Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Seven

GW-9400 Rangeman

Rekomendowane odpowiedzi

Napisałem Ci PW na górze strony Ci się wyświetla :) 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam kupie instrukcje casio gw9400

Rozumiem, że to prowokacja? :)


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9400-1 (czarny pozytyw) ............................... 26 zegarków (Romuch, Michał Sikora, Uminus, RadekQ, Maru123, ArturZBSK, Xmorgis, Mister, David82, Waldzior, Kacper12, Dogi, Jacpol, Robski, Tajson1, 70’, ICE, Kurczak20, Frytkownica, Martin77, Mpower, TMW, Gitbit, Blacktube, Jacek_25_25, Ziko739)

 

9400-3 (oliwkowy) ............................................ 2 zegarki (Chrono-Craze, GoTomek)

 

9400B-1 (czarny negatyw) ............................... 1 zegarek (Romseyman)

9430-9 (żółty) ................................................... 1 zegarek (DamianDe)

 

9400NV-2 (Men in Navy) ................................... 0 zegarków

9400RD-4 (Rescue) .......................................... 0 zegarków

9400KJ-8 (Love the Sea and the Earth) ............ 0 zegarków

tuning ................................................................ 0 zegarków

 

 

razem ..................................................................................... 30 zegarków

 

Piowa o co kaman z tym liczeniem zegarków u nas, na WUS itd.

To jakiś Twój konik czy prowadzisz statystyki?


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Diego cofnij się kilka stron i wszystko jasne :) 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. Juz wszystko jasne.

 

Tapnięte z fona.


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piowa o co kaman z tym liczeniem zegarków u nas, na WUS itd.

To jakiś Twój konik czy prowadzisz statystyki?

 

Jedno i drugie. Statystyka to mój konik. 8-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kusi mnie i to bardzo na wymienić  bezel i  pasek na ten od modelu GW-94300 ale Zibi odpisało mi, że "Niestety producent nie podaje tych modeli jako zamiennych także części mogą nie pasować. " Myślicie, że faktycznie mogą być jakieś różnice między nimi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem będzie pasować.

Jeśli jednak nie to możesz zwrócić zamòwione części więc nic nie stracisz w razie czego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kusi mnie i to bardzo na wymienić  bezel i  pasek na ten od modelu GW-94300 ale Zibi odpisało mi, że "Niestety producent nie podaje tych modeli jako zamiennych także części mogą nie pasować. " Myślicie, że faktycznie mogą być jakieś różnice między nimi?

Oczywiście, że będzie pasować :) 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9400-1 (czarny pozytyw) ............................... 26 zegarków (Romuch, Michał Sikora, Uminus, RadekQ, Maru123, ArturZBSK, Xmorgis, Mister, David82, Waldzior, Kacper12, Dogi, Jacpol, Robski, Tajson1, 70’, ICE, Kurczak20, Frytkownica, Martin77, Mpower, TMW, Gitbit, Blacktube, Jacek_25_25, Ziko739)

 

9400-3 (oliwkowy) ............................................ 2 zegarki (Chrono-Craze, GoTomek)

 

9400B-1 (czarny negatyw) ............................... 1 zegarek (Romseyman)

9430-9 (żółty) ................................................... 1 zegarek (DamianDe)

 

9400NV-2 (Men in Navy) ................................... 0 zegarków

9400RD-4 (Rescue) .......................................... 0 zegarków

9400KJ-8 (Love the Sea and the Earth) ............ 0 zegarków

tuning ................................................................ 0 zegarków

 

 

razem ..................................................................................... 30 zegarków

 

e tego, nie mam juz oliwkowego  :( a w tzw. międzyczasie miałem jeszcze czarnego i tez juz nie mam  :wacko: taki to kurde ruch w interesie  :rolleyes:

Oba poszły do kolegów z forum, może sie ujawnią ;) choć oliwkowy to juz dalej poszedł 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Wam za odpowiedź:) A ktoś z Was widział go może "na żywo ". Jestem ciekawy jak się prezentuje żółty kolorek:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jacek Kilka stron temu DamianDe pokazywał nawet prosiłem o więcej fotek :) 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9400-1 (czarny pozytyw) ............................... 26 zegarków (Romuch, Michał Sikora, Uminus, RadekQ, Maru123, ArturZBSK, Xmorgis, Mister, David82, Waldzior, Kacper12, Dogi, Jacpol, Robski, Tajson1, 70’, ICE, Kurczak20, Frytkownica, Martin77, Mpower, TMW, Gitbit, Blacktube, Jacek_25_25, Ziko739)

 

9400-3 (oliwkowy) ............................................ 1 zegarki (Chrono-Craze)

 

9400B-1 (czarny negatyw) ............................... 1 zegarek (Romseyman)

 

9430-9 (żółty) ................................................... 1 zegarek (DamianDe)

 

9400NV-2 (Men in Navy) ................................... 0 zegarków

9400RD-4 (Rescue) .......................................... 0 zegarków

9400KJ-8 (Love the Sea and the Earth) ............ 0 zegarków

tuning ................................................................ 0 zegarków

 

 

razem ..................................................................................... 29 zegarków

Edytowane przez piowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jacek Kilka stron temu DamianDe pokazywał nawet prosiłem o więcej fotek :)

A dostałeś je może?:) Zastanawiam się czy pasek będzie się bardzo brudził:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dostałeś je może?:) Zastanawiam się czy pasek będzie się bardzo brudził:)

Nie ma co się zastanawiać.

Pewnie będzie się brudził tak samo jak inne żółte, białe, czerwone, etc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie śledzę ten wątek i zaprawdę powiadam, brać kupować nie żałować. Części zamienne są tak tanie w stosunku do wartości zegarka, że nie ma się co zastanawiać. Brać wszystkie kolory tęczy i zmieniać w zależności od pogody, nastroju, zapatrywań politycznych i innych tym podobnych  preferencji :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie, że musieliście czekać ale nie miałem czasu na fotki.

Zrobiłem teraz kilka na szybko z gdf-100 tak dla porównania.

post-69446-1415659423,5907_thumb.jpeg


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Następne. Oczywiście łamiąc trendy na forum zegarki nie są zsynchronizowane ;)

post-69446-1415659530,2551_thumb.jpeg


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tył bardzo interesujący

post-69446-1415659609,3189_thumb.jpeg


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jeszcze takie. :)

Niedługo mój rangeman skończy roczek i nie ma przebarwień na obudowie z resztą tak jak półtora roczny gdf-100. Gdfa trochę katuję i na prawdę wygląda ok. Gw-9430 był przeze mnie trochę oszczędzany przez obawy dotyczące możliwych przebarwień ale w wakacje się przełamałem i pomyślałem, że to g-shock i to fajny g-shock więc nie może leżeć na półce. W końcu można dokupić bezel i pasek. Na szczęście przeszedł różne próby i wygląda jak nowy, no oprócz rysek na sprzączce.

post-69446-1415659664,0531_thumb.jpeg


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A już myślałem, że nikt nie ma czerwonego GDF :) Mój ma dwa lata i troszkę od spodu paska widać zmianę koloru ale też tragedii nie ma.

 

td7AoEy.jpg

 

Wiem, że to temat o Rangemenie :) Bardzo fajny jest ten żółtek.


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

DanianDe - a moglbys dokladnie okreslic w jaki warunkach go nosilesi,jak czesto itp ze po takim czasie nie ma dalej pr\zebarwien??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o rangemana to mniej więcej od czerwca noszę go normalnie. Bez oporów przy długim rękawie, czarnych bluzach, rękawiczkach itd. Zabrałem go na nadmorską wycieczkę rowerową i nie było brudu którego nie dało by się zmyć gąbką i płynem. Może miałem szczęście, a może jest zastosowany jakiś lepszy lakier. Widziałem białego GLX-5600 używanego do prac biurowych w strasznym stanie ale tutaj żółty kolor się trzyma. Może to być sprawa jak w przypadku gdf-100-4 i gx-56-4, jeden nie brudzi się prawie w ogóle, a na drugi trzeba bardzo uważać.

Noszę go średnio 3-4 razy w tygodniu. W wakacje na wyjazdach raz był moim jedynym zegarkiem, a raz leżał w domu przez dwa tygodnie.

Edytowane przez DamianDe

<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

no nie ukrywam ze jestem zaszokowany brakiem przebarwien podczas..normalnego uzytkowania

ale ciesze sie bardzo bo coraz bardziej mnie korci by zasponsorowac sobie zolte ubranko dla mojego GWF1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.