Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Recommended Posts

No pinkny - gratuluje! Bedzie cieszyc  B)  :)

A odnosnie, ze Daytona to nie Twoja polka, to dziwi mnie fakt takich cen "starej" stalowej Daytony. Uzywane utrzymuja cene jak za nowa z ceramicznym bezelem, jednak uwazam, iz to takie wolanie o pomoc sprzedajacych, bo te z bezelem w stali beda mialy wartosc chyba tylko u fanatykow lub milosnikow  B)

A btw...co w ogóle z Krystianem? Coś długo już go nie widze tu

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Dzięki Andreas za troskę, ale tak jak pisał Tomek, żyję :D

Ostatnio bardzo mało czasu miałem i na forum rzadko zaglądałem, przy czym tylko powierzchownie.

Dzisiaj postanowiłem nadrobić trochę zaległości i tak oto przeczytałem 60 stron tegoż wątku :lol:

Na jutro planuję nadrobić zaległości w ulubionej marce, a tam jak już spojrzałem mam 80 stron :lol:

Przede wszystkim gratuluję zakupu ! Niech cieszy jak najdłużej.

Pozostałym kolegom i koleżance też gratuluję udanych zakupów.

Odnośnie Basel naszła mnie taka refleksja, czy Rolex nie wymyśli sobie GMT MII, ale zamiast tego corocznie wyczekiwanego Pepsi w stali, nie zrobi czegoś w innej wariacji kolorystycznej, a mianowicie, czy bezel nie będzie zielono-czarny, do tego zielona wskazówka GMT jak znalazł :) Wydaje mi się, że mogłaby to być bardzo ciekawa wersja ;)

Nie ukrywam, że bardziej interesuje mnie co pokaże Omega :)

@Funakoshi gratuluje zakupu. Przez waz mam coraz większy kołomyj czy z datą czy bez <_< . Chociaż z początku byłem bardziej za no date   :)

Edited by ptakug

Ciekawostka- wybieram się w najbliższym czasie do Hong Kongu- rozmawiałem dzisiaj z jednym ze znanych mi sprzedawców Rolexa- powiedział, że nawet ich dotknął brak dostępności. Na 116610 LV ma kolejkę 10 klientów, 114060 bywa, ale gwarancji nie ma, że jak przyjadę to będzie. Ceny w zasadzie wyższe albo takie same jak w PL. AD nie dają rabatu wyższego niż 5%. Nigdy tak nie było- przecież tam na każdym rogu sklep..

Jak ktoś uważa, że Submariner jest zbyt nudny to proszę bardzo: :)

17265014_10209276269763445_4211271392487

Zdjęcie z sieci.

Delikatnie podsumowałeś. :)

Dla mnie po prostu paskudny, głównie z uwagi na bransoletę.

He, he - nicon stworzyłeś nowy wzorzec "stonowanego , klasycznego" zegarka.

JLC zaczyna się martwić !

Nicon - w Niemczech jezdza tak odpicowane Porsche Carrery, ze sam sie zastanawialem po co to ludzie robia... :wacko:  Samochod klasyka klasyki a oni spojlery, chromy etc. dowalaja - coz... kto bogatemu zabroni?  :)

Edited by artme

Bamford potrafi zrobić fajnego customa trzeba przyznać. Ale większość tych zmian jest tylko na gorsze.

No nikt nie zabroni, ale skoro ktoś wrzuca zdjęcie tego czegoś w Internet to niech się liczy z komentowaniem. Z tym Porsche to dobre porównanie, jakoś wszyscy są zgodni że takie gustowne dodatki do Golfa II, czy BMW E36 to wiocha, festyn i agrotuning, bo robi to Seba który części zamawia z Aliexpress. Natomiast takie samo zachowanie w przypadku Porsche czy Rolexa to już tylko ekstrawagancja i uzewnętrznianie indywidualizmu bogatego właściciela z fantazją :D.

Ale tak już jest @nicon - jak do obcej kobiety na ulicy zagada przystojniak to jest przebojowy i odważny a jak brzydal - natrętny cham ;)

Bransoletki nawiązujące do bezeli (bezli??) w Rolexach. Co sądzicie? Fajny dodatek czy obciach?

a74aad53c53c7742a19a61de48d930ca.jpg

91d5cb946cd6f4d8bdac6a91969df472.jpg

Noszą obok zegarków i je drapią tymi "bransoletkami" .

Jak dla mnie obciach.

Mariusz

Oczywiście to nie mój pasek (żeby nie było wątpliwości), zdjęcie gdzieś z facebooka.

Edited by Tommaso

Jakiś czas temu była taka jedna na Allegro, chyba za 400 albo 450 zł.

Sam nie wiem, czemu miało by to służyć.

Ktoś, kto nie skojarzy z Rolkiem, to pomyśli, że to naręczny... termometr :D

Soda66