Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Seven

GW-9400 Rangeman

Rekomendowane odpowiedzi

Jest lipa. Jakby miał to być mój jedyny zegar to na pewno nie negatyw.


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest lipa. Jakby miał to być mój jedyny zegar to na pewno nie negatyw.

dobrze wiedzieć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomasz Nowak

Jest lipa. Jakby miał to być mój jedyny zegar to na pewno nie negatyw.

Mam negatywa i nie mam żadnych problemów z odczytem godziny. W razie problemów z odczytem włączam podświetlenie. Dla mnie zegarki ze zwykłym wyświetlaczem szybciej się nudzą. Uważam, że negatywny wyświetlacz dodaje charakteru temu zegarkowi.

 

Wysłane z mojego Moto G 2014 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

I ja nie mam problemu z odczytem, a wizualnie jest zdecydowanie ciekawiej.

 

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to się pogubiłem <_< przyznam szczerze że wersja 3c bardziej mi się podoba od zwykłej. Ma w sobie tą zadziorność ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak komuś nie przeszkadza, że w korytarzu musi włączyć podświetlenie, żeby odczytać godz to nie ma problemu ;)


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jest solar to nie ma stresu przy ciągłym włączaniu podświetlenia :)


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Myślę, że obawy co do możliwości odczytu negatywu są przesadzone. Podświetlenie używam bardzo rzadko i faktycznie w mocno zaciemnionych sytuacjach. Na prawdę nie ma tragedii. Jeśli podoba Ci się negatyw, a nie masz poważnej wady wzroku, to ja polecam.

 

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiast oliwkowego weź sobie czarnego w negatywie :D dużo lepiej się prezentuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiast oliwkowego weź sobie czarnego w negatywie :D dużo lepiej się prezentuje

Mam juz czarnego g-9300 na filmikach na you tube oliwkowy w negatywie prezentuje sie fajnie. Kwestia przemyślenia tematu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam casio w negatywie oraz w pozytywie i szczerze mówiąc nie ma tragedi. Według mnie patrząc "na wprost" negatyw jest tak samo czytelny jak pozytyw, jedynie patrząc "pod kątem" pozytyw zdobywa znaczną przewagę, ale wystarczy niewielki ruch nadgarstka i wszystko wraca do normy. Więc poza sytuacją w której będziesz wisiał na moście trzymając się rękoma, co spowoduje, że nie będziesz mógł ruszać nadgarstkiem ;)  :lol: , we wszystkich innych sytuacjach raczej nie będziesz widział większej różnicy w odczytywaniu godziny. Ale to moja opinia i według kogoś innego, różnica w czytelności będzie dużo większa, więc jak zawsze nie ma lepszego sposobu, żeby sie przekonać co lepsze, niż iść do stacjoranego sklepu i na żywo porównać oba zegarki :) .  Ja mam Range w wersji 1ER, ale tylko dlatego, że ta najbardziej mi się podobała ;) .

Edytowane przez ICE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowałem się na zakup rangera. Ponieważ mam już g-9300 w wersji standardowej (czarny w pozytywie) zacząłem sie zastanawiać nad wersją 3c oliwkowy w negatywie. Tak dla urozmaicenia :) . Jak jest z czytelnością? Idzie odczytać godzinę np w pełnym słońcu?

Powiedizalbym, ze negatyw jest widoczny w najbardziej w ostrym sloncu. Najgorzej pochmurny ciemny dzien. Ale nie dramatyzowalbym.

Poza tym zawsze jest podswietlenie.


just can't get enough

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widoczna jest godzina tu i tu, ale zdecydowanie większy komfort pracy i użytkowania jest na normalnym wyświetlaczu, tego nie da się uniknąć. Negatyw jest mniej czytelny po prostu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na forum G królują 4 tematy:

 

GA-100 i czy to oryginał.

Czym wyczyścić przebarwienia na białym lub kolorowym G.

Wielkość zegarka vs grubość nadgarstka.

Czytelność wyświetlacza w negatywie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam mudmana wersje GY który ma negatywny wyświetlacz i nie mam żadnych problemów z odczytaniem godziny, chyba ze jest sie w zaciemnionym pokoju ale po to sie chyba ma podświetlenie, nawet w pozytywie trzeba je czasem odpalić. A funkcja auto podświetlania nie dość ze pomaga to sprawia wiele frajdy w takiej sytuacji;d miałem tez muda w podstawowej wersji ale jednak nie prezentował sie tak jak wersja z negatywem, wiec myśle ze zdecydowanie warto brać to co bardziej sie podoba. Zanim nie zacząłem wchodzić na fora to nawet nie zastanawiałem sie nad czymś takim która wersja czytelniejsza, bo w przeszłości mając zegarek w negatywie porostu z niego korzystałem i chcąc sprawdzić godzinę sprawdzałem ja bez problemu. I pamietam jeszcze jak pierwszy raz kupiłem zegarek z czarnym wyświetlaczem to zastanawiałem sie czemu nie robią tak wszystkich zegarków skoro wyglada to o wiele ciekawiej ;p

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fota na szybko w naturalnym świetle

 

a2b0d6a94b90dd17d63e1656557e946c.jpg

 

Ps. Tez uważam ze oliwkowy range lepiej wyglada i jakbym miał kupować ten zegarek to raczej w tym kolorku

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Z tego powodu i ja zakupiłem oliwkę. Choć później zmieniłem ubranko, to negatyw pozostał, ale to już inna historia. ;)

 

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak też zrobię, kupie wersję 3c bo po prostu bardziej mi się podoba i zawszę będę miał urozmaicenie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czołem,

 

po tym jak miałem:

G-9000

G-9100

GW-9200

AWG-101

DW-6600

GW-200-MS1

 

od wczoraj stałem się dumnym posiadaczem.....tadaaaaa

 

GW-9400-1ER :wub:

 

proszę o przyjęcie do klubu Rangemanów.

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czołem,

 

po tym jak miałem:

G-9000

G-9100

GW-9200

AWG-101

DW-6600

GW-200-MS1

 

od wczoraj stałem się dumnym posiadaczem.....tadaaaaa

 

GW-9400-1ER :wub:

 

proszę o przyjęcie do klubu Rangemanów.

 

pozdrawiam

 

Ja tam pogratuluję jak będzie zdjęcie, bez zdjęcia się nie liczy ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam pogratuluję jak będzie zdjęcie, bez zdjęcia się nie liczy ;)

 

będą foty jak tylko się wyrwę z miasta :)

 

PS. do poprzedniej mojej listy dołączam jeszcze GDF100BB, o którym kompletnie zapomniałem (BTW znajomy z roboty sprzedaje taki model).

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie szukam w sklepie nówki GDF100BB bo szukam jakiegoś negatywu i ten zegarek mną pozamiatał :)


GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER, GD-400-4ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.