Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Seven

GW-9400 Rangeman

Rekomendowane odpowiedzi

Idąc Twoim tropem znalazłem to:

5a9epa6y.jpg

Jak dla mnie i jedno i drugie nie jest złe :)

Na tych foto jest ta wersja w pełni czarna? Mój też jest czarny ale matowy, a ten tu ma połysk.

Zestawienie żółty bezel + czarny pas optycznie powiększa zegar :)

Edytowane przez kamilspider

"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli się komuś podoba takie zestawienie to pewnie, niech nosi - jak zwykle jest to kwestia gustu.

 

Zawsze możesz zamówić, ostrożnie założyć i jeśli Ci się nie spodoba to możesz odesłać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczow. Przeczytalem caly ten watek , jak i wiele inych na zagranicznych forach i zdecydowalem sie na zakup tego modelu w podstawowej wersji. Jak wszystko pojdzie ok to juz jutro dolacze (mam nadzieje) do szczesliwego grona posiadaczy tego "cuda" :) .Pozdrawiam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pożyjemy -zobaczymy ;)

Najświetniejsza dla mnie wersja to GW-9400BJ-1JF, ale z pozytywem. Gdyby ktoś pytał w ZIbi o coś to proszę spytać ile kosztuje takie przebranie. Nie chcę znów bez potrzeby im zawracać gitary :)

 

exciter555 - witaj! Pochwal się jakąś fotką później :)


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś już będzie kontaktował się z ZIBI, to może również zapytać o adaptery do Range, żeby mozna było założyć pasek G na rzep.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi się podoba wersja żółty bezel czarny pasek :) . Fajnie to wygląda, może się skuszę   :D . Na razie na łapie zostaje czarny GW-9400-1ER

Edytowane przez Qubek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje 2 G :) 

 

JGwXfTo.jpg


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna pomarańczka :D Te 4 kropeczki po lewej na bezelu to ozdobnik czy sensor wystaje?

Dlaczego masz wszystko na MUTE? Te dźwięki to urok Casio i G :) No chyba, że w kościele pracujesz :P

Edytowane przez kamilspider

"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest osłona sensora, coś podobnego do tego w risemanie. Oczywiście sensor nie jest aż tak okazały pod bezelem :)


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taki szybki pomysl nad zakupem innego modelu i moze ktos bedzie zainteresowany zakupem mojego Rangemana

kupiony 9.02.2015 w TimeTrend - stan w zasadzie sklepowy, kilka razy założony w domu, bez żadnego śladu używania, mógłbym śmiało określić jako nowy

przedłużona od razu gwarancja za 40zl do 6 lat

moja propozycja równe 1000zl. :)

ktoś zainteresowany?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego to robisz? :(

:D

Wystaw w dziale sprzedam, albo jakieś allegro czy cuś...

Edytowane przez kamilspider

"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie nie chce mi sie wystawiac poki co bo nie jestem przekonany na 100% :)

jesli tu ktos sie zdecyduje to sprzedam, ale nie ma cisnienia :)

 

edit: dodałem do ogłoszeń :)

Edytowane przez PiTT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale dlaczego chcesz sprzedać? Pewnie coś Ci w nim nie pasuje, więc powiedz :)

A co chcesz kupić?


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj doszla moja sztuka i zgodnie z obietnica zdjecie ;)
 

 

svhsLuO.jpg

 

A ponizej w razie co jak by ktos mial ktorys z tych zegarkow i zastanawial sie jak Rangeman ma sie do nich wielkoscia.

 

N4J96gh.jpg

Edytowane przez exciter555

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To samo przyszło mi na myśl, fotka co najmniej jakbyś go pochował a nie dopiero co kupił. ;)

Edytowane przez GitBit

SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy tych "terminatorach" ,G jakis taki mały:) ale zegary piekne!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe , jakies takie mroczne wyszlo ;) Zegarek bomba , tyle ze lekki bardzo ,ale mysle , ze to kwestia przyzwyczajenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W porównaniu do dwóch pozostałych sikorów to na pewno jest lżejszy ale spokojnie przyzwyczaisz się.  ;) 
Gratuluje zakupu! 

Edytowane przez GitBit

SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy tych "terminatorach" ,G jakis taki mały:) ale zegary piekne!

 

Dziekuje za uznanie :)

Edytowane przez exciter555

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

exciter555, gratulacje, mnie najbardziej z tych trzech podoba się bulova, już miałem kupować ale to wielkie bydle jest a grube!  :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.