Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Seven

GW-9400 Rangeman

Rekomendowane odpowiedzi

Przymierzylem w time trend czarnego kawał potwora w porównaniu z moim mudmanem 9010 wagowo tez czuć różnicę.

Wiadomo coś o wersji czarnej w negatywie ?

 

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za info.

Ale skoro jest to moze warto poczekac może niebawem pojawi sie i u nas . Zielony mozna dostac w negatywie ale czarny byl by lepszy :)

 

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info. Orientujecie się czy można ustawić aby na wyświetlaczu stale wyświetlany był wykres zmiany ciśnienia i czy przyciski są metalowe ?

Można. Jednak w instrukcji obsługi jest informacja, iż w przypadku wyświetlania wskaźnika zmiany ciśnienia atm. sygnał odbioru kalibracji czasu jest zablokowany.

Co do przycisków to trudno stwierdzić czy to metal, czy tworzywo na pewno są wykonane starannie a ich wielkość pozwala nawet na używanie w rękawiczkach taktycznych ..

 

PS. Czy konieczna jest kalibracja długości i szerokości geograficznej aby w trybie Sunrise/Sanset zegarek pokazywał prawidłowy czas wschodów i zachodów słońca czy wystarczy w ustawieniu kodu miasta  BERLIN?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasna sprawa. Wydaje mi się , że lepiej wpisać aktualne dane geograficzne wówczas będzie precyzyjniejszy wynik.

 

Ma ktoś może instrukcję PL w PDF-ie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam teraz instrukcji pod ręką, więc mam być moze głupie pytanie;) Da się ustawić, zeby podświetlenie działalo przy naduszeniu każdego przycisku, np hasając sobie po stoperach czy kompasach? Bo jadę właśnie w ciemnym autobusie dalekobieżnym, to bym się pobawił, ale nic nie widać, a bez sensu co chwilę ręcznie podświetlać, mie wiedząc w której opcji jestem, nie wiedząc czy już się doklikałem tam gdzie chciałem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Suunto Ambit 2 też ma podświetlanie uruchamiane przy wciśnięciu dowolnego przycisku.

 

Niestety w Casio tego rozwiązania nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne to w sumie, wydaje mi się to tak naturalne rozwiązanie, że jego brak możnaby potraktować jako jakąś usterkę ;) to tak jakby nam np telefon nie świecił chodząc po opcjach i co kliknięcie trzebaby go osobno podświetlać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam myślę na kupnem RANGEMAN

GW-9400J-3JF świetny wygląd. Cena przystępna, znalazłem na jedej stronce z japonii. Polecicie go czy lepiej dać sobie spokój?

 

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do buba

To jest ten kolor moro w negatywie ? A czarny w negatywie na tej stronce wystepuje ?

 

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to ten moro! Te o który Ci chodzi to gw-9400bj-1jf?

 

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie szukalem w PL ale nigdzie go nie znalazlem. A cenowo jak to wyglada ?

 

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tej stronie cena około 280 euro :-(

 

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zle nie jest ale jesli chodzi o ten w kolorze moro to u nas tez jest w podobnej cenie , fakt tam maja lepszy pasek :)

 

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja chetnie bym kupił ale w kolorze pomarańczowym :) białym lub niebieskim :)  bo te szarbo bure kolory są smętne ;) a czarny trumniasty ;) mało polotu w tych wersjach

 

kolejna sprawa , zastanawia mnie czy np. podczas zimowych wypadów , deszcz , snieg jak się dostanie woda pomiedzy pierscieniem a guzikiem to na bank zamarznie i zablokuje funkcje , przyciski raczej są nie metalowe tylko ze stopu

 

a tu ciekawa konkurencja dla tego zegareczka, miałbym problem z wyborem

 

http://nt.interia.pl/gadzety/news-garmin-tactix-zegarek-do-zadan-specjalnych,nId,1054959

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od dzis do niedzieli w salonach TT jest promocja. Kupilem go za 1050. Wiec troche taniej niz na aledrogo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i mi się podoba ten żółty. Lubię kolorowe G.


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piowa no cena nie do przeskoczenia. Pewnie trochę spadnie ale ok. 1300pln pewnie i później będzie.


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytalem na allegro sprzedawce bo sciaga zegarki z japoni czy zalatwil by czarny w negatywie , napisal owszem ale cena zabójcza 2200. Jak za ta cene to ma na aukcji inne fajne modele seiko tylko ceny ma o 1000 niższe niz w sklepie. Nie wiadomo czy sa oryginały :) Myslalem o tym Rangemanie ale czytajac to forum coraz wiecej sklaniam sie na jakiegos seikola a z z gshockow moze zostane przy swoim mudmanie.

Przepraszam za zmiane tematu :)

 

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

 

Edytowane przez przemo03

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.