Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Recommended Posts

Awi - nie wkurzaj mnie :angry:  Ja go mierze od ladnych kilku lat :P , ale po pierwsze w salonie nigdy nie ma dopasowanej bransolety i zegarek przy takiej kopercie zwyczajnie lata na boki wiec trudno o obiektywna opinie, a po drugie, musialbym go zalozyc dopasowanego do reki i ponosic chociaz pol dnia, aby przekonac sie, ze to zegarek dla mnie, tylko nie mam takiej mozliwosci :(

Pam 233 choc duzy i gruby, to lezal bardzo wygodnie i chyba byl tez o wiele lzejszy.

Edited by artme

Guest awi

Z Bartkiem chcieliśmy kiedyś pojechać do Wawy, to moglibyśmy się spotkać a ty go trochę ponosić ;) a jaki masz rozmiar nadgarstka?

On waży ok 210 gr bez przedłużenia nurkowego. Jak sobie dopasujesz branzoletę to leży, moim zdaniem, cacy....bedzie Pan zadowolony....bo jest wyjątkowy i niesamowity :D

Edited by awi

18-18,5 cm

Jesli faktycznie nie latalby na boki po dopasowaniu, to bylby godny nastepca Hulka B)

Nic - tylko dawajcie znac jakby co - trza sie spotkac :)

Ja go nosiłem jakiś czas, a mam teraz rękę poniżej 17cm. Świetnie leżał, ale warunkiem jest ciasne dopsowanie do reki, inaczej lata po nadgarstku, bo jest ciezki i wysoki.

Ogolnie waga mi nie przeszkadzala, jest swietnie zbalansowany i po calym dniu moglem nadal podnosic reke  :)

Edited by kroll_czarli

Z innej beczki - czy bicolor wymaga jakiegoś specjalnego traktowania przy zwykłym czyszczeniu? Zwłaszcza elementy złote?

Trafiłem grzebiąc w szufladzie na datejusta, a że nie wyciągałem go niemal rok, to zajrzałem do pudełka. W słońcu widać było sporo drobnych nalotów, pewnie jakieś tłuste pozostałości po palcach czy skórze. Szmatka z zestawu tak średnio dała radę. Normalnie bym go umył wodą z mydłem, ale nie chciałbym mu zrobić krzywdy ;)

Najpierw chwalicie (słusznie) że Rolex robi normalne rozmiary i wygodne w miarę dyskretne rozmiary, nie to co inne marki. Jak przychodzi co do czego to rozważacie największy, najcięższy model rozmiarami dorównujący jakimś klockom jak PO na 8500, f*ck logic :D.

spoko @nicon, tu wszystko jest naj ale nie tak dawno zachwycali się wygodą Datejusta 36mm  - ponoszą trochę te klocki to zmądrzeją ;)

Najpierw chwalicie (słusznie) że Rolex robi normalne rozmiary i wygodne w miarę dyskretne rozmiary, nie to co inne marki. Jak przychodzi co do czego to rozważacie największy, najcięższy model rozmiarami dorównujący jakimś klockom jak PO na 8500, f*ck logic :D.

To jest chec zmiany..... :)  dosc czesta w tym hobby :D;)

Guest awi

Nosze ten klocek na codzień i nie zamieniłbym na innego mniej klockowatego ;)

Guest awi

hehe......może i tak...,ale chyba, jak na razie, myśle że bym dodał do kolekcji zamiast zamienić miejsca.

Ale poza tym....masz oczywiście racje

Też kiedyś miałem już rolexa na zawsze aż w końcu przegrał z tym :)09c6ae53622a9e8ac719814d8b47fbcd.jpg

Też kiedyś miałem już rolexa na zawsze aż w końcu przegrał z tym :)

Świetnie wygląda te pepsi, u mnie od kilku dni sub

68a5e14a7eb7f545c1fba3a7f1d56a93.jpg

Sent from my E6653 using Tapatalk

Edited by DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Beware the fury of a patient man.

Też kiedyś miałem już rolexa na zawsze aż w końcu przegrał z tym :)

Jak ja zazdroszczę :)

Jeszcze troszkę muszę poczekać na swój egzemplarz :)

Zostanie Polar i Pepsi i będę wyleczony chyba :)

Guest Passero

Zostanie Polar i Pepsi i będę wyleczony chyba :)

Taa, yhyy, na pewno ;)

Wyleczony, aby miec Polara i Pepsi - pozniej tylko zostaja Hulki, Batmany etc. ;):D

szumi  Tez piękne , nie wiedziałam ich , niestety w Krakowie nie ma dużego wyboru ...  Gladka luneta  nie , ze względów praktycznych , obawiam się żeby nie porysowała  .. Zarezerwowałam ten  1 :wub: 

desmo Masz rację , rozmawiałam z konsultantka z Warszawy , pasek można dokupić bez problemu .. Cartier z linią Louis odpuszczam , wole w tej cenie Rolex i Tank Solo ze stali :wub:  był  Tank Solo ze stali i złota za 5000 euro .. niestety do Polski go nie ściągną .. Konsultantka powiedziała ze jest dostępna ta wersja  tyko dla Ameryki teraz ..  a Cartier w stali Tank Solo myślę ze będzie najlepszym wyborom jako drugi zegarek .. :) zapytałam o podwyżki , niestety potwierdzili ze planują w marcu  7 %

Rolex tak samo,  dziś konsultant potwierdził ze może być w marcu , na niektóre zegarki już są , miedzy innymi Rado , jeżeli dobrze pisze ta markę ..  

Tak jak pisałam niestety to pierwszy zegarek , i zainteresowałam się im parę miesięcy temu .. nie wiem kiedy Rolex ma podwyżki co roku , i czy są w marcu z reguły ? na pewno wiecie , jak to wygląda , będę wdzięczna za informacje  ..

Myślę  ze konsultant ma racje , bo w innych markach miedzy innymi Chanel tez co roku w marcu przeważnie ..

awi, das, Lexxus, irekm, Gratulacje !  

Nie ma reguły. W zeszłym roku podwyżka nastąpiła 01.02. Zdarzały się też lata bez podwyżki.

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

Jaki masz obwód nadgarstka jeśli można wiedzieć?

Dziękuję :)

całe 17cm  , nie ma żartów ! 

e8Me4oa.jpg

Nie można, wyślę te zdjęcia do Rolexa i ktoś przyjedzie coś z tym zrobić.

:D  :D :D