Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Seven

GW-9400 Rangeman

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra, klika, TT nie chce dac od razu dobrej ceny, Ci sie staraja, rabatują to kupuje, tym bardziej, ze moge chociaz oddac w 2 tygodnie a w TT w stacjonarnym nie :)

kupiłem... ale boli wydawanie kasy, nawet tej wygranej z bukmacherki :P Oby przypasował i oby słuzyl :)

Edytowane przez Pirzu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A do mnie już jedzie gw9400bj 1jf :-D

Gratulacje, co raz więcej rzadkich rangemanów na forum, a ten jest wyjątkowo ładny. Skąd go brałeś?

<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dingo

To jest kraj absurdów, skąd takie różnice w cenie z tego samego źródła  :angry:  Szkoda, że obraziłem się na segndusa  :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dingo

Dobra, klika, TT nie chce dac od razu dobrej ceny, Ci sie staraja, rabatują to kupuje, tym bardziej, ze moge chociaz oddac w 2 tygodnie a w TT w stacjonarnym nie :)

 

kupiłem... ale boli wydawanie kasy, nawet tej wygranej z bukmacherki :P Oby przypasował i oby słuzyl :)

Z tym oddawaniem, to różnie bywa  :ph34r:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, przy rozpakowaniu bede wszystko nagrywal zeby bylo zareejstrowane jaki zegarek otrzymałem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak.. a źle, bo tak zadałeś pytanie dziwnie :P Miło tu się na forum rozmawia, za dużo czasu spędzam na wykopie. Czuje się tutaj jak w bibliotece, miło i kulturalnie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak.. a źle, bo tak zadałeś pytanie dziwnie :P Miło tu się na forum rozmawia, za dużo czasu spędzam na wykopie. Czuje się tutaj jak w bibliotece, miło i kulturalnie :P

Nie, wszystko ok, gratuluję zakupu :)

Mam nadzieję, że zostaniesz na forum dłużej, bo najczęściej jest tak, że ktoś wpada i znika :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A no taki też niestety ogólnie jestem, ostatnio myślałem o tym, że gdybym został na forach wszystkich to bym nie miał życia. miuipolska.pl, telchina.pl, forum.android.com.pl to moje 3 główne takie, a jeszcze wykop, studia i robienie filmów na kanał na YT, czasu mało, dużo do roboty :)
Kiedyś dużo poświęcałem czasu g-shockom, jak jeszcze w liceum byłem - http://g-shock.webnode.com/- moja własna stronka, działaliśmy troszkę (pare osób stąd też) ale później ZiBi nas w konia zrobiło lekko i tak podumarło śmiercią naturalną :(

Edytowane przez Pirzu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje, co raz więcej rzadkich rangemanów na forum, a ten jest wyjątkowo ładny. Skąd go brałeś?

Zegarek kupiłem na ebay za 1250zl z Osaki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TT zauważyłem ze chyba wgl spuscili cenę, albo coś nie tak patrzę na telefonie. Na pewno zaproponowali 973zl :P także dobrze ze zamowilem.

patrze na PC, ze faktycznie cena jest nizsza dla wszystkich - 973zł. Aż mam chęć jechać do salonu TimeTrend tam, gdzie wczoraj byłem i spytać panią, czemu tak nagle cena spadła skoro mówiła, że taniej się nie da :)

Takie pytanie, czy Casio juz wyeliminowalo to, co zawsze mnie draznilo, mianowicie - czy podswietlenei dziala ciagle przy przelaczaniu trybow w zzegarku, czy ciagle sie wylacza? Jak mnie to draznilo zawsze, w Timexie fajnei podswietlenie dziala ciagle :(

Edytowane przez Pirzu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,dziękuję wszystkim za pomoc,sprawa z seqndus załatwiona.Dzisiaj przyjechał kurier i zabrał zegarek a mi zostanie dostarczony nowy,wszystko na ich koszt.

Edytowane przez xvxv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A do mnie już jedzie gw9400bj 1jf :-D

Japonski czarny czarnuch w negatywie? :)

just can't get enough

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek kupiłem na ebay za 1250zl z Osaki

Na miejscu kosztuje 1030zl (okolo). A zwykle wersje kolorystyczne jeszcze mniej.

just can't get enough

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że szare ubranko ma karbon w pasku co oznacza tylko jedno droogo :( Ale za jakieś 3tygodnie będzie oliwka zamówienie poszło.


GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER, GD-400-4ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już nie moge się doczekać na niego :D w przyszłym tygodniu ma być

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na miejscu kosztuje 1030zl (okolo). A zwykle wersje kolorystyczne jeszcze mniej.

Gdzie u nas w PL dostaniesz GW9400BJ za 1030zł? Biorę od razu ;) W ogóle nie jest raczej dostępny w sprzedaży w EU.


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszac "na miejscu" mialem na mysli wlasnie sklep stacjonarny w Osace.


just can't get enough

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde idą ostro w dół z cenami :) 

 

a chciałem sprzedać swojego czarnego z Zibi żeby do żółtego dołączył drugi limitek Love the earth and the sea :) ale chyba nie opłaci się to w ogóle w tym momencie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszac "na miejscu" mialem na mysli wlasnie sklep stacjonarny w Osace.

Heh, nawet mi się nie marzy żeby tam pojechać :)

Jakby ktoś z forum mógł załatwić taki zegar tanio to się piszę.


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest i on :) Moje wrażenia są troszkę mieszane, choć ogólnie na plus.
Drażni mnie duża, niezagospodarowana przestrzeń, tzn  np brak roku obok daty. Niby tego nei potrzebuję, ale gdyby była, dużo "pełniej" i kompletniej by ten zegarek wyglądał. Tak samo to kółeczko beznadziejne... na cholere ono tam? :/ W ryśku było fajnie zagospodarowane - wykres ciśnienia na który często spoglądałem :) Kolejna, drażniąca rzecz w Casio to to podświetlenie... Czemu ono gaśnie podczas przełączania w opcjach, nie może być podświetlana na stałe jak w Timexach? ;/ I zdecydowanie podświetlenie w Rysiu jest dużo ładniejsze.
No i to chyba pierwsza rzecz w moim życiu, do którego skorzystam z instrukcji... :P 
To nie będzie taki hit, jakim był Riseman, ale tak czy siak - bardzo mi się podoba i jest równie znakomity - chyba. Jakby nie patrzeć, to chyba następca 9200, nie ?
DSC03075.jpgDSC03076.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kółko ma swoją rolę podczas korzystania z kompasu. Nie korzystam z kompasu więc nie bardzo się orientuję czy wskazania są niezbędne. Dodatkowo w trybie wschodów i zachodów też na kółku są zaznaczone godziny w postaci jakby na zegarku wskazówkowym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest równie fajny co Rysiek. Jakbyś najpierw miał Romka a potem Ryśka to byś miał podobne odczucia, ale odwrotnie :)


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o podświetlenie 9400 to według mnie ładniejsze niż w 9200(mam oba) nawet pozwolę sobie zaryzykować i powiedzieć, że chyba najładniejsze ze wszystkich G które przerobiłem a było ich sporo :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.