Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Seven

GW-9400 Rangeman

Rekomendowane odpowiedzi

Już chyba pora wynieść się z tematu o nowościach. :)

 

Kilka zdjęć porównawczych znalezionych na WUS. Kawał skurczybyka. :D

 

9969732724_6d27e949ef_c.jpg

 

9969732954_10bd3c73b4_c.jpg

 

9970785096_7b67fe7ae8_c.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest kilka fajnych g-shockow. Uwielbiam male, kwadratowe modele z serii 5600, fajny jest 6900 ale czesc jest po prostu pokraczna, nieczytelna i udziwniona. Zgadzam sie z Andrzejem.

 

No i zapomnialem o najfajniejszym - g-9000 mudman. Sprzedalem, kupie znowu.

Edytowane przez wytrych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 wersje kolorystyczne (w zapowiedziach czwarta żółta jubileuszowa), ABC i cała masa wodotrysków.

Fajny jest stoper uruchamiany bezpośrednio z głównego trybu pracy. Wystarczy nacisnąć D.

 

Cena 300 usd, 300 euro, u nas ma być 1200 pln. 

Można już kupić na e-bayu z Niemiec. 

 

Już je liczę na WUS-ie:

 

http://forums.watchuseek.com/f17/rangeman-gw-9400-official-count-920996.html

 

I jeszcze film Tanaki:

 

http://www.youtube.com/watch?v=q6TSYdI_vTU

 

pozdrawiam, Piowa

Edytowane przez piowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze rozmiarowo troche przesadzili:/ mam nadgarstek 22cm ale nie wiem czy bym sie zdecydowal..obecnie nosze dw5600 i taki rozmiar mi odpowiada,wygodny i przynajmniej nie wadze nim wszedzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze rozmiarowo troche przesadzili:/ mam nadgarstek 22cm ale nie wiem czy bym sie zdecydowal..obecnie nosze dw5600 i taki rozmiar mi odpowiada,wygodny i przynajmniej nie wadze nim wszedzie.

Możesz wrzucić zdjęcie dw-5600 na Twoim nadgarstku?

Przy 22 cm. 5600-tka musi wyglądać mizernie  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wbrew pozorom może dobrze wyglądać na takim nadgarstku jak kolegi Łukasz G7900. Po prostu powrót do czasów, w których koperta zegarka mieściła się na środku nadgarstka,a nie wystawała za jego obrys. ;) 


Screwback.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie tak,nie wydaje mi sie mizerny na moim nadgastku.Na codzien nosze zreszta tez Seiko 5teczki i dobrze sie z nimi czuje;)jutro wrzuce fotke.Niestety takie czasz ze przesadzaja z rozmiarami.Dla mnie ideal to 40-42mm.Wedlug mnie rozmiarem zepsuli fajny zegarek,bo u wielu bedzie wygladal jak cegla na rece,komicznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 16 cm nadgarstek. Jestem ciekaw jak będzie się prezentował na moim. :-P

 

Wysłane z mojego SGSII przy użyciu tapatalk 4 z dodatkiem swype.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja bym nosił, to g-shock a nie garniturowiec i tu dużą kopertą się nie przyjmuję. Barometr już w Risemanie mi odpowiadal, ten jest ponoć ulepszony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porównanie z Risemanem. W sumie nie wydaje się aż tak ogromny jak na poprzednich zdjęciach. :)

 

1240680d1380862310-gw-9400-rangeman-arri

 

1240682d1380862345-gw-9400-rangeman-arri

 

1240681d1380862328-gw-9400-rangeman-arri

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rangeman jest piękny i wielkościowo także mi się podoba tylko wolałbym go w negatywie :)

post-65038-0-74153400-1380880917.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No fakt, na tych zdjęciach nie wygląda na potwora. Na tych fotkach widać jakby Riseman był spłaszczony, niższy co w połączeniu z bardziej przylegającym paskiem do koperty (imo bliżej kąta 90 stopni ;) ) nie odstaje od mniejszego nadgarstka, a jak będzie z Rangemanem?

 

EDIT: Szlufka the best  :D. Chociaż mogłaby być szczotkowana, o czym wspominał  Fwupow

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Negatyw jest spoko, metalowa szlufka dodaje animuszu, z doświadczenia okrągłe przyciski są lepsze od prostokątnych (nie ma luzu, nie wchodzi piasek). Nie wiem tylko czy są metalowe, czy tylko tak pomalowane ?

Pasek wzmocniony włóknem węglowym, podwójny zaczep.

Cała konstrukcja wydaje się być bardzo spójna.

Cena 1200 z nóg nie zwala (pewnie trochę stanieje) a to co oferuje czyni ostrą konkurencję dla ProTrek (które notabene do małych nie należą)

Na minus brak zakręcanego dekla!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy bedzie sie tak swietnie sprzedawal jak Risemam?moim zdaniem chyba nie..cena jednokrotnie wieksza od risemana..czas pokaze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy bedzie sie tak swietnie sprzedawal jak Risemam?moim zdaniem chyba nie..cena jednokrotnie wieksza od risemana..czas pokaze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale z drugiej strony to tak jakby Riseman plus kompas, a w sumie cena G-shocków generalnie poszła w górę.

Oj!!! Moim zdaniem w dół  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba się z Tobą nie zgodzę. ;) Pamiętam czasy, gdy Riseman był po 450 PLN, choć nie w Zibi. Mudman DW-9000 po 250 PLN, a DW-5600 można było kupić za 150 PLN. DW-5000 Spike Lee kosztował 350 PLN i leżał. :blink:;)


Screwback.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.