Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Seven

GW-9400 Rangeman

Rekomendowane odpowiedzi

Ok zegarek na zwrocie, będę informował jak sprawa została załatwiona. Transakcja Allegro - niska cena mnie skusiła. Liczę na uczciwość sprzedawcy. Najlepiej bym widział wymianę sprzętu, jednak zasugerował mi sprzedawca zwrot kosztów na co przystałem. Pewnie kupię ten zegareczek w innym miejscu. Dosiego roku, będę szanowne grono informował o sprawie, przestrzegę / polecę sprzedawcę. 

Edytowane przez Mck Kcl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie sprzeda komuś kto nie jest tak dociekliwy. To ten sprzedawca co targa z USA za ~850?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A no był taki na allegro.. Ciekawe czy to ten.

Dobrze, że chociaź przyjmie zwrot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepszego w nowym roku : ) ja właśnie kupiłem mojego gw9400 za 849 ale nie moge narzekać zegarek jest jak najbardziej oryginalny i nie posiada żadnych wad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepszego w nowym roku : ) ja właśnie kupiłem mojego gw9400 za 849 ale nie moge narzekać zegarek jest jak najbardziej oryginalny i nie posiada żadnych wad

Kupowałeś  może na allegro od tego tomo795?


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupowałeś może na allegro od tego tomo795?

Tak zgadza się

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Długo czekałeś na przesyłkę?

Z tego co obserwuje to ten sprzedawca trochę już tych Rangeman' ów sprzedał i nie tylko ale komentarzy ma mało za te zegarki wiec nie wiem czy warto ryzykować.. Zastanawiam się nad powrotem do Rangeman'a właśnie a cena trochę kusząca..


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od niego kupiłem i oddałem, zwrócił kasę za zegarek więc można powiedzieć, że jest uczciwy. Nauczyłem się, że najlepiej takie rzeczy jak zegarki kupować osobiście. szczególnie jak ich cena przekracza te 400 zł. Szkoda, że ten zegar w pl tak trzyma cenę.  Chętnie bym go kupił w cenie niższej od 1000 zł :(. Poczekam na okazję. 

Jak znajdę chwilę wrzucę fotkę co było nie tak. 

Edytowane przez Mck Kcl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Długo czekałeś na przesyłkę?

Z tego co obserwuje to ten sprzedawca trochę już tych Rangeman' ów sprzedał i nie tylko ale komentarzy ma mało za te zegarki wiec nie wiem czy warto ryzykować.. Zastanawiam się nad powrotem do Rangeman'a właśnie a cena trochę kusząca..

U mnie był do 14 dni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupowałeś  może na allegro od tego tomo795?

Polecam sprzedawcę. Ma u mnie już kilka pozytywów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od niego kupiłem i oddałem, zwrócił kasę za zegarek więc można powiedzieć, że jest uczciwy. Nauczyłem się, że najlepiej takie rzeczy jak zegarki kupować osobiście. szczególnie jak ich cena przekracza te 400 zł. Szkoda, że ten zegar w pl tak trzyma cenę.  Chętnie bym go kupił w cenie niższej od 1000 zł :(. Poczekam na okazję. 

Jak znajdę chwilę wrzucę fotkę co było nie tak.

 

Hym.. wygląda w takim razie na to że sprzedawca wpożądalu, tylko teraz kurcze jak kupie to jeszcze wysle mi ten Twoj ze zwrotu, pewności niema..

Nic trzeba się zakręcić tak jak piszesz osobiście, zapłacić ciut więcej ale mieć pewność że wszystko jest okey i cieszyć się sikorem niż się bawić w zwroty czy reklamacje.

Wrzuć foteczke z checią zobaczymy tą plamkę.


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby temat tętnił życiem :) Przez 5 dni bez synchronizacji +1 s

 

yTilNre.jpg
RoMnbF1.jpg

Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacne towarzystwo ;) 

Miałem oba z tym że GA-1000-1ER i jakoś tak cały czas mam chrapkę co by nie wrócić do nich z powrotem..  


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GA-1000 jest kumpla. Fajny, ale nie moja bajka, nie przemawiają do mnie te G z serii Aviation :) Za to od kiedy kupiłem Rangemana, nie mogę się go pozbyć z nadgarstka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi akurat GA-1000 kompletnie się nie podoba. Zdecydowanie wolę rodzinę GW-3000.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 94-kę od około miesiąca i pierwsze co rzuciło mi się w oczy to synchronizacja - rewelka .Synchronizuję się codziennie .Zegarek noszę non stop. Na noc oczywiście nie schodzi z nadgarstka.Miałem 92-kę też się  synchronizowała ale różnie to bywało.Niekiedy i trzy dni było bez a tutaj rewelka.Mam pytanie co do modułu - dużo różni się moduł 94-ki od modułu gulfmana mastera gwn 1000 ???....głównie chodzi mi o mierzenie ciśnienia , wysokości .... aczkolwiek nie wiem czy te moduły można w ogóle porównywać ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MrFroyo
Szanowni forumowicze,

czy metalową szlufkę z Rangeman'a można kupić niezależnie bez paska, ewentualnie gdzie w sieci mogę znaleźć taki drobiazg?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przypadku Casio szlufki zawsze sprzedawane są w komplecie z paskiem, nie ma możliwości ich kupna osobno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.