Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Seven

GW-9400 Rangeman

Rekomendowane odpowiedzi

Jesli bedzie sie tak dziac na rynku USA to sie pewnie przyznaja do bledu.

Jesli bedzie to rynek PL to zaprzestaja sprzedazy wadliwego modelu wypinajac na nas 4 litery :)

Range to całkiem ładny zegarek poza tym ma mnóstwo wodotrysków. I datego wydaje mi się, że jest bardzo popularny na tzw. zachodzie gdzie nie dość, że jego cena jest niższa niż u nas, to jeszcze mają zdecydowanie inne zarobki, co sprawie, że Range przedstawia tam niższą wartość. Dzięki temu "u nich" częściej niż "u nas" będzie użytkowany "zgodnie z przeznaczeniem". Więc jeżeli faktycznie ma wadę, to właśnie "u nich" będzie ona najczęściej wystepować ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rangeman to mój 2 g-shock i jestem mega zadowolony z niego, po kalibracji czujników pomiary są na prawde bardzo dokładne, do jakości wykonania również nie mogę się przyczepić no morze po za klamrą zapięcia nie pasuje wdg. mnie do tego zegarka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że ja się cieszę z kłopotów z dostępnością 9400 bo przez brak 9400 w sklepach kupiłem DW-5600 i jestem mega zadowolony :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A propo dostępności, czy ktoś ma jakieś informację, kiedy Range wreszcie do PL trafi?

Edytowane przez ICE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pani z Zibi powiedziała mi że w styczniu na Polske dostawa była tylko 14 sztuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że ja się cieszę z kłopotów z dostępnością 9400 bo przez brak 9400 w sklepach kupiłem DW-5600 i jestem mega zadowolony :)

No i zostało ci ok 1000 zł w kieszeni :) do tego możesz spokojnie robić pompki hahah, oraz nurkować , masz pewnośc że ci nie zaparuje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pani z Zibi powiedziała mi że w styczniu na Polske dostawa była tylko 14 sztuk

Pewnie tylko tyle przeszło weryfikację pompkową. :D


Screwback.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden cały czas wisi na bazarku. Miałby większe szanse na nowego właściciela gdyba nie afera pomokomana  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20140305160312339.jpg

 

Wstawię zdjęcie swojego, póki się jeszcze nie rozpadł ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość romseyman
Napisano (edytowane)

To i ja doloze swojego. Poki co w jednym kawalku   :P

 

biwg.jpg

Edytowane przez romseyman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość 0.1

romseyman, poluznij sobie pasek bo rozleca sie uszy w pompkomanie a cie bedzie trzeba reanimowac :lol:

a tutaj plany treningowe dla uzytkownikow pompkomanow http://www.100pompek.pl/ :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nawet skorzystam, trochę się zasiedziałem ostatnio, trzeba rozruszać cielsko ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość romseyman

romseyman, poluznij sobie pasek bo rozleca sie uszy w pompkomanie a cie bedzie trzeba reanimowac :lol:

a tutaj plany treningowe dla uzytkownikow pompkomanow http://www.100pompek.pl/ :D

 

:D zaczynam trenowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj mój Rangeman był w saunie i nie zaparował

oklaski.gif brawo!!! i tego należy oczekiwać od 200ATM  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja doloze swojego. Poki co w jednym kawalku   :P

 

biwg.jpg

 

A jak z czytelnością w negatywie. Mam negatywowego Edifice i szczerze mówiąc tragedia  :( . Czytelność tylko centralnie i powiedzmy +- 15~20º. Pod większym kontem nic nie widać. Ale Range jakby wyraźniejszy jest. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość romseyman
Napisano (edytowane)

''A jak z czytelnością w negatywie. Mam negatywowego Edifice i szczerze mówiąc tragedia   :( . Czytelność tylko centralnie i powiedzmy +- 15~20º. Pod większym kontem nic nie widać. Ale Range jakby wyraźniejszy jest. ''

 

Nie ma problemu. Na zdjeciu nie jest to tak wyrazne jak w rzeczywistosci. Patrzac przez ''obiektyw''   ;)   telefonu widac jak cyferki mrugaja z duza czestotliwoscia. Stad cyfry takie dwukolorowe lekko. Golym okiem tego nie widac.

Edytowane przez romseyman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tam też nic nie paruje, nie wiem co za mąciciele wichrzyciele takie plotki rozsiewają, pewnie mają podróbki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość romseyman
Napisano (edytowane)

Mi tam też nic nie paruje, nie wiem co za mąciciele wichrzyciele takie plotki rozsiewają, pewnie mają podróbki ;)

 

Risemanowcy    :P

Edytowane przez romseyman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Co by o Range nie myśleć, to na pewno design ma nie do przebicia  :) . A to też ważny (jak nie najważniejszy) powód dla którego kupujemy zegarki.

Edytowane przez ICE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwestia gustu, ja wolę proste G-Shocki. Riseman też mi się nigdy nie podobał. ;)

 

Jak dla mnie tylko jeden design jest nie do przebicia. ;)

 

1MORnht.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

 dzis przyszedl moj RANGEMAN :D jestem mega zadowolony byla jedna sztuka w kraju u gerke i chwycilem mi jakos sie nie suwa po reku na luznym zapieciu jak tu opisywali niektozi stek bzdor pisza aby zniechecać do kupna a ja polecam i na chude nadgarstki tez fajnie lezy:D

5600 tez swietnie wgladaja chyba se dokupie taki zegareczek jak wyzej :D

Edytowane przez DoGi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi jakos sie nie suwa po reku na luznym zapieciu jak tu opisywali niektozi stek bzdor pisza aby zniechecać do kupna

 

Trudno, żebym zniechęcał do kupna zegarka, który sam chce kupić, poza tym to było porównanie do Risemana - polecam czytanie ze zrozumieniem ;) . Poza tym mi faktycznie zegarek przesuwał się po nadgarstku. Dyskusja na temat zegarka pozwala wykazać wady i zalety (oczywiście dla jednych ta sama rzecz może być wadą, dla innych obojętna, a dla jeszcze innych wręcz zaletą) i nie ma na celu nikogo zniechęcić, bo decyzję co do zakupu trzeba podjąć samemu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Kwestia gustu, ja wolę proste G-Shocki. Riseman też mi się nigdy nie podobał. ;)

 

Jak dla mnie tylko jeden design jest nie do przebicia. ;)

 

1MORnht.jpg

 

"56" też mi się podobają, sam miałem DW-5600 i był super  :) , ale Risemana zawsze chciałem mieć - mnie się bardzo podoba, zdjęcie z 7-letniego kalkulatora  :D

1.jpg

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.