Będzie czarna do kolekcji.

Fajna ta Daytona, YM w stali też świetny! Jak na razie (w pojedynku z Omegą dla mnie 2:1 dla Rolexa ;) )

Edited by zeRo_Six

AT vs. PO

Daytona i Air King świetne - jak dadzą szkło z AR to pomyślę ;)

I'm not myself, but not dead and not for sale...

gdzie moj piekny dj 40mm :(

Wysłane z mojego ONE A2003 przy użyciu Tapatalka

Powiem szczerze ze wolalbym dozbierac i kupic ta Daytone niz Suba bo roznica w cenie co prawda ok 10k ale duzo ladniejsza Daytona dla mnie no i ten 4130 w srodku....

Roznica w cenie to jedno a brak daty dla niektorych to drugie ;)

Ja chyba, za te pieniadze wolalbym kupic AP RO 15400 zamiast Daytony :rolleyes:

Edited by artme

Piękna ta Daytona, ale mogliby takie sportowe chrono zrobić w rozmiarze o 2mm większym.

Ale w tych pieniazkach nowgo RO nie kupisz Mariusz. Trzeba kolejne 15k przygotowac. Mowimy o cenach salonowych.

W polsce nie, ale nowki 15400 mozna dostac w salonie poza krajem za ok. 50k pln, wiec ceny bardzo zblizone.

Oczywiscie np. w Kruku dostajesz jeszcze rabat albo jak masz punkty, to jeszcze wiecej sobie obnizysz, jednak przy tych sumach 2-3k pln w ta czy w tamta juz nie stanowi mega roznicy.

Wg mnie ten model, to uklon w strone Daytony P. Newmana.

Sadzilem, ze wersje z ceramicznym bezelem zarezerwowali sobie do zoltego i bialego zlota a tu taka mila niespodzianka :)

W polsce nie, ale nowki 15400 mozna dostac w salonie poza krajem za ok. 50k pln, wiec ceny bardzo zblizone.

Oczywiscie np. w Kruku dostajesz jeszcze rabat albo jak masz punkty, to jeszcze wiecej sobie obnizysz, jednak przy tych sumach 2-3k pln w ta czy w tamta juz nie stanowi mega roznicy.

Moim zdaniem ta różnica jest większa a ceny AP są zbliżone u wszystkich AD o 15400 oscyluje w granicach 14-15k euro. Oczywiście można do Stanów polecieć i kupić taniej ale w Europie ta różnica będzie oscylowała w granicach min 10k pln. Kto co lubi ale pewnym jest, że ta Daytona będzie hitem sprzedaży w Rolexie wg mnie.

Tez tak sadze. Mozna tylko spekulowac, ale wg mnie, to czas oczekiwania na nia bedzie od 6 do 9 miesiecy minimum B)

Gratuluje Szymon zakupu, jak na poczatku ten sub wogole mi sie nie podobal tak z czasem zmienilem zdanie, ciekawy zegarek

Beware the fury of a patient man.