Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Seven

GW-9400 Rangeman

Rekomendowane odpowiedzi

Hmmmm Screwback   oznacz co  w tym sensie  ?? po prostu  nazwa  grupy modeli Gshocków czy ktoś sobie krzykną nazwę o tak o jak  możesz wytłumacz  :) z góry  wielkie dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ogólna nazwa grupy modeli G-shocków z zakręcanym deklem, na ogół ze stalową kopertą (czasami też z tytanową). Screwbackiem był pierwszy G-shock i kilka jego następców. Dopiero później, na fali popularności G-shocków, Casio zwykłe G-shocki zaczęło produkować z plastiku, zakręcany dekiel i stal zostawiając dla modeli z górnej półki lub limitek.


Screwback.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

G Shock = G Szit, tyle w temacie 200 milionów różnych  modeli po co  komu takie coś, aby tylko nabijać kolejnych  kretynów. Mówiących  a mam G Szita, popatrz wszystko szczelny, robiący   herbatę, oraz  jak  nie ma  obok żony łechtający  męską próżność. G-szity dobre sa dla gimnazjalistów oraz  za lansowanych   synalków bogatych  tatusiów  a nie dla Mężczyzny :)

 

 

Prawdziwy  mężczyzna powinien  mieć wskazówkowy  zegarek, a nie jak  dziecko elektroniczny  z bajerami  na  ....... komuś potrzebnymi.

 

Barometr, wysokościomierz oraz termometr sa  tak  dokładne jak  aparatura  z pierwszej  połowy  20 wieku :). Ale co tam  ważne  że  mam  na ręku  G-szita i mogę sie po lansować  że mam  oprócz  Ajfona to  i dziszoka  cud miód :)

 

Tyle  w temacie

Dodaj tego posta jeszcze tutaj: http://zegarkiclub.pl/forum/topic/1669-podforum-mi%C5%82o%C5%9Bnik%C3%B3w-zegark%C3%B3w-casio-g-shock/page-454 i masz pozamiatane  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

STW370 bardzo dziękuję :) , szukałem od paru dni :) ale nie znalazłem :)  tym bardziej dziękuję  :D / uch... produkt niedostępny ;/ ale i tak dzięki :D

Edytowane przez jacg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W maxtime.pl masz go na zamówienie w bardzo zacnej cenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w Gdańsku dokładnie gdzie ?

 

Widziałem go w Galerii Bałtyckiej. Możliwe, że już go nie ma, ale był na pewno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też zachorowałem na Rangemana, ale niestety muszę poczekać, aż cena trochę spadnie - mam nadzieję, że niedługo. I faktycznie jakoś ich mało w sprzedaży. Ciekawe dlaczego?

Jak ktoś z W-wy lub przejazdem i chce zrobić precyzyjną kalibrację baro, to polecam http://www.if.pw.edu.pl/~meteo/ - aktualizacja co 5 minut  :D . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@STW370  - to powiedz jakie nosisz zegarki i czy masz jakieś modele  Casio ? (  pytam tak z ciekawości ) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość miczel1

G Shock = G Szit, tyle w temacie 200 milionów różnych  modeli po co  komu takie coś, aby tylko nabijać kolejnych  kretynów. Mówiących  a mam G Szita, popatrz wszystko szczelny, robiący   herbatę, oraz  jak  nie ma  obok żony łechtający  męską próżność. G-szity dobre sa dla gimnazjalistów oraz  za lansowanych   synalków bogatych  tatusiów  a nie dla Mężczyzny :)

 

 

Prawdziwy  mężczyzna powinien  mieć wskazówkowy  zegarek, a nie jak  dziecko elektroniczny  z bajerami  na  ....... komuś potrzebnymi.

 

Barometr, wysokościomierz oraz termometr sa  tak  dokładne jak  aparatura  z pierwszej  połowy  20 wieku :). Ale co tam  ważne  że  mam  na ręku  G-szita i mogę sie po lansować  że mam  oprócz  Ajfona to  i dziszoka  cud miód :)

 

Tyle  w temacie

A kolega to co nosi?

Dresy białe skary mokasynki z szyszkami i złotego Rolexa http://aukro.ua/modnye-kvarcevye-zhenskie-chasy-rolex-v-nalichii-i3889623410.html czy raczej obcisłe rurki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, Chciałem tylko sprowokować temat :D:D:D i wywołać kłótnie. :) Tak na poważnie  to nic nie mam  do  G Shocków, osobiście, miałem  GW 9200 i nie narzekałem zacny zegareczek.

 

A co  do  dresów to  nie nosze  nie  łechta mnie ortalion z 4 paskami, oraz  BMW E34 i łańcuchy na szyi :)

 

Mam pytanko co  do  Dziszoków, bo  nie mogę znaleźć

 

Czym się rożni odmiana  GW od  DW  kiedyś wiedziałem, teraz to  jednak  gdzieś mi uciekło  :) a i jeszcze co  to  jeste  MT-G jakaś najlepsza  klasa  Dziszoków czy jak  ??

 

Bo  do  tej pory  Master  Of G to  była  legenda  itp itd

Edytowane przez STW370

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie ładnie, krytykujesz g-shocki nie mając podstawowej wiedzy o nich :S

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam krytykuje, :D:D:D   to  jak  wiesz co  oznacza GW DW i  MT-G to  napisz  :) a jak  nie  to  się nie udzielaj  bo  tylko  nabijasz  puste posty  :D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego STW370 może skorzystasz z wyszukiwarki i nie będziesz nabijać pustych postów? Temat dw/gw był przerabiany z 1000x (np.http://zegarkiclub.pl/forum/topic/71217-znaczenie-symboli-zegarkow/?hl=symbole)

Raz narzekasz na g-shocki zaraz piszesz, że są ''zacne''Zdecyduj się o co Ci chodzi.... A wywoływać kłótnie to idź sobie na onet.

 

Ps. Jedna spacja po wyrazie wystarcza w zupełności.

Edytowane przez mpxxl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledze ST370 radzę jednak trochę poczytać o G-shockach. ;) 

 

Model GW od DW różni się posiadaniem waveceptora. Nie, MT-G to nie jest najwyższa klasa G-shocków. ;)  


Screwback.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość miczel1

Mówiłem ze jakiś hejter :) w mokasynach z szyszkami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam krytykuje, :D:D:D   to  jak  wiesz co  oznacza GW DW i  MT-G to  napisz  :) a jak  nie  to  się nie udzielaj  bo  tylko  nabijasz  puste posty  :D:D

Kolego puste posty to ty nabijasz! Pewnie chcesz wbić się na bazar a na liczniku brakuje co?  <_<

Jesteś tu nowy i nie zadzieraj nosa! Mieliśmy tu już takiego o nicku - KK... - , ale dobrze że moderator go usunął.

Użyj 'szukajki ' a nie pupę zawracasz i ogranicz spację.

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A żeby mi sie coś stało :D:D:D nawet nie widziałem nic o zadnym bazarku i o ilości postach aby tam wejść, więc nie nabijam :) a jak coś to ja kubuje zegarki w sklepie a nie na bazarku :) a co do gszoków to miałem z nimi styczność i nie narzekałem a nawet byłem zadowolony :)

 

pozdrawiam

 

 

Ja napisałem że najwyższa klasa G szoków to  master o g :)  nie mt-g a co do  gościa od mokasynów, śmieszny jesteś

Edytowane przez STW370

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Master Of G to nie jest najwyższa klasa G-shocków. Tak się nazywa pewien zbiór ważnych modeli. Najwyższa klasa to MR-G. Nie MT-G, a MR-G.


Screwback.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa z 9400 w PL.

Dzowniłem do Time Trendy i miła Pani powiedziała, że narazie tego zegarka nie ma i nie będzie (jest jedna sztuka w Warszawie).

Czyżby jakaś akcja seriwowa Casio?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość 0.1

Jeden ze znajomych rozczarowal sie bardzo Rangemanem, gdyz zaczal mu parowac od srodka oczywiscie niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

01..chyba zartujesz??  powaznie??  jakos ekstremalnie go uzywal czy poprostu przy zwyklym uzytkowaniu??

 

mi tylko GW205K /bo bylo cos w nim kombinowane/ i raz zaparowal mi moj ulubieniec DW5000SL,ale przy minus 17 i byl wystawiony na dzialanie tej temeratury przez czas okolo 1h - i co dziwniejsze,zaraz jak sie zorientowalem to tez zaraz to zniklo

 

no ale renger jak dla mnie dal ciala bo cos mi mowi ze to nie bedzie pojedynczy przypadek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.