Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Seven

GW-9400 Rangeman

Rekomendowane odpowiedzi

Mi się podoba pomysł "liczenia" i to nie ważne czy tanich czy drogich modeli.


GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER, GD-400-4ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na WUS-ie prowadzę kilkanaście takich wątków. Dotyczą zarówno drogich (Frogman, Rangeman), jak i tańszych (GD-X6900, GD-120, GD-400, G-7800) modeli. Jeśli ktoś nie lubi, nie musi tam zaglądać. Na siłę nie wskakują do przeglądarki. 8-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego nie liczysz ich na tym forum?

 

Bo jakby zaczął, to pewnie by się okazało, że na WUS-ie dwóch największych maniaków ma ich więcej niż tu całe forum :D .

Edytowane przez ICE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jest ICE :) I u nas tylko czarne i oliwkowe jakiś jeden niebieski i żółty się trafił :) Mi się również podoba wątek z wus :)


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W polskiej dystrybucji są 4 modele (czarny, oliwkowy, niebieski i czerwony), brakuje trzech (zółtego, KJ i czarnego z negatywem). 

 

Jeśli chcecie, możemy liczyć...

 

9400-1 (czarny pozytyw) ................................... 0 zegarków
9400-3 (oliwkowy) ............................................. 0 zegarków
9400NV-2 (Men in Navy) ................................... 0 zegarków
9400RD-4 (Rescue) .......................................... 0 zegarków

9430-9 (żółty) .................................................... 0 zegarków

9400B-1 (czarny negatyw) ................................ 0 zegarków
9400KJ-8 (Love the Sea and the Earth) ............ 0 zegarków
tuning ................................................................ 0 zegarków

 

razem  .............................................................. 0 zegarków

 

Czekam na zdjęcia...

Edytowane przez piowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale gdzie na te zdjęcia oczekujesz, Masta?

Tutaj?

Bo wiele zdjęć już się pojawiło w tym wątku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość miczel1

To sie Piowa nie napracuje tutaj :) Może lepiej zlicz wszystkie G :)

Ratując wątek to mój miałem ale już nie mam :) wiec pewnie się nie liczy :) 

post-56479-0-14856400-1414517554_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co zauważyłem:

Termometr w Rangemanie jest baaardzo wolny. Aby zmierzyć temperaturę gdziekolwiek trzeba czekać kilka a nawet kilkanaście minut.

 

Kolego , tak działa fizyka.

 

Zegarek (z funkcją termometru) to taki termos ze wskazówkami :D

Długo wyrównuje temperaturę wewnętrzną z temperaturą otoczenia.

 

W tym przypadku bezwładność jest bardzo duża i tego nie "przeskoczymy".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, przecież napisałem swoje spostrzeżenia a widzę spinacie się wielce. Wszyscy tacy mądrzy :)

Nie każdy może o tym wiedzieć a forum do tego służy, aby się uczyć i tą wiedzą dzielić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się cieszę, że jest liczenie, nawet że ktoś na to kręci nosem, że termometr jest taki albo siaki, że jeden ma oliwkowy, inny czerwony, a jeszcze inny marzy o żółtym.

Wszystkich nas łączy jedno w tym wątku - mamy po prostu fajny zegarek. Wątek żyje, forum żyje, a czas robi swoje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Dla jednego nonsens, dla innych radość z zamieszczania zdjęć, dla mnie radość z ich liczenia. De gustibus... 

OK, zabawa jak zabawa. Podziwiam, że ci się chce. Ale ludzie miewają radość z różnych rzeczy, np liczenia cudzych zegarków, także zgoda - o gustach nie warto rozmawiać.

 

 

 

Na WUS-ie nikt nie narzeka na długość takich wątków.

Może dlatego, że oprócz szczęśliwych nowych właścicieli i count mastera nikt do nich nie zagląda?  :P

 

Na długość wątków nie ma sensu narzekać (to tak jak deszcz, czasem po prostu pada...), tylko czasem trudno w nich wyszperać przydatne informacje.

 

Podobnie jest zresztą u nas. Mamy taki zarąbisty wątek  "PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !" na ponad 500 stron, ze sporą ilością ciekawych informacji, do których praktycznie nie sposób dotrzeć bo są przemieszane z kompletną bryndzą i wątpię aby ktoś teraz miał tyle samozaparcia, aby przejrzeć go od początku.

 

Edytowane przez Banalny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość miczel1

OK, zabawa jak zabawa. Podziwiam, że ci się chce. Ale ludzie miewają radość z różnych rzeczy, np liczenia cudzych zegarków, także zgoda - o gustach nie warto rozmawiać.

 

Może dlatego, że oprócz szczęśliwych nowych właścicieli i count mastera nikt do nich nie zagląda?  :P

 

Na długość wątków nie ma sensu narzekać (to tak jak deszcz, czasem po prostu pada...), tylko czasem trudno w nich wyszperać przydatne informacje.

 

Podobnie jest zresztą u nas. Mamy taki zarąbisty wątek  "PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !" na ponad 500 stron, ze sporą ilością ciekawych informacji, do których praktycznie nie sposób dotrzeć bo są przemieszane z kompletną bryndzą i wątpię aby ktoś teraz miał tyle samozaparcia, aby przejrzeć go od początku.

 

Skoro Ci to tak dokucza a nasze posty uważasz za bryndze to zawsze możesz poprosić admina o usunięcie profilu z forum :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Upoważniony jako głos ludu, czy też na zasadzie stołu i nożyc?  :P

 

Miczel, akurat Twoje wszystkie posty uważam za te ze "sporą ilością ciekawych informacji"!   :) 

Edytowane przez Banalny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9400-1 (czarny pozytyw) ................................... 26 zegarków (Romuch, Michał Sikora, Uminus, RadekQ, Maru123, ArturZBSK, Xmorgis, Mister, David82, Waldzior, Kacper12, Dogi, Jacpol, Robski, Tajson1, 70’, ICE, Kurczak20, Frytkownica, Martin77, DamianDe, Mpower, TMW, Gitbit, Blacktube, Jacek_25_25)
 

9400-3 (oliwkowy) ............................................ 2 zegarki (Chrono-Craze, GoTomek)
 

9400B-1 (czarny negatyw) ................................ 1 zegarek (Romseyman)

 

9400NV-2 (Men in Navy) ................................... 0 zegarków
9400RD-4 (Rescue) .......................................... 0 zegarków

9430-9 (żółty) ................................................... 0 zegarków

9400KJ-8 (Love the Sea and the Earth) ............... 0 zegarków
tuning .............................................................. 0 zegarków

 

 

 

razem  .............................................................. 29 zegarków

Edytowane przez piowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo jakby zaczął, to pewnie by się okazało, że na WUS-ie dwóch największych maniaków ma ich więcej niż tu całe forum :D .

Więc jednak się myliłem :( , bo trzeba było "aż" trzech pierwszych i 1/2 czwartego, żeby było więcej niż na naszym forum :D .Teraz najbliższej zmiany na liście należy się spodziewać za miesiąc :lol: . No i co, na WUS'ie potrafią tak dynamicznie wątek rozwijać :P

PS. teraz wiadomo czemu piowa nie zdecydował się zrobić tego wcześniej ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawiej byłoby policzyć DW-002, DW-003 i DW-004 :)

Jestem ciekaw ile się uchowało tych modeli z lat '90 i w jakim stanie :)

Ale to nie w temacie więc cicho.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj przepraszam, chyba nabawiłem się kurzej ślepoty, za dużo Modern Combat online.

 

Oops, podwójny wpis, proszę o usunięcie.

Edytowane przez blacktube

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam kupiłem tydzień temu gw9400 z usa

myślałem że dam rade go ustawić ale bez polskiej

instrukcji się nie obedzie jeśli ktoś by miał to chętnie kupie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

9400-1 (czarny pozytyw) ................................... 27 zegarków (Romuch, Michał Sikora, Uminus, RadekQ, Maru123, ArturZBSK, Xmorgis, Mister, David82, Waldzior, Kacper12, Dogi, Jacpol, Robski, Tajson1, 70’, ICE, Kurczak20, Frytkownica, Martin77, DamianDe, Mpower, TMW, Gitbit, Blacktube, Jacek_25_25, Ziko739)

 

9400-3 (oliwkowy) ............................................ 2 zegarki (Chrono-Craze, GoTomek)

 

9400B-1 (czarny negatyw) ................................ 1 zegarek (Romseyman)

 

9400NV-2 (Men in Navy) ................................... 0 zegarków

9400RD-4 (Rescue) .......................................... 0 zegarków

9430-9 (żółty) ................................................... 0 zegarków

9400KJ-8 (Love the Sea and the Earth) ............... 0 zegarków

tuning .............................................................. 0 zegarków

 

 

razem  .............................................................. 30 zegarków

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

039aa58d4aa9f0cc61a51bff6ffe3fdd.jpg

Taka perełkę dziś znalazłem w galerii ;d

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez kacprzak1991

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.