Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Seven

GW-9400 Rangeman

Rekomendowane odpowiedzi

Ja od wczoraj takiego męczę. Kurka u nie w domu o synchronizacji można zapomnieć. Za blisko WAT-u. Jak włączą swoje zabawki to czasem samochodu otworzyć nie można.

 

Ig7C7F.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje nowosci!! Piekne!!


just can't get enough

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dingo

W barometrze przytrzymaj prawy dolny.

Dzięki, działa  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja od wczoraj takiego męczę. Kurka u nie w domu o synchronizacji można zapomnieć. Za blisko WAT-u. Jak włączą swoje zabawki to czasem samochodu otworzyć nie można.

 

 

To sobie pomyśl, że ja mam parę kilometrów do bazy F16. Hehe, jak latają, to nawet zasięgu telefonii komórkowej nie mam. Offline jak diabli, bracie. :D

 

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekawy, jaki będzie kolejny G z wyświetlaczem elektronicznym czyli taki GW-9500 / GW-9600 :)

Wybór wskazówkowców jest obecnie ogromny ale zastanawia mnie to, czy przebije coś Romka pod względem funkcjonalności i wyglądu..

 

Pod względem wyglądu to raczej trudno będzie  ;), bo Range to naprawdę udany G, ale mogliby jeszcze zrobić pętle w timerze i fazy księżyca dorzucić i byłby kompletny :P .  Mojemu już roczek ciągłego użytkowania minął, cały czas na nadgarstku i nadal się nie znudził, co więcej za każdym razem przy sprawdzaniu godziny człowiek dłużej wzrok na nim zawiesza, niż to niezbędne do odczytu czasu  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A myślałem, że tylko ja gapie się dłużej na zegarek niż to potrzebne :) Mi by się podobało jak by dodali Blutucza do jakichś modeli nowych bo w sumie to 3 modele tylko są.


GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER, GD-400-4ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po chwili patrzy się drugi raz-bo po pierwszym patrzeniu  wszystko człowiek oglądnął oprócz godziny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tak często ze gapie sie na zegarek np. będąc z dziewczyna na spacerze a ona co tak patrzysz, która godzina powiedz jak juz tak zerkasz, a ja wtedy muszę spojrzeć ponownie bo za cholerę nie mam pojęcia ;p co prawda nie mam Romka ale wiem o czym mowa :D

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez kacprzak1991

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje nowych nabytków Panowie :)


GW-9400-1ER, MTG-910DA, GD-350-1BER, GWG-1000-1A3ER, G-9000-1VER, GW-3500B-1AER, G-9300-1ER, GWN-1000B-1BER, MTG-960DE-2VER, GWG-1000-1AER, GX-56-1AER, GW-6900A-9ER, GW-7900RD-4ER, GW-4000-1A3ER, GW-M5610BC, DW-003H-4T, PRW-3500-1JF, G-7800-1ER, GW-7900-1ER, SPF-60D-7AVER, GW-9300CM-1ER, OC-108D-1A, GST-W100D-1A4ER, GDF-100-4ER, GW-A1000, GXW-56-1BER, GW-3000M-4AER, GW-A1100R-4AER,  GX-56-4ER, GX-56GB-1ER, GWF-D1000-1ER, GWN-1000-2A, GD-X6900-1ER, GW-9400-DCJ, GD-X6930E-9ER, GPW-1000GB-1AER, GW-A1100-1A3ER, GB-6900B-1ER, GW-9200-1E, GWF-D1000B-1ER, GD-400-4ER, GD-X6900SP-1, GWX-8900C-3ER, GD-X6900SP-1JF, GD-X6900 SUPRA, MTG-S1000BD-5AER, GD-X6900FB-8, GW-M5610-1ER, MTG-G1000D-1A2ER, GWF-1000-1C, GWN-Q1000-1AER, GF-8250CM-2ER, GX-56BB-1DR, GA-100ST-2AER, GWX-8900B-7ER, GAW-100-1AER, MTG-S1000D-1AER, GPW-1000-4AER, GPW-2000-1AER, GPW-1000-1BER, GD-X6900CS-7CR, MTG-S1000D-1A4ER, GW-6900BC-1JF., GPW-1000TBS-1AER, MTG-S1000BD-1AER, MTG-S1000V-1AER, GD-X6900MH, GR-B100-1A3ER, GPR-B1000-1ER.

Instagram

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dingo

Super  :wub:  graty. Też myślałem o tej wersji 

Dzisiaj parę razy włączył mi się czujnik, a zegarek mam luźno zapięty  :wacko:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :) Ja mam zapięty na 4 dziurce czasem na 5 i powiem że jeszcze nigdy nie włączył mi się czujnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje czarnucha!!!


just can't get enough

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi się czujnik często włącza. Zapięte na 3 dziurkę

 

Topotolk

o jakim czujniku mowa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Środkowy ten od baro

 

Topotolk

załapałem :D ja mam zapięty na 6 nie za luzno nie za ciasno i ani razu nie się nie włączył

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dingo

może u m nie akurat lekko chodzi, testowałem jak zginam nadgarstek to się włącza. Luźno mam zapięty, bo się naczytałem o pompkomanie  :P

Cała reszta na duży plus

Edytowane przez dingo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu trzeba nosić zegarek nie na zgięciu nadgarstka tylko trochę wyżej, lepiej to wygląda, jest wygodniej, guzik się tak często nie wciska, poza tym pompki też można robić bez obaw ;)


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi sie też czasami włącza na 6 dziurce noszę. Ale da się żyć :)


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek wbrew pozorom bardzo czytelny bałem się że będzie z tym problem ale jest ok :) pasek dużo bardziej wygodniejszy niż w zwykły :)

post-64221-0-83181900-1435723237_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz go od Tommo?

Wrzuć więcej fotek, a najlepiej takich porównawczych ze zwykłym :)

Edytowane przez kamilspider

"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ziko, po jednym dniu już stwierdzasz, że pasek wygodniejszy niż zwykły? Rozumiem, że masz też drugiego Romka na pasku zwykłym i masz porównanie?

 

Fajne pudełko. G powyżej 1k powinne być pakowane w coś właśnie lepszego niż te metalowe puchy :/

Jedynie tą białą poduszeczkę mogli dać w innym kolorze ale i tak jest ok.

Edytowane przez Waldzior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ten pasek węglowy jest wart tych pieniędzy? Bo zamówiłem żółty bezel ale bez paska i nie wiem czy warto dać tyle za pasek.

 

Topotolk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.