Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Recommended Posts

Guest Passero

Tak jak napisał wczesniej Kuba, Sub jako zegarek sportowy został wymyślony bez daty i to jest jego DNA- naprawdę trudno z tym dyskutować.

Lupka została dodana "w trakcie"- czy to dobrze, czy źle to już kwestia indywidualnych preferencji. Ja tam nic do niej nie mam, najzwyklej w świecie Sub bez daty podoba mi się bardziej ;)

A tak na marginesie to najlepiej, tak jak @chrono-craze, mieć oba :)

Ci co daty nie widzę to powinni ostrożnie z tym sportem ; )

że niby co..? :ph34r:

Edited by sneer

Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

że niby tak długo jak używam zegarka bez lupki tak długo jestem młody ; )

A żeby pogodzić frakcje - 2 przyjaciół z boiska... skoro kosmonautom i nurkom data ( że o lupce nie wspomnę ) nie potrzebna i to i ja dam radę

post-55792-0-46723100-1421364616_thumb.jpg

Ale ty ani nie kosmonauta, ani nurek (chyba) :ph34r:  Data dobra rzecz. Fajnie szybko rzucic spojrzenie na nadgarstek, jesli chcesz sprawdzic date. Lepsze niz telefonu szukac.

Ty mlody (bo lupki nie masz) wiec masz pamiec dobra. Ja niestety czasem zapominam, jaka jest data i lubie sprawdzic na zegarku.

Edited by kroll_czarli

Ja tez stary nie jestem i uważam, ze data w zegarku który sie na codzień używa musi być! :) Lupka fajna sprawa :D

Ale tak naprawde trochę burzy harmonię w całym zegarku! :) Także nie ma rady trzeba mieć 2suby! :D

Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

że niby tak długo jak używam zegarka bez lupki tak długo jestem młody ; )

A żeby pogodzić frakcje - 2 przyjaciół z boiska... skoro kosmonautom i nurkom data ( że o lupce nie wspomnę ) nie potrzebna i to i ja dam radę

Parka idealna, tylko nie trzymaj ich tak blisko siebie, bo albo się pobiją albo coś się urodzi ;)

Jesli chodzi o to czy Rolex 'z lupka' czy 'bez lupki', to mysle ze nie powinno byc z tym problemu. Jesli komus pasuje z lupka to kupuje z lupka, jesli komus pasuje bez lupki to kupuje bez lupki, mozliwosci jesli chodzi o wybor w tym wzgledzie istnieja:

subdate_sd4000.jpg

Kazdemu wedlug jego potrzeb w tej materii :D

Ależ te SD jest kozacki!  :wub:

SD na żywo moim zdaniem dużo ciekawszy.

Bartas, Ty go w końcu sprzedałeś, czy został?

Edited by Krystian

RubberB to najlepsze gumy do Rolexa. Kolory, jakość i spasowanie z kopertą - bajka.

Edit: Krystek, został.

Edited by Bartek79

Bardzo lubię kajdan w GMT,ale od kiedy zobaczyłem Rolexa na RubberB to stwierdziłem,że jak kupię Rolka to kupię do niego gumę.Na lato fajna odmiana.

edit.

Pewnie zaraz wpadnie chrono-craze i pokaże zdjęcie suba na kondomie z adnotacją,że to jedyna dopuszczalna kombinacja Rolexa na gumie :D

Edited by mikolaj78

Mariusz

Rolex to chyba specjalnie zrobił bo nie lubi zamienników - odkąd pogrubili uszy - dobrze wygląda tylko z bransoletą. Choć wiem że to diver to jednak dla starych dobrych SUBów druga opcja po bransolecie to jakaś stara skóra lub nato ...guma daleko z tyłu.

Ja mimo tego,że miałem parę gum od RubberB to zawsze po jakimś czasie wracałem do bransolety. Nie ma mocnych na te ich nowe kajdany :)

Podzielam opinie kolegow powyzej, jak Rolex-diver to tylko na bransolecie (lub ewentualnie na NATO). Jesli "na gumie," to (jak przewidzial kolega Mikolaj78 ze bedzie  :D ) w takim np. przypadku:

Rolex_Na_Gumie_1.jpg

:D 

Fajna odmiana to prawda ale po 2 miesiącach zawsze wracałem do bransolety. Mikroregulacja bransolety Rolexa latem, to jest to!

Ale w Gmt masz przecież dodatkową regulację o 1/2 ogniwa w zapięciu, na lato jak znalazł :)

I tego glidelocka w Gmt właśnie mi brakuje.

Ale w Gmt masz przecież dodatkową regulację w zapięciu o 1/2 ogniwa :)

Wracałeś, bo się nudziło. Potem zakładasz bransoletę i znowu po jakimś czasie guma.

I tak i nie bo od roku do gumy juz nie wracam.

No sle kto co lubi. Fajnie ze jest taka mozliwosc bo przed RubberB bylo slabo w tym aspekcie.