Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Seven

GW-9400 Rangeman

Rekomendowane odpowiedzi

Rangeman jako uzupełnienie Risemana.....hmmmm, kuszące. Wygląda bardzo fajnie, jak młodszy brat ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na maxtime są po 1161, co zresztą już ogłaszają na alle.

Myślę że cena pójdzie do dołu jak będą już w oficjalnej sprzedaży w Polsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy na Alledrogo był za 1099 zł. Już sie sprzedał, ciekawe do którego klubowicza poszedł? ;)


Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez moment był na timeontime za 1055. Na Allegro sprzedały się już dwie sztuki. Jutro (środa) ma być w TT Arkadia (W-wa)

Edytowane przez piowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ten zegarek zachorowałem jak tylko pierwszy raz go zobaczyłem. Znałem dane i miałem pooglądane zdjęcia, porównania i filmiki. Moje pierwsze wrażenie - duży. Nie przeszkadza mi jego rozmiar (mimo raczej chudej łapki), tylko na zdjęciach wydawał się mniejszy. Porównuję do obecnie noszonego Risemana. Widziałem wiele zdjęć właśnie z Ryśkiem i wydawało mi się, że jest tylko minimalnie większy a na żywo wygląda to inaczej.
Poza tym wrażenia jak najbardziej pozytywne, wszystko szybko działa, przyciski działają lekko a zarazem pewnie. Nie sprawdzałem jeszcze dokładności barometru czy termometru, nie kalibrowałem ich.

Zegarek powisi sobie na oknie przez noc. Niech w nocy złapie synchronizację, w dzień się pokarmi słońcem i niestety wraca do puszki. Jest moim prezentem imieninowym, idzie w depozyt na trzy tygodnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosiłbym jeszcze o fotkę na nadgarstku i jaka jego objętość?

Ja mam 17-17,5 cm. i Riseman to dla mnie raczej max.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje pierwsze wrażenie - duży. Nie przeszkadza mi jego rozmiar (mimo raczej chudej łapki), tylko na zdjęciach wydawał się mniejszy. Porównuję do obecnie noszonego Risemana. Widziałem wiele zdjęć właśnie z Ryśkiem i wydawało mi się, że jest tylko minimalnie większy a na żywo wygląda to inaczej.

 

 

Oj, to kicha... :(


Screwback.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przyciski to metal, czy malowany plastik, który go udaje ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję zakupu - prezentu :)

Dobrze, że Rangeman jest większy od Ryśka - w końcu będzie wyglądać jak prawdziwy G-Shock.

 

Mam pytanie o pasek - z jakiego materiału jest wykonany?

(można poprosić o zdjęcie paska od środka)

 

Czytałem gdzieś, że wersje na rynek nie Japoński będą mieć paski wykonane ze zwyczajnego plastiku.

Edytowane przez MariuszA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Modele na rynek japoński mają J w nazwie (GW-9400J, GW-9400BJ, GW-9400J-3) i pasek z włókna węglowego.

 

Modele na pozostałe rynki mają oznaczenie GW-9400 oraz GW-9400-3 i zwykły pasek. Nie ma czarnego z negatywem.

 

Ciekawe, czy jubileuszowy, żółty GW-9430-9 będzie tylko na Japonię?

 

pozdrawiam, Piowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję zakupu - prezentu :)

Dobrze, że Rangeman jest większy od Ryśka - w końcu będzie wyglądać jak prawdziwy G-Shock.

 

Mam pytanie o pasek - z jakiego materiału jest wykonany?

(można poprosić o zdjęcie paska od środka)

 

Czytałem gdzieś, że wersje na rynek nie Japoński będą mieć paski wykonane ze zwyczajnego plastiku.

Co do wielkości, to dla Ciebie zaleta a dla mnie wada :P

A jeśli chodzi o pasek i przyciski, to w tej cenie powinny być takie jak je udają ;)

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze, że ma plastikowe przyciski, kolejny powód, żeby go nie kupować ;) A tak całkiem serio, rozczarowałem się. Rozmiar jak najbardziej OK, ale przyciski i brak roku w dacie go dyskwalifikują, bo bym już go pewnie zamawiał :/ a zamiast tego szukam kompasiku na pasek do Risemana :) Kto kupił - wrzucać fotki! Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że można się zakręcić i nie wiedzieć jaki jest dzień tygodnia ale jaki jest rok ?!?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.