Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Seven

GW-9400 Rangeman

Rekomendowane odpowiedzi

No może nie dokładnie "jednozegarkowcem", bo mam kilka różnych zegarków, ale faktycznie jak coś włazi na nadgarstek, to dłuuuugo z niego nie schodzi :D, no chyba, że jest potrzeba strój zmienić, bo ani Range, ani mojego nurka - czyli moich ulubiueńców - do garnituru nie załóżę ;). Co do zakupu Range przy posiadaniu Gulfmastera to masz rację, nie kupiłbym drugiego mając jednego z nich. W starciu miedzy nimi chyba wygrałby Gulfmaster, ale nie miałem go na nadgarstku, więc na żywo mogłoby być odwrotnie. Ale też nie uważam, żeby kupienie Range mając Gulfmastera było dziwactwem, jeżeli kogoś stać i bardzo lubi G ;) .   

Edytowane przez ICE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

E... wszyscy tu jesteśmy dziwakami, tylko w różnym stopniu zdziwaczenia. Jedynie skala naszego zdziwaczenia jest na tyle szeroka, że w oczach tych mniej zdziwaczałych ci bardziej zdziwaczali będą dziwakami. ;):D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E... wszyscy tu jesteśmy dziwakami, tylko w różnym stopniu zdziwaczenia. Jedynie skala naszego zdziwaczenia jest na tyle szeroka, że w oczach tych mniej zdziwaczałych ci bardziej zdziwaczali będą dziwakami. ;):D

 

WTF??? :D

Nie wiedziałem, że mając Ranga stanę się dziwakiem :P


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E... wszyscy tu jesteśmy dziwakami, tylko w różnym stopniu zdziwaczenia. Jedynie skala naszego zdziwaczenia jest na tyle szeroka, że w oczach tych mniej zdziwaczałych ci bardziej zdziwaczali będą dziwakami. ;):D

W sumie masz rację :D .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja do GDF-100 i GW-9400 dokupiłbym właśnie Gulfmastera i GW-A1000 :) 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zupelnie mi nie przeszkadza ze ma podobne funkcje... zreszta co to za roznica co ma a czego nie ma, glownie korzysta sie i tak z zegarka i stopera a nie wysokościomierza czy barometru :)

przyznam zupelnie szczerze ze przy wyborze kierowalem sie wygladem... i nawet tak jak juz pisalem, gwn1000 byl tak brzydki ze az piekny i tym mnie przekonal :)

Edytowane przez PiTT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek ma się podobać, ale.. właścicielowi i to jest najważniejsze, ma cieszyć jego oczy i poprawiać humor jak zajdzie taka potrzeba. Jednak przede wszystkim ma wskazywać poprawnie godzinę a pozostałe funkcje i wodotryski to już "bajery" bardziej lub mniej potrzebne. Jak są fajnie, jak jakiejś funkcji brakuje to trudno, zawsze można kupić kolejny zegarek albo wymienić na inny.  ;)

Edytowane przez GitBit

SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Range strasznie mi się spodobał i do tego jest wyposażony w ciekawe funkcje. Różni się znacznie od Gulfmastera i pod względem wyglądu nie ma co ich porównywać. Rozumiem ludzi, którzy kupują oba te zegarki i pewnie jakby mnie było stać, to miałby wszystkie modele we wszelkich kolorach :D . Jednak, na dzień dzisiejszy nie mam takiej możliwości, a z G to dla mnie taka "przygoda", bo jeżeli chodzi o zegarki, a zwłaszcza ich urok, to jednak u mnie przewagę mają mechaniczne i zapewne dlatego nie kupiłby Rangemana mając już Gulfmastera, lub odwrotnie, bo zamiast tego szukałbym jakiegoś fajnego mechanika ;) , co nie zmienia faktu, że od ponad pół roku Range z mojej łapki nie schodzi. I tym samym przypadkowo ponownie potwierdziłem to co napisał xenocratex  :D 

 

E... wszyscy tu jesteśmy dziwakami, tylko w różnym stopniu zdziwaczenia. Jedynie skala naszego zdziwaczenia jest na tyle szeroka, że w oczach tych mniej zdziwaczałych ci bardziej zdziwaczali będą dziwakami. ;):D

Edytowane przez ICE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

akurat tak sie złożyło że dzisiaj pracuję w domu i przed chwilą odwiedził mnie kurier  :)

pierwsze wrażenia pozytywne, w zasadzie bardzo podobny do mojego bylego 8900, ale wrazenia ogolne sa jak najbardziej pozytywne

co prawda przy gwn1000 wyglada jak zabawka, ale i tak czuję że się z nim polubię

 

2015-02-12-14.11.41.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetnie! Gratuluje obu!  :)

Zamiana GR-8900 na Rangemena jak najbardziej udana. Rangemen do małych nie należy ale przy GWN-1000 jego wielkość jest zdecydowanie normalna.  ;)


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rangeman jest wygodniejszym zegarkiem, pasek tez wydaje się być lepszy i mam wrażenie że matalowe zapięcie paska nie będzie się przesuwać tak łatwo jak w gwn1000

Jest tez lzejszy, w zasadzie odczucia na nadgarstku identyczne jak 8900

jest jedna fukcja ktorej nie ma gwn1000... wschód i zachód słońca  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gulfmaster przy Rangemanie to inna liga, jest po prostu piękny i widać, że jest drogi :) Niestety Gulf jest zbyt wielki, a na moim nadgarstku wyglądałby jak zegar z kukułką :D


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję Rangemana, kolekcja powiększa się :)

 

Czy czarne kółeczko z literką G jest cały czas czarne, czy też pokazuje się jak zegarek zsynchronizował się z zegarem atomowym?

(tak to działało w Frogmanie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w zasadzie to sie nie powiekszyla bo rangeman wskoczyl na miejsce 8900 :)

na zdjeciu jeszcze przed synchronizacja, teraz oba wskazuja taką samą godzinę

niestety gwn1000 ma duza wade w postaci metalowego bezela ktory jest podatny na zarysowania... niby nic wyjatkowego bo sportowe zegarki tak mają, ale jednak w przypadku gshocka to dosyc nietypowe rozwiązanie jak praktycznie każdy jest z każdej strony zabezpieczony gumą  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Gratulacje! Niech się dobrze nosi! :)

 

...

jest jedna fukcja ktorej nie ma gwn1000... wschód i zachód słońca  :D

 

To dla wampirów, żeby wiedziały, ile czasu do końca w stołówce. ;):D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale wielki ten Gulfmaster, chyba przestanę się nad nim zastanawiać, dobrze, że wstawiłeś foto :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje fajny zestaw. No ale GW-9400 do G-8900 to nie porównuj. To jednak inna liga miałem GR-8900  :)


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak szybko? :) Fajnie, ale dlaczego jeszcze nie założyłeś?

Właśnie... jeśli sami robimy przekładkę to nie wpływa to w jakiś sposób na gwarancję?


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już założyłem :)

Nie wpływa na gwarancję, bo nie ingerujesz w zegarek w sensie, że nie otwierasz koperty.

Przekładka zajęła mi 2 minuty i czuje jakbym kupił nowy zegarek :)

 

Na szybko fotka z kalkulatora.

post-71916-0-14211700-1423848499_thumb.jpg

Edytowane przez Waldzior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Regularnie przeglądam ten wątek, oglądam nowe zdjęcia i sam nie wiem co mi w nim nie podeszło. Rangman kupiony w czerwcu i od tego czasu wyszedł z pięć razy z domu a tak to leży na parapecie i się synchronizuje. Miesiąc później kupiłem na forum gd-350 w negatywie i zegarek tak mi podszedł że mam go codziennie na ręce.

 

HTC Magic -> SE Neo V -> SGS3 -> OnePlus One + Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie też Rangeman nie przekonał przy przymiarce, może dla mnie po prostu za duży. GD-350 fajnie leży bo skrzydełka to rewelacja, tak samo jak w GW-7900  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajna sprawa z tymi opakowaniami :)

mi sie podoba czarny w negatywie, ale musialbym dokupic drugiego zeby sobie przekladac

podpinam sie pod pytanie o cene takiej obudowy z paskiem, sa tez inne kolory do wyboru?

 

 

15023911050_7c69116c8d_b.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już rozmawialiśmy o cenach poszczególnych kolorów pasków i bezeli ale akurat czerwony kosztował mnie 160 pln z przesyłką. Pasek, bezel i 4 wkręty bezela.

Kolor żółty jest dwukrotnie droższy z uwagi na carbon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.