Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Seven

GW-9400 Rangeman

Rekomendowane odpowiedzi

Może być ciężko znaleźć, jak kiedyś go szukałem to znalazłem może 2 miejsca za granicą no i cena była odpowiednia.


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz 2 razy zaparował mi Rangeman :unsure:

Był w serwisie Zibi i nie mogą sobie z tym poradzic, w dodatku srubki juz tak zostaly zjechane od nieumiejetnego odkrecania i zakrecania.

Bardzo zaluje ze kupilem ten zegarek :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi zaparowały jak na razie wszystkie zegarki, które ze mną były zimą na lodowisku, albo w innych sprzyjających warunkach :P Co to za serwis, żeby podziabał śrubki? Można 10x odkręcać/zakręcać i mogą wyglądać jak nowe :/


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aero25, sprzedaj dziada  ^_^ , czym nowsze zegarki to bardziej tandetne  ;)

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomasz Nowak

Juz 2 razy zaparował mi Rangeman :unsure:

Był w serwisie Zibi i nie mogą sobie z tym poradzic, w dodatku srubki juz tak zostaly zjechane od nieumiejetnego odkrecania i zakrecania.

Bardzo zaluje ze kupilem ten zegarek :angry:

Jak masz gwarancję to nie odpuszczaj. Co to za g.... y serwis co nie ma odpowiednich śrubokrętów? Ja kupiłem za 40zl zestaw którym każdą śrubkę odkręce bez jej uszkodzenia. Powinni Ci dać nowy zegarek. Rangeman to super zegarek tylko miałeś pecha trafić na felerny egzemplarz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dingo

Juz 2 razy zaparował mi Rangeman :unsure:

Był w serwisie Zibi i nie mogą sobie z tym poradzic, w dodatku srubki juz tak zostaly zjechane od nieumiejetnego odkrecania i zakrecania.

Bardzo zaluje ze kupilem ten zegarek :angry:

Kurcze, właśnie chciałem oddać zegarek do serwisu, ale boje się w jakim stanie wróci do mnie  :(  Osobiście nie przyjął bym z naprawy w takim stanie. Wiem tylko, że raczej nie kupie już casio z oficjalnej dystrybucji  -_-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tzw "serwisach autoryzowanych" siedzą tacy sami partacze (jak nie gorsi) jak w zwykłych zakładach zegarmistrzowskich i dotyczy to każdej branży.

Oczywiście ja bym żądał wymiany śrubek na nowe ale wkurza to, że znów trzeba oddać swój zegarek i znów ktoś tam będzie musiał grzebać swoimi łapami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dingo

Dlatego rangemana sprowadzam z zatoki, mam gdzieś gwarancję, mam większą szansę na nie macany zegarek, instrukcje sobie sam przetłumaczę, a najlepszy serwis mam w domu  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie macany możesz też otrzymać z zibi tylko musisz zaznaczyć to podczas zamówienia i bez problemu wysyłają Ci do domu albo do salonu nówkę sztukę z magazynu.

Mimo wszystko warto brać z zibi z uwagi na te 6 lat gwarancji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo z serwisami to jest tak, że przyjmują kogoś, nie wiadomo kogo, pracuje za kiepskie pieniądze, a jak zdobędzie doświadczenie po czasie to odchodzi i próbuje ruszyć z czymś swoim.

Dingo popieram Twoje myślenie ;)

Chłopy jak ktoś kupuje 1 zegarek na 10lat to może sobie kupić w pl z gwarancją za cenę czasem 2x większą niż można znaleźć w świecie, ale jak ktoś kupuje 1 zegar na miesiąc to już inaczej do tego podchodzi. Oczywiście wszystko też zależy od punktu siedzenia ;)

Edytowane przez kamilspider

"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kupujcie sobie gdzie chcecie tylko potem nie płaczcie, że nie przyjeli do zwrotu lub do naprawy lub jak się coś stanie po upływie gwarancji ;)

Edytowane przez Waldzior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dingo

A co może się stać w prostym g-shocku z lcd?  ^_^ na pewno nic gorszego niż wizyta w serwisie nie może go spotkać  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież G-Shocki się nie psują to po co w ogóle gwarancja :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie szukam w sklepie nówki GDF100BB bo szukam jakiegoś negatywu i ten zegarek mną pozamiatał :)

www.zegarek.net/zegarki/casio/zegarek_casio_GDF-100BB-1ER.html

 

Wysłane z mojego SM-T310 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledze przydały by się okulary. B) 

Produkt niedostępny.  :P

Edytowane przez GitBit

SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dingo

Przecież G-Shocki się nie psują to po co w ogóle gwarancja :D

miałem w życiu około 40 zegarków casio w tym ze 20 G-shock, dopiero teraz mi się trafił z wadą nieszczęsny GA-1000. Przypuszczam, że analogowe są delikatniejsze  :(  Koniec zegarka był wtedy gdy mi się nudził

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledze przydały by się okulary. B)

Produkt niedostępny.

Po co nowe wystarczy wyczyścić te, które są na nosie. Faktycznie nie zauważyłem. Sorki

 

Wysłane z mojego SM-T310 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałem w życiu około 40 zegarków casio w tym ze 20 G-shock, dopiero teraz mi się trafił z wadą nieszczęsny GA-1000. Przypuszczam, że analogowe są delikatniejsze  :(  Koniec zegarka był wtedy gdy mi się nudził

Można powiedzieć, że coś jest niezawodne do momentu awarii ;)

Sam widzisz jak teraz są robione różne rzeczy. Idzie się na ilość a nie na jakość. Zegarki, które mają teraz 20 lat działają ale te, które dziś kupujemy 20 lat mogą nie przetrwać. To samo z autami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przyszlym tygodniu polaze po lombardach i go sprzedam, kupie sobie cos innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dingo

Można powiedzieć, że coś jest niezawodne do momentu awarii ;)

Sam widzisz jak teraz są robione różne rzeczy. Idzie się na ilość a nie na jakość. Zegarki, które mają teraz 20 lat działają ale te, które dziś kupujemy 20 lat mogą nie przetrwać. To samo z autami.

Z autami to fakt  :angry:  ale technologia wytwarzania modułów w G-shockach nie zmieniła się na tyle żeby mogło to zaważyć na trwałości. Natomiast mam mieszane uczucia jeżeli chodzi o sposób mocowania paska w niektórych kopertach. No ale GW-9400 zamówiony, więc nie chcę o tym myśleć  :blink:

Edytowane przez dingo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było, że Roman się kurzy ;)

post-78564-0-58867300-1434872118_thumb.jpg


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kamil, już to mówiłem ale powtórzę, podobają mi się Twoje zdjęcia  :) .

Takie surowe i fajne klimaty podajesz  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że się podoba :)


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dingo

Byłem dziś w TT i przymierzyłem Rangemana dla uspokojenia niepewności. Leży wyśmienicie na moim nadgarstku :D  więc pozostało już tylko niecierpliwe czekanie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.