Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Seven

GW-9400 Rangeman

Rekomendowane odpowiedzi

Najtaniej widziałem Romana na alle za 849 zł. tylko sprzedawca sprowadza ze stanów i z gwarancja raczej lipa ;-)

A u sequendsa najtaniej był po 899 zeta :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najtaniej widziałem Romana na alle za 849 zł. tylko sprzedawca sprowadza ze stanów i z gwarancja raczej lipa ;-)

A u sequendsa najtaniej był po 899 zeta :)

Dokładnie, ten ze stanów miał najtaniej ale trzeba było czekać a czekanie jest najgorsze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/zegarek-casio-g-shock-gw-9400-i5476387409.html Dalej je ma tylko czas oczekiwania do 15 dni,  no i ta niewiadoma gwarancja która niby jest ale jak to wygląda w praktyce.?

Na razie to jeden forumowicz nie pamiętam kto dokładnie miał jakaś plamkę na wyświetlaczu w Rangemenie, po poinformowaniu sprzedawcy odesłał zegarek, nie pamiętam tylko czy dostał zwrot pieniędzy czy wymieniał na inny model..

Edytowane przez GitBit

SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO nie warto brać zegarek  z tyloma czujnikami bez oficjalnej gwarancji zibi (do 6 lat ), tym bardziej że różnica w cenie nie jest wielka a były już po tyle co pisaliśmy  ;) .

Jakieś zwykłe "G" bez niczego to można brać najtaniej jak się da ale tu bym nie ryzykował  ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam brałem na MWH. Bez cła wyszedłby 780 zł doszło cło było 980 zł ale w PL najtaniej były po 1100 zł. Bez cła by błya cena super :) 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tak samo i nie ryzykowałbym. Oszczędzając dziś 100 jutro można stracić 200.

No chyba, że ktoś zakłada od razu i jest przekonany, że za jakiś czas taki zegarek sprzeda ale wtedy taka gwarancja podnosi wartość takiej używki.

 

Ja akurat swojego Romana kupiłem na allegro ale z dystrybucji zibi i z przedłużoną gwarancją przez sprzedajacego. Zegarek miał 2 tygodnie więc był jak nowy a tańszy sporo od tego co było w TT.

Edytowane przez Waldzior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no oczywista sprawa, biorąc pod uwagę różnice w cenie to już lepiej dorzucić tą stówkę i kopic u Sequndusa, mieć 3 lata oficjalnej gwarancji ZIBI niż oszczędzić tą stówkę i się później bujać z problemem jakby coś było ni tak, tym bardziej że ten g do tanich nie należy a i trochę tych czujników ma.

Sam kupowałem Romana u Sequndusa jak miał go za te 899PLN i chyba tylko dzięki temu że miałem tą gwarancje ZIBI i pełną polską instrukcje udało mi się go potem sprzedać w bardzo dobrej cenie.  ;)

Edytowane przez GitBit

SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze dwa dni i będzie wielce wyczekiwany gw9400bj :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i nie wytrzymałem ciśnienia i kupiłem ten od sequndus :D

Hehehe, dobre, gratuluję :D

Ale to prawda, bo to przez to forum w rok wymieniłem 90% swoich zegarków :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehehe, dobre, gratuluję :D

Ale to prawda, bo to przez to forum w rok wymieniłem 90% swoich zegarków :)

ja juz przestałem liczyc, własnie na allegro licytuje sie mój steinhart sprzedaje żeby miec na rangermana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robert jak i ja :P przez tych świrusów kupiłem gw9400 :P 
Kompas u mnie był beznadzijeny nastrojony, tam gdzie północ był to on WWN pokazywał czy jakoś tak.

Jak przedluzyc gwarancje? Tzn wpalcilem kase i co teraz? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robert jak i ja :P przez tych świrusów kupiłem gw9400 :P 

Kompas u mnie był beznadzijeny nastrojony, tam gdzie północ był to on WWN pokazywał czy jakoś tak.

 

Jak przedluzyc gwarancje? Tzn wpalcilem kase i co teraz? :P

Na szczęście wszystko jest do skalibrowania :) w moim g-9300 kompas był już skalibrowany fabrycznie :Dmoże i w Romku tak będzie , nie wiem jak pozostałe sensory ? ale od czego jest instrukcja ;) przynajmniej czas jakoś zleci :D. A tak swoją drogą to nie pamiętam kiedy ostatni raz potrzebowałem instrukcji  <_<  wszystko teraz takie intuicyjne, tv , smartfony.

Edytowane przez rob3rt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sezon na przeróbki rozpoczęty

 

BEZEL-1jp_waprnqq.jpg

 

201506231_waprepn.jpg

 

201506231_wapreps.jpg

 

Gray-Modu_waprepa.jpg

 

201506231_waprehh.jpg

 

Ten zawodnik ma kilkanaście (chyba 17) Rangemanów, z tego już dwie sztuki GW-9401 i dwie kolejne w drodze. 

 

8-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super ta limonka, powinni zrobić całkiem przezroczysty bezel :)


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze dwa dni i będzie wielce wyczekiwany gw9400bj :D :D

Cześć

Te literki na końcu czyli bj to kolorystyczna odmiana? Patrzyłem teraz co kupujesz i jak dla mnie-to kosmos w stosunku do standardu.Proszę powiedz gdzie go kupujesz i w jakiej jest cenie-jeżeli możesz?

Pozdrawiam Jacek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna koncepcja i niebagatelny wygląd :)


GW-9400-1ER, MTG-910DA, GD-350-1BER, GWG-1000-1A3ER, G-9000-1VER, GW-3500B-1AER, G-9300-1ER, GWN-1000B-1BER, MTG-960DE-2VER, GWG-1000-1AER, GX-56-1AER, GW-6900A-9ER, GW-7900RD-4ER, GW-4000-1A3ER, GW-M5610BC, DW-003H-4T, PRW-3500-1JF, G-7800-1ER, GW-7900-1ER, SPF-60D-7AVER, GW-9300CM-1ER, OC-108D-1A, GST-W100D-1A4ER, GDF-100-4ER, GW-A1000, GXW-56-1BER, GW-3000M-4AER, GW-A1100R-4AER,  GX-56-4ER, GX-56GB-1ER, GWF-D1000-1ER, GWN-1000-2A, GD-X6900-1ER, GW-9400-DCJ, GD-X6930E-9ER, GPW-1000GB-1AER, GW-A1100-1A3ER, GB-6900B-1ER, GW-9200-1E, GWF-D1000B-1ER, GD-400-4ER, GD-X6900SP-1, GWX-8900C-3ER, GD-X6900SP-1JF, GD-X6900 SUPRA, MTG-S1000BD-5AER, GD-X6900FB-8, GW-M5610-1ER, MTG-G1000D-1A2ER, GWF-1000-1C, GWN-Q1000-1AER, GF-8250CM-2ER, GX-56BB-1DR, GA-100ST-2AER, GWX-8900B-7ER, GAW-100-1AER, MTG-S1000D-1AER, GPW-1000-4AER, GPW-2000-1AER, GPW-1000-1BER, GD-X6900CS-7CR, MTG-S1000D-1A4ER, GW-6900BC-1JF., GPW-1000TBS-1AER, MTG-S1000BD-1AER, MTG-S1000V-1AER, GD-X6900MH, GR-B100-1A3ER, GPR-B1000-1ER.

Instagram

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Te literki na końcu czyli bj to kolorystyczna odmiana? Patrzyłem teraz co kupujesz i jak dla mnie-to kosmos w

stosunku do standardu.Proszę powiedz gdzie go kupujesz i w jakiej jest cenie-jeżeli możesz?

Pozdrawiam Jacek

Zegarek kupiłem na e bay za 1250zl wysyłka z Osaki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.